kyky0 kyky0 komentáře u knih

Obsidio Obsidio Amie Kaufman

Tak tohle bylo něco. Skvělé ukončení dokonalé série.

30.01.2021 5 z 5

Gemina Gemina Amie Kaufman

Tak tohle byla jízda! Myslela jsem že první díl to nepřekoná, ale jak jsem se spletla. Naprosto boží!

26.12.2020 5 z 5

Amulet Samarkandu Amulet Samarkandu Jonathan Stroud

Jedno slovo. Bartimaeus!!! ❤

06.12.2017 5 z 5

Ostrov Ostrov Robert Muchamore

naprosto senzační série!

11.11.2016 5 z 5

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Tak tohle jsem teda nečekala. Tenhle díl byl rozhodně nejlepší z celé trilogie. Takže doporučuju!! ;-)

25.06.2016 5 z 5

Statistická pravděpodobnost lásky na první pohled Statistická pravděpodobnost lásky na první pohled Jennifer E. Smith

Hodně dobrá knížka. Potřebovala jsem nějákou oddychovku. Tohle bylo přeně ono. Knížku jsem přečetla za 4 hodiny což je opravdu rychlé na mě. I když má jen něco přes 200 stránek. Takže já rozhodně doporučuji !

29.02.2016 5 z 5

Hvězdný prach Hvězdný prach Neil Gaiman

Kniha se mi líbila. Ale podle mě byl film lepší.

21.01.2016 4 z 5

Eleanor a Park Eleanor a Park Rainbow Rowell

Skvělá knížka. Ale ten konec!! Nesnáším knížky s otevřeným koncem.

17.01.2016 5 z 5

Zrozena o půlnoci Zrozena o půlnoci C. C. Hunter (p)

Tohle byla moje první přečtená série. Díky téhle knížce jsem si oblíbila čtení. A určitě si ji přečtu ještě hodněkrát. Takže já rozhodně doporučuji!

04.01.2016 5 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Super knížka!

04.01.2016 5 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Knížka se mi hodně líbila. Viděla jsem i film který se od knihy trochu liší , ale byl také skvělý. Možná i o trochu lepší. Já fakt nevím jestli je lepší kniha nebo film.

24.12.2015 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Knihu miluju od prvního písmena po poslední. Ani nevím jak se to stalo ale přečetla jsem ji snad rychlostí světla. Děj mi strašně rychle utíkal a vůbec jsem se nenudila:-) Jednu dobu jsem měla chuť někoho zabít a v druhé zase někoho políbit. Kniha je plná zvratu i emocí se sympatickými hlavními hrdiny:-)

21.12.2015 5 z 5

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

Představte si,že byste našla toho pravého......a pak zjistila,že se ho nemůžete zbavit?Romantický příběh plný humoru o tom,jak to vypadá,když se splní sen do puntíku.
Knížka mě bavila.

21.12.2015 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Tuhle knížku jsem si zamilovala. Od začátku do konce jsem se nenudila. Zbožňovala jsem Travisovi nápady a vtípky... Doporučuji !!

20.12.2015

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Jedním slovem super!! :-D Doporučuji.

14.11.2015 5 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Prostě úžasné
Jedna z nejkrásnějších knížek, které jsem četla.Druhý díl byl taky skvělý.jenže třetí díl nemůžu nikde sehnat :(

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Skvělá série .
Dobrý nápad nepsat jenom o upírech a myslím že se jí toto téma vyplatilo,knížka mě zaujala takže doporučuji :)

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

úžasná kniha, kterou nebudete moct odložit :) stojí to za přečtení!!

10.07.2015 5 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Tyto knížky se mi líbily.Byly zajímavé, dobrodružné, romantické a v některých chvílích i napínavé :D

10.07.2015 5 z 5

Odstíny života Odstíny života Lusy Adams (p)

skvělá kniha
Prvních pár kapitol bylo docela nudné ,ale postupně jsem se do toho vžila.Dobrý příběh. Alex měla skvělé hlášky. Doufám , že bude další díl neboť byl konec docela otevřený

07.07.2015 5 z 5