Kukicka Kukicka komentáře u knih

Po stopách vlka Po stopách vlka Cami Wolf

Příběh i celá kniha má velký potenciál. Miluji téma vlkodlak, upír, dénoni. Další příběh bych si určitě přečetla i když styl psaní ještě není úplně vypsaný. Některé dialogy jsou ještě takové nějáké. Není to psáno ještě s takovou lehkostí. Je to ale pěkná jednohubka a po přečtení budete chtít vědět, jaký bude příběh dalších hrdinů.

27.01.2024 3 z 5

Boss a ja Boss a ja Sara Mia Velinská

Krasny pribeh, krasna kniha, krasny mafian se srdcem na spravnem miste, ale co nemuzu nazvat krasnym je ten konec. Kde je jako nejaky epilog? To si mam jako sama vybrat, jak to s nimi dopadlo?

06.01.2024 5 z 5

Birthday Girl Birthday Girl Penelope Douglas

Za me bomba. Asi nejlepsi kniha, kterou jsem tento rok cetla. Pribeh poutavy, postavy vyspele a sympaticke, jiskreni , erotiky tak akorat, krasny konec a epilog. Obvykle mi na knizce treba neco malo vadi, jako chovani jedne z postav, nejake vyrazy, nelogicke kroky, preslazenost, ale tady nemam absolutne co vytknout, sedlo mi to jak hrnec na pr.... :-D

04.12.2023 5 z 5

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Pro me tentokrat zklamani. Hrozně se to táhlo. Prvni tretinu jsem bojovala s tim, jestli vubec cist dal, pak se to malinko rozjelo, ale porad se to tocilo kolem vecnych myslenek Bianci, ktera ho nechce obtezovat, musi se smirit s tim, ze on je nekdo a ona obycejna a na nej nema a bla bla...

14.11.2023 2 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Tak tohle bylo hodne zajimavy poctenicko. Do 3/4 knihy jsem si rikala wow, to je na 5 hvezdicek, pak to trochu ztratilo grady a konec cervena knihovna. Rozhodne ale doporucuji, pokud nejste puritani :-D. Ja osobne bych tam zimu stravila :-D :-D. Jen nechapu proc tam jako pul roku byli odriznuty od sveta, to jako autorka nezna snezne skutry?? Ale samozrejme potom by ten pribeh asi nemel takovou atmosferu

24.10.2023 4 z 5

Srdce neoklameš Srdce neoklameš Martina Jakubová

Tato slovenská autorka je pro me v danem zanru autorkou vysoke svetove kvality. Toto neni prvni kniha a urcite ani posledni, kterou jsem od ni cetla. Velice neotrepany a rozmanity pribeh a od pulky knihy neskutecna emocni smrst

30.08.2023 4 z 5

Láska a kerosin Láska a kerosin Winter Renshaw

Cetlo se to dobre, ale nebyl to uplne muj salek kavy. Chybela tomu jiskra

07.07.2023 3 z 5

Královsky v háji Královsky v háji Emma Chase

Nemuzu uverit, ze jsem od teto autorky nikdy nic necetla. Tohle me taaaak bavilo a nemuzu se dockat dalsich knih a pribehu

27.06.2023 5 z 5

Toužení vlka Toužení vlka Anna Lowe

Ani neurazi, ale ani extra nenadchne. Prectete to behem chvilky, ale nejak to ve vas nezanecha nic. Nechci rict plytke, ale vse nejak jenom tak klouze po povrchu, takze mozna nepropracovane a najednou je konec. Prvni dil jsem ale necetla, takze ten by me treba trochu vice zavedl do tematu

25.06.2023 3 z 5

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Tahle serie je uzasna. Nezklamala me ani jedna kniha. Vsechny pribehy byly krasne a mrzi me, ze uz dochazeji clenove kapely, protoze uz nas zrejme ceka jen jeden, max. 2 dily, pokud by Jules mela samostatny pribeh.

