kuSty kuSty komentáře u knih

Protiúder Protiúder Marko Kloos

Za mě povedený díl, ikdyž neměl tolik akce jako předchozí.
A umím si představit, že by byl poslední :-)

28.09.2022 5 z 5

Valkýry Valkýry Robert Fabian

Za mě zatím nejlepší, co Fabian napsal. Styl mi hodně sedl. Doporučuji!

16.02.2020 5 z 5

Blokáda Blokáda Marko Kloos

Za mě teda super vyvrcholení série, jako u všech tří knih první půlka lehce nudnější, ale druhá půlka jedna velká jízda! Za mě 5 :-)

29.10.2018 5 z 5

Okovy války Okovy války Larry Correia

Za mě nejlepší kniha série. Monstrózní vyvrcholení už tak našlapané trilogie.

27.01.2017 5 z 5

Drsná magie Drsná magie Larry Correia

Po Lovcích monster nový svět, který mi sednul daleko víc. Třicátá léta, gangstři, vzducholodě, thompsny, a do toho magie, co by člověk mohl chtít víc? :-) Příběh je parádně propojený a zamotaný. Různorodé charaktery, které nestojí na místě, ale vyvíjí se. Doporučuju, obzvláště těm, kteří mají rádi setampunk.

14.01.2016 5 z 5

Alfa Alfa Larry Correia

Za mě, z přečtených 3 dílů je tenhle rozhodně nejlepší! Kniha nabitá akcí a zvraty od začátku do konce.

09.12.2015 5 z 5

Bitva na Pekelných měsících Bitva na Pekelných měsících Graham Sharp Paul

Máte rádi vesmírné bitvy, souboje nabité futuristickou technikou a knihy nabité akcí? Tak tohle není kniha pro vás! Přečetl jsem asi 3/5 knihy, kdy jsem celou dobu čekal na akci, která nepřichází. Kniha sice není o nekonečných popisech prostředí, ani o politice, ale děj tak nějak neubíhá. Posunujeme se v čase, ale přišlo mi že tak nějak od ničeho k ničemu. Knihu jsem nedočet, takže nehodnotím.

08.10.2015

Spartan Spartan Jeff O'Connell

Pokud chcete dál sedět na gauči a dívat se na televizi, tak nečtěte tuto knihu! :-) Autor vypráví poutavý příběh svého života, o tom, jak přišel na myšlenku založení Spartan race, popisuje účastníky, kteří se rozhodli změnit svůj život ze dne na den a prostředkem k této změně jim byl právě Spartan race. Kniha dává návod jak "se dokopat" k této změně, se všemi aspekty. Knížka je napsaná motivačním stylem, i když na mě sem tam moc filozoficky.

01.10.2015 5 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

Od Kotlety zatím to nejlepší!

10.01.2015 5 z 5

Temná je budoucnost Temná je budoucnost Wolfgang Hohlbein

Osobně mi kniha přišla malinko slabší, než první díl, ale děj ubíhal stejně rychle, ani jsem se nenadál a už byl konec.

13.11.2014 5 z 5

Nejlepší žena Space Force Nejlepší žena Space Force Wolfgang Hohlbein

Pro mě hodně milé překvapení. Po delší době knížka, která má spád a je napínavá od začátku až do konce. Místo zbytečných sáhodlouhých popisů krajin a hromady zbytečné politky je tam hromada akce. Pro mě pecka!

Pro Eigis: Pokud dáváš takový komentář, tak piš že je to SPOILER, jinak tím kazíš ostatním překvapení!

07.11.2014 5 z 5

Chameleoni Chameleoni Petr Nečas

Pro běžné, začínající chovatele, kteří si chtějí koupit jemeňáka je knížka zbytečná. Je psaná odborným jazykem (naštěstí nechybí slovník pojmů :-) ). Je určená spíše pro pokročilejší chovatele, kteří by chtěli chovat některý z náročnějších druhů chameleona.

26.10.2014 5 z 5

Devět princů Amberu Devět princů Amberu Roger Zelazny

Nevím, nijak mě to neoslovilo. Svět Amberu mi nepřirostl k srdci a zbůsob vyprávění taky nic moc. Další díly už mě nelákají,...

26.10.2014 3 z 5

Jeden z devíti Jeden z devíti Alex Drescher

Tovaryš se mi líbil víc, ale i tak výborné čtení.

15.10.2014 5 z 5

Tovaryš Tovaryš Alex Drescher

Parádně vymyšlený a prokreslený svět, knížka má spád a akce střídá akci. Přečteno na jeden zátah.

18.09.2014 5 z 5

Porucha reality, část 1: Zjevení Porucha reality, část 1: Zjevení Peter F. Hamilton

Nevím, začátek fajn, svět vymyšlený super. Ale celkově mi kniha nesedla vůbec. Postav jak na orloji, děj se vleče, málo akce, a když už mi bylo jedno jak první díl knihy dopadne, tak jsem to vzdal pár desítek stránek před koncem,...

16.09.2014 2 z 5

Svoboda - Kréda ze silnice Svoboda - Kréda ze silnice Sonny Barger (p)

Sony, jeho názory, myšlenky, rady a události,...

16.10.2013 4 z 5

Semper Fi Semper Fi Robert Fabian

Další výborná kniha od Fabiana. Ale dávám 4 hvězidičky, jelikož na mě tam bylo moc filozofie a málo akce.

25.09.2013 4 z 5

Stanice Bazilišek Stanice Bazilišek David Weber

Na můj vkus bylo v knížce příliš monoho politky a intrik a málo akce. Nic-méně mě politika, popis a promyšlenost vesmíru dlouho bavily a vesmírné bitvy stály za to!

09.08.2013 4 z 5

Carpe Diem - Reedice Carpe Diem - Reedice Robert Fabian

Hvězda a Mariňáci se mi líbily víc, ale pěkné čtení to bylo!

23.07.2013 5 z 5