kyky0

Krásná katastrofaKrásná katastrofaJamie McGuire

Tuhle knížku jsem si zamilovala. Od začátku do konce jsem se nenudila. Zbožňovala jsem Travisovi nápady a vtípky... Doporučuji !!

20.12.2015

Easy?Easy?Tammara Webber

Knihu miluju od prvního písmena po poslední. Ani nevím jak se to stalo ale přečetla jsem ji snad rychlostí světla. Děj mi strašně rychle utíkal a vůbec jsem se nenudila:-) Jednu dobu jsem měla chuť někoho zabít a v druhé zase někoho políbit. Kniha je plná zvratu i emocí se sympatickými hlavními hrdiny:-)

21.12.2015

Čarodějnice z Hex HallČarodějnice z Hex HallRachel Hawkins

Jedním slovem super!! :-D Doporučuji.

14.11.2015

Hvězdný prachHvězdný prachNeil Gaiman

Kniha se mi líbila. Ale podle mě byl film lepší.

21.01.2016

Odstíny životaOdstíny životaL. Adams (pseudonym)

skvělá kniha
Prvních pár kapitol bylo docela nudné ,ale postupně jsem se do toho vžila.Dobrý příběh. Alex měla skvělé hlášky. Doufám , že bude další díl neboť byl konec docela otevřený

07.07.2015

Akademie EvernightAkademie EvernightC. Gray (pseudonym)

Tyto knížky se mi líbily.Byly zajímavé, dobrodružné, romantické a v některých chvílích i napínavé :D

OdhaleníOdhaleníLisa Jane Smith

Skvělá série .
Dobrý nápad nepsat jenom o upírech a myslím že se jí toto téma vyplatilo,knížka mě zaujala takže doporučuji :)

Čas čarodějnicČas čarodějnicDeborah Harkness

Prostě úžasné
Jedna z nejkrásnějších knížek, které jsem četla.Druhý díl byl taky skvělý.jenže třetí díl nemůžu nikde sehnat :(

10.07.2015

S tebou už nikdyS tebou už nikdyAlexandra Potter

Představte si,že byste našla toho pravého......a pak zjistila,že se ho nemůžete zbavit?Romantický příběh plný humoru o tom,jak to vypadá,když se splní sen do puntíku.
Knížka mě bavila.

21.12.2015

Eleanor a ParkEleanor a ParkRainbow Rowell

Skvělá knížka. Ale ten konec!! Nesnáším knížky s otevřeným koncem.

17.01.2016

GeminaGeminaAmie Kaufman

Tak tohle byla jízda! Myslela jsem že první díl to nepřekoná, ale jak jsem se spletla. Naprosto boží!

26.12.2020

Jsem roztříštěnáJsem roztříštěnáTahereh Mafi

úžasná kniha, kterou nebudete moct odložit :) stojí to za přečtení!!

NetvorNetvorAlex Flinn

Knížka se mi hodně líbila. Viděla jsem i film který se od knihy trochu liší , ale byl také skvělý. Možná i o trochu lepší. Já fakt nevím jestli je lepší kniha nebo film.

24.12.2015

PřivoláváníPřivoláváníKelley Armstrong

Super knížka!

04.01.2016

Zrozena o půlnociZrozena o půlnociC. C. Hunter (pseudonym)

Tohle byla moje první přečtená série. Díky téhle knížce jsem si oblíbila čtení. A určitě si ji přečtu ještě hodněkrát. Takže já rozhodně doporučuji!

04.01.2016

Statistická pravděpodobnost lásky na první pohledStatistická pravděpodobnost lásky na první pohledJennifer E. Smith

Hodně dobrá knížka. Potřebovala jsem nějákou oddychovku. Tohle bylo přeně ono. Knížku jsem přečetla za 4 hodiny což je opravdu rychlé na mě. I když má jen něco přes 200 stránek. Takže já rozhodně doporučuji !

29.02.2016

Všechny barvy ZeměVšechny barvy ZeměBeth Revis

Tak tohle jsem teda nečekala. Tenhle díl byl rozhodně nejlepší z celé trilogie. Takže doporučuju!! ;-)

25.06.2016

OstrovOstrovRobert Muchamore

naprosto senzační série!

11.11.2016

Amulet SamarkanduAmulet SamarkanduJonathan Stroud

Jedno slovo. Bartimaeus!!! ❤

06.12.2017

ObsidioObsidioAmie Kaufman

Tak tohle bylo něco. Skvělé ukončení dokonalé série.