25.06.2023 5 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Ja mam z knizky rozporuplne pocity. Tema neotrepane, ale nejak mi to uplne nesedlo. Kniha mi neodsypala. Prislo mi, ze moc casto koukam na jake jsem strance a to je pro me signal, ze neco je spatne.Urcite to neni spatna kniha, ale cetla jsem od autorky lepsi.

24.03.2023 3 z 5

Ronanovo srdce Ronanovo srdce Melanie Moreland

Byla to krásná knížka! Mám pocit, že většinu knihy jsem měla slzy v očích. Byla tam jediná věc, která mi neskutečně vadila a to oslovení pipinka

16.03.2023 5 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Christina Lauren

Od serie Bozsky staly jeji knihy za starou backoru a uz jsem ji i pomalu vyskrtavala ze svych oblibenych autorek, ale tahle kniha je povedena a precetla jsem si ji s chuti.

09.02.2023 4 z 5

Utajené noci Utajené noci Liv Morris

První díl se mi vážně líbil a to má nižší hodnocení, než tento díl druhý, takže jsem se do něj pustila bez obav. Kniha mě ale zklamala. Bylo to nemastné neslané, jak postavy, tak příběh

10.01.2023 2 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Jeji knihy jsou pro me vzdy radost cist a vzdy se na ne tesim, ale tentokrat to nebylo uplne ono. Ano, bylo to obcas vtipne a ano, co se deje tyce, cetlo se to dobre, ale kniha ve me nevyvolala zadne emoce a uz ted po docteni vim jen zbezne, co se tam delo a jeste jsem byla obcas zmatena z toho skakani z jedne casove osy do druhe. Tesim se ale na dalsi knihu

17.09.2022 3 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Co se tyce trojuhelniku, tak bomba. Nikdy jsem o takove variante neuvazovala, neprislo mi to prirozeny, ale autorka to tak popsala a dala tomu takove kladne svetlo, ze boze, najdete mi 2 takove chlapy a budu o tom uvazovat :-D. Co se tyce zbytku deje, tak to si necham hodnoceni az na dalsi dil/y, jelikoz zatim mi to nedava uplne smysl

16.06.2022 4 z 5

Chvění kouře a zlata Chvění kouře a zlata Ava Reed (p)

Miluju tema andele, demoni, svetlo, stiny, upiri, vlkodlaci...Proto saham temer po vsech knihach z nekterym z techto tematu. Casto jsou to ale knihy pro deti a mladez a tim nejsou uplne naplneny me chutove bunky. Hlavni postavy jsou vekove zajicci, jeden cudny polibek za knihu a smitec :-D , ale samozrejme chapu to. Obalka je nadherna a velka cast se odehrava v mem rodnem meste, takze vsechny popsana mista vidim v hlave, za to davam autorce velke plus

14.06.2022 4 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Chtela jsem dat hvezdicky tri, ale pak jsem si uvedomila, ze v ramci sveho zanru, coz je vlastne deti a mladez, je to skvele. Ma to pribeh, nadprirozeno, pekne hlavni hrdiny, zacatek lasky, stipka erotiky, takze, ze to pro me nebylo uplne to prave orechove je chyba meho veku a ne autorky, kterou mam moc rada. Druhy dil si prectu

10.06.2022 4 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Za me rozhodne jeji nejlepsi kniha. Je to ten typ knihy, ktery se skoro nedal odlozit. Rikala jsem si, musim si jit umyt hlavu a pak, ono to jeste den vydrzi. Musim jit umyt koupelnu a pak, tak to necham az po tom myti hlavy. Vite, ze deti budou kolem seste vzhuru a stejne je jedna hodina rano a vy si reknete, tak jeste jednu kapitolu :-D

23.05.2022 5 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Autorka psat umi, ale jak jsem se na knihu tesila, tak za me trochu zklamani. Pro me nejslabsi kniha, nemelo to takovou stavu jako knihy predchozi. Hrozne se to mezi nimi natahovalo

18.05.2022 3 z 5