kuky921 kuky921 komentáře u knih

Malování akrylovými barvami: Krajina Malování akrylovými barvami: Krajina Werner Maier

Výborný průvodce malbou krajiny od A do Z.

30.03.2024 5 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Knížka mě mile překvapila. Zkoušela jsem jí číst ještě na střední škole, ale zoufale to nešlo. Zřejmě tato knížka potřebuje již staršího čtenáře, jelikož nyní jsem to spolkla jak malinu a moc pěkné.

20.03.2024 5 z 5

Nebe Nebe Mieko Kawakami

Na knížku jsem byla zvědavá, ale bohužel má očekávání splněna nebyla. Věděla jsem, že hlavním tématem je šikana, ale očekávala jsem nějaký vývoj, řešení, něco ... ale v tomto případě nic takového nenastalo. Jediným plusem je, že se kniha velmi dobře četla.

14.03.2024 3 z 5

Past na korunu Past na korunu Daniela Krolupperová

Velmi pěkný příběh v kulisách poválečného Podskalí a okolí. Moc pěkné ilustrace.

14.03.2024 4 z 5

Pražské mordy 1 - Skutečné kriminální případy z let monarchie (1880-1918) Pražské mordy 1 - Skutečné kriminální případy z let monarchie (1880-1918) Dan Hrubý

Velmi pěkné, i když pro mě mají největší cenu ty staré fotografie pražských zákoutí. Cyklus Pražských příběhů se mi líbí o kapánek víc.

08.03.2024 4 z 5

Cukrárna U Šilhavého Jima Cukrárna U Šilhavého Jima Marek Toman

Příjemný, velmi netradiční příběh.

07.03.2024 4 z 5

Kniha dvou cest Kniha dvou cest Jodi Picoult

Velké zklamání, děj nemá spád a hlavní hrdinka mě vůbec nebavila. Na to, že jsem se na tuto knížku velmi těšila, tak nic moc. Jediné, co je na knížce pěkné, je ta obálka.

04.03.2024 2 z 5

Účetní případy pro praxi 2024 Účetní případy pro praxi 2024 Vladimír Hruška

Velmi užitečná knížka na připomenutí a oživení různých účetních případů.

04.03.2024 5 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Lehoučké čtení s jasným zakončením. Pěkné ilustrace.

23.02.2024 4 z 5

Štítná žláza a její léčba Štítná žláza a její léčba Anthony William

Nerozumím proč někdo tuto knihu vůbec překládá a vydává. Je to ztráta času.... Jediný plus je sem tam fotografie a pár receptů. U některých komentářů jsme se vesela bavila celá naše rodina. ....
"Publikaci" klidně předávám dál do knihobudky, třeba si někoho najde, ale v mé knihovně to mít opravdu nechci.....

14.02.2024 2 z 5

Daňové zákony 2024 Daňové zákony 2024 Hana Marková

Nutnost, ale beletrie je lepší :-)

12.02.2024 5 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Moc pěkná a velmi čtivá knížka. Každý příběh této autorky je jiný a každý mě přivádí do úplně nového prostředí. Střídání postav mi vyhovovalo a byla jsem zvědavá, co se stane, až se všechny linky propojí. Paráda.

12.02.2024 5 z 5

Kdo šije u Podolské? Kdo šije u Podolské? Lucie Hlavinková

Velmi zjednodušené vyprávění, které se lehce dotýká dané doby.

23.01.2024 3 z 5

Kniha se mi nelíbila. Všechno vidět jen přes geografii je za mě mimo. Nejsem očividně ten správný čtenář.

15.01.2024 2 z 5

Dobrodinec Báruch Dobrodinec Báruch Ilse Weberová

Velmi pěkná kniha s krásnými ilustracemi. Čtivé i s poučným slovníčkem.

15.01.2024 5 z 5

Malujeme podle velkých mistrů Malujeme podle velkých mistrů Rosie Dickins

Moc pěkné zpracování a mnoho tipů pro práci v dětských kroužcích a nejen tam.

02.01.2024 4 z 5

Aby po nás něco zůstalo: Zpověď novodobých zámeckých pánů Aby po nás něco zůstalo: Zpověď novodobých zámeckých pánů Anna Novotná

Moc pěkná publikace, která mě donutila jednotlivé objekty vyhledávat a zkoumat aktuální stav. Všichni mají můj obdiv, nepustila bych se do toho, i když zříceniny a ruiny miluji.

01.01.2024 5 z 5

Po stopách Van Gogha Po stopách Van Gogha Gloria Fossi

Moc pěkná kniha, velmi podařená kombinace životopisu a jeho děl.

08.12.2023 5 z 5

Libuše Šafránková: Herečka našich srdcí Libuše Šafránková: Herečka našich srdcí Dana Čermáková

Bohužel žádná sláva, malé plus fotky.

02.12.2023 2 z 5

Falešná manželka Falešná manželka Julia Quinn

Klasická červená knihovna. Prima k oddechu . Děj je dost předvídatelný. Další pokus od stejné autorky už dělat nebudu. Jen jsem chtěla vědět, co je to za hit .

02.12.2023 4 z 5