Kvices Kvices komentáře u knih

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

U většiny knih jste schopni odhadnout děj, konec, nicméně u této to rozhodně neplatí. Několikrát jsem plakala, tajila dech v očekávání co bude dál, smála se.. Naprosto skvělá kniha - série. Rozhodně ji nečtu naposledy!

31.03.2018 5 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Zatím nejlepší z celé série! Zsadist a Bella mi byli tak nějak sympatičtí, prostě jsem si je oblíbila :)

26.12.2014 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Po dlouhé době něco, co mě naprosto nadchlo, sexy chlapi - upíři. láska, sex, zápletka, žádné dlouhé zbytečné protahování nikde, kde to není potřeba!

22.12.2014 5 z 5

Růže podzimu Růže podzimu Abigail Gibbs

Kdybych měla porovnat s prvním dílem, je to jako nebe a dudy, ale možná je to i tím, že prostě Violet a Kaspar mi sedli víc, než Růže a Fallon.. Každopádně doufám, že jestli se budou vydávat další knížky o Hrdinkách, úroveň se zvedne.. :)

09.10.2014 2 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Přečteno za několik hodin, po dlouhé době něco osvěžujícího!

28.09.2014 5 z 5

Podvol se Podvol se Maya Banks

Jestli jsem u některých knížek brečela, že jsou zbytečně natahované, tak tady to jde všechno asi až moc rychle, ale jinak to není špatné..

28.09.2014 3 z 5

Vzácná a drahocenná Vzácná a drahocenná Raine Miller

Kniha vlastně o ničem, největší napětí bylo při pádu laviny, kdyby autorka nevydala tuhle knihu, asi by udělala líp, rozhodně jsem čekala úplně něco jiného :(

15.09.2014 3 z 5