Kykys Kykys komentáře u knih

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Postavy super, zápletka.. no ušla, ale znát vraha tak dlouho před koncem? To asi není moc pro mě. Nebylo to špatné, jen jsem asi čekala víc.

20.04.2021 3 z 5

Cikáni Cikáni Angus Fraser

Tuhle knihu jsem musela povinně přečíst k mému studiu. Je složitá, některé pasáže jsou nudné, je tam mnoho jmen, letopočtů a zbytečností. Ale pro člověka, který se o tuto problematiku zajímá, je velmi užitečná. Ale i „obyčejnému" člověku může změnit pohled na Romy a může mu pomoct trochu víc proniknout do této problematiky.

17.10.2020 4 z 5

Predátor Predátor Michael Ridpath

Moc zdlouhavé a nudné části o financích. Knížka mě dost rychle omrzela.

15.08.2016 2 z 5

Spoutáni osudem Spoutáni osudem Alice Moon

Sára je hrozně zabedněná a veří si jen tomu svýmu. V prvním díle byla ještě v pohodě... nebo jsem si toho jen nevšimla? Každopádně tenhle díl ani nedočtu a to přesto, že se mi hrozně příčí nechat knihu a dokonce sérii nedočtenou. Každopádně všech těhle dílů jsem čekala víc. A upíři podle autorky taky teda nic moc, mohlo to být víc promyšlené. Líbil se mi asi jen první díl. 1* za... no za nic. Jen mi té knížky asi bylo líto.

22.07.2016 1 z 5

Ahoj z nebe Ahoj z nebe Laurie Frankel

Knížka mě moc nebavila a Meredith byla svině. Každopádně nápad dobrý...

23.02.2016

Jezdecký tábor Yonahlossee Jezdecký tábor Yonahlossee Anton DiSclafani

Mně osobně přišla knížka o ničem. Jen je mi líto, že jsem s ní nesekla už dřív a dočetla jsem ji. Po velmi dlouhé době mě knížka vážně nebavila. Jestli měla nějakou pointu, můžete mi ji někdo vysvětlit prosím? :D

07.01.2016 odpad!

Dvojčata Dvojčata Saskia Sarginson

Knížka byla pěkná to jo, ale autorka tam všechno strašně zdlouhavě popisovala a taky ty vůně... Myslím si, že to bylo kvůli tomu, abychom se dokázali lépe vžít do té situace. Mně to teda moc nepomohlo a akorát mě to otravovalo. Ale jinak pěkně promyšlený příběh a ten konec :D Každopádně by to možná bylo lepší jako film.

06.04.2015 3 z 5

Radleyovi - Upíři odvedle Radleyovi - Upíři odvedle Matt Haig

Na téhle knížce se mi líbil hlavně ten konec. Jinak děsná nuda. Ale je pravda, že je to zas něco jiného, nového a jako film by to možná mohlo obstát.

01.02.2015 3 z 5

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Naprosto skvělá a pro mě emotivní knížka. Zezačátku jsem si myslela, že mě to nebude bavit ale pak jsem se do toho ponořila a skončila až ve dvě ráno. Můžu vřele doporučit a ikdyž zvíře a lidské rysy mi moc dohromady nejdou, London to skvěle zkombinoval.

26.12.2014 5 z 5

Tajemství Lynburnů Tajemství Lynburnů Sarah Rees Brennan

Ten konec mě desně naštval -_- Ale jinak super knížka :)

01.11.2014 5 z 5

Dóóóst dobrej hepáč Dóóóst dobrej hepáč Karen McCombie

Příjemná oddechovka na jeden pochmurný den :)) Ale mistrovské dílo to stoprocentně není a navíc jsem tuhle sérii nikdy nijak zvlášť nepochopila :D

23.08.2014 3 z 5

Srdce v sázce Srdce v sázce Alyxandra Harvey

Tahle knížka se mi líbila to jo, ale bylo tam moc málo akce na mě. Čekala jsem mnohem víc. Ten konec pěknej, ale z knížky si nic moc nepamatuju. No druhej díl si přečtu jen proto, že ho mám doma jinak bych se na to vykašlala. Doufám, že v něm bude víc akce.

12.08.2014 3 z 5

Vášeň Vášeň Lisa Jane Smith

Do téhle knížky jsem se vysloveně nutila. Vůbec mě nebavila a podle mě je to nejhorší díl této série. Ale konec je úplně ideální a přesně tak jsem si ho představovala. Takže 3/5.

04.08.2014 3 z 5

Poselství jednorožců – komplet Poselství jednorožců – komplet Michaela Burdová

Tuhle knížku jsem zezačátku moc číst nechtěla kvůli tomu jak je tlustá. Ale dala jsem se do toho a dost mě překvapila :D Je plná napětí, akce, originálních stvůr.. no prostě super :) Ale neřekla bych, že je to pro jedenáctiletý děti jak píšou vzadu na přebalu :D

03.08.2014 5 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Zezačátku nuda konec ale nabral nečekaný spád a prostě boží! :D Zatím všechny díly, které jsem četla byly ze začátku nudné pak se ale rozjely a donutily mě číst další díl :)

21.06.2014 5 z 5

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Nejdřív jsem si myslela, že to bude úplně stejné jako Hunger Games, ale spletla jsem se. Připomínalo mi to spíš něco jako Hunger Games smíchaný s Kdo přežije. Naprosto mě ohromila :)

04.05.2014 5 z 5

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

Tahle knížka se mi nejvíc líbila na konci. Jinak pěkná oddechovka...

01.05.2014 3 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Skvělaá knížka :) Já mám ale radši Gabriela než Roba :D

29.03.2014 5 z 5

Upíří pasti Upíří pasti Victor Gischler

Obálka se mi nejdřív moc nelíbila, ale stejně jsem to začala číst a vůbec toho nelituju. Byla vtipná, napínavá a zvláštně propletená. Prostě doporučuju :)

30.12.2013 5 z 5

Prázdniny na vodě Prázdniny na vodě Blanka Chlupová

Tahle knížka se mi děsně líbila, ale tak dokonalou holku jako je ta hlavní hrdinka jsem ještě nikdy nepotkala.

13.12.2013 5 z 5