Kulhavá Kulhavá komentáře u knih

Palác zrady Palác zrady Jason Matthews

Kniha čtivá, příběh zajímavý. Jen více než v první knize mi vadilo černobílé vidění světa.

25.11.2020 3 z 5

Rudá volavka Rudá volavka Jason Matthews

Skvělá kniha, sic mi krapet "vadilo" černobílé vidění, ale dokázala jsem se od něj oprostit. Svižná, zajímavá, skvělá. Nečtena, vyslechnuta - audiozpracování výborné.

03.11.2020 5 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Nevím, zda mohu zcela hodnotit, neb knihu jsem nedočetla, zhruba v polovině jsem jí odložila. Ač čtivá, ač zajímavé čtení, nemohla jsem překonat pocit, že jsem byla podvedena. Jako by někdo na objednávku napsal něco, jen pro peníze. Knize chybí "duch".

03.11.2020 1 z 5

Poselství z věčnosti Poselství z věčnosti Marlo Morgan

Skvělá kniha. Přečetla jsem od autorky obě a ráda se k nim vrací. Hodně podnětů k zamyšlení.

02.04.2020 5 z 5

Poselství od protinožců Poselství od protinožců Marlo Morgan

Skvělá kniha. Hodně podnětů k zamyšlení.

02.04.2020 5 z 5

Krapet jsem se obávala zklamání, ale bavila jsem se ještě více než u "předchozího" dílu. Skvělá kniha, inteligentní humor. V době, kdy je na trhu mnoho knih s laciným humorem, který tak nějak nechápu (viz Nejlepší víkend) je tato i první kniha učiněným balzámem.

02.03.2020 5 z 5

Skvělá kniha, inteligentní humor. Bavila jsem se od začátku do konce.

02.03.2020 5 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Silný příběh, ale ztrácela jsem se v postavách. Knihu jsem rozečetla a odložila, pak jsem se k ní opět vrátila a dočetla. Ztracená v postavách jsem v podstatě zůstala až do konce.

02.03.2020 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Pro mě skvělá kniha. Dobře se četla, zápletka byla zajímavá. Ač mi prostředí, ve kterém se kniha odehrává, není pocitově nijak blízké, nijak mne při čtení nerušilo. Po přečtení jsem shlédla i seriál Sedmilhářky, byla jsem jím do určité míry zklamaná. Nečíst knihu jako první, od čtení by mne seriál odradil. Seriál je pro mne určitým způsobem povrchní, bulvární. Kniha naopak hluboká a tolerantní.

04.02.2020 5 z 5

Plán vaší duše Plán vaší duše Robert Schwartz

Skvělá kniha. Již při čtení jsem začala mnoho věcí ve svém životě vnímat jinak.

04.02.2020 5 z 5

České milenky nacistů České milenky nacistů Václav Miko

Kniha se čte dobře, informace jsou velmi zajímavé, ale po celou dobu jsem se nemohla zbavit pocitu laciného bulváru. Což jsem si potvrdila další knihou, čímž tato kniha pro mě ztratila veškerou hodnotu.Autor si podle všeho informace nijak neověřoval. Knihu v rámci dobročinné aukce pošlu dál, ve své knihovně jí nechci.

04.02.2020 1 z 5

Už zase skáču přes Merde! Už zase skáču přes Merde! Stephen Clarke

Skvělá kniha, dlouho jsem se už tak nepobavila.

02.09.2019 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

V okamžiku, kdy jsem se začetla, přečetla jsem jedním dechem.Skvělá kniha.

02.09.2019 5 z 5

Pan Vondruška je jistota. Poučné, čtivé, skvělé.

21.08.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Pro mne nevhodná kniha, dostala jsem jako dárek, nedočtené jsem odložila a odeslala na dobročinnou aukci. Způsob života hlavních hrdinů mi nebyl v ničem sympatický a ani mne nezajímal, za ubohost jsem se až styděla, takový život bych nechtěla žít a takové myšlenky ani v hlavě mít. Tohoto autora už ne.

21.08.2019

Merde! Rok v Paříži Merde! Rok v Paříži Stephen Clarke

Skvělá kniha, tak dlouho jsem se už u knihy nepobavila a navíc poučná, tak co víc si přát :-)

20.08.2019 5 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Kmotr je klasika, knižní i filmové zpracování je pro mě vždy jistota příjemně stráveného času.

02.05.2019 5 z 5

Knihy od pana Vondrušky jsou pro mě sázkou na jistotu. Často volím audioverze. Z husitské epopeje jsem se dozvěděla nejen o naší historii a i osobně mnohé pochopila o životě jako takovém. Mohu jedině doporučit

Příběh nového jména Příběh nového jména Elena Ferrante

Po přečtení prvního dílu, jsem musela samozřejmě pokračovat. Skvělé čtení, zajímavý návrat do minulosti, měla jsem o čem přemýšlet :-)

Geniální přítelkyně Geniální přítelkyně Elena Ferrante

Příjemná, poutavá kniha. Není co vytknout :-)