kujuduss kujuduss komentáře u knih

Bílý jasmín Bílý jasmín Leandra Sold (p)

Jako takhle... příběh jako celek asi nebude špatný, ale jsou tam hromady nesrovnalostí a dej až zbytečně moc přeskakuje. Taky mi trhají žíly hlavní hrdinové, kteří jsou schopni se do sebe zamilovat během hodiny.
Nicméně dám šanci ještě dalšímu dílu a uvidí se.

07.03.2024 2 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Na jednu stranu to bylo zábavné a nedělalo mi problémy se začíst (preskakovala jsem teda erotické scény, čímž se knížka zkrátila na polovinu :D). Jinak se jednalo o neoriginální příběh, Penelope je bez ambicí, koníčků, jakýchkoliv zálib. Prostě jen chodící tělo, které občas z pusy vypustí vtipnou hlášku. Porad se tam předhazuje, jak je jiná. To teda opravdu nevím v čem. Je to flákač, který jen skuci a a proplouvá životem.
No za mě to není ani na ty 3*.

04.04.2022 2 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Jednoduchá oddechovka, u které jsem se ovšem docela nasmála. Děj je hodně podobný jako u Kulti, ale to mi vůbec nevadilo, protože obě knihy se mi líbily.
Jasmine mi nebyla moc sympatická, navenek tvrdá holka a dříč, ale uvnitř velice nejistá. Taky mi nepřišla moc reálná její dokonalá rodina, kde se všichni milují a dobiraji se, ale to je spíše osobní pocit. Nicméně sledovat jejich slovní výměny taky pobavilo.

30.05.2021 4 z 5

Květ železného stromu Květ železného stromu Laurie Forest

Za mě 4,5* z 5. Moc povedené, ostatně jako první díl. Romantická linka docela předvídatelná, ale i přesto je to moc hezky napsáno a rozhodně nenudí. Jsem zvědavá, co můžeme v příštím díle očekávat od Lucase. Už se těším na další díl (doufám tedy, že plánují jeho vydání).

01.03.2021 4 z 5

Bible v obrázcích Bible v obrázcích Juliet David

Za mě otřesné. Obrázky sice nejsou špatné, ale u příběhů chybí poselství a pointa. Některé jsou jakoby usednutí v půlce.

22.01.2021 1 z 5

Kapradí údolí Kapradí údolí John Patience

Moc krásné ilustrace. Dceři se moc líbila

20.08.2020 4 z 5

Mě nedostaneš Mě nedostaneš Julie James

Nebylo to špatné, ale nějak mi tam chyběla hlubší zápletka.

24.02.2019 3 z 5

Hříšník Hříšník Amanda Stevens

No jsem zvědavá na další díl. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a četla jsem až do pozdních hodin, kdy jsem měla strach jít do postele.

18.01.2019 4 z 5

Únos čtvrté princezny Únos čtvrté princezny Julia Golding

Příběh byl napínavý a nic se mi líbil. Velkým nedostatkem je obálka knihy, která mě od přečtení odrazovala, ale jsem ráda, že jsem po ní nakonec sáhla

15.01.2019 4 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Příběh se mi líbil, ale chvílemi mi přišel zamotaný a trochu jsem se ztrácela. Taky jsem hlavním hrdinům úplně nevěřila lásku. Ale jinak pekné

10.01.2019 3 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Děs...je to prostě divné.

21.11.2018 odpad!

Revival Revival Stephen King

Pro mě jedna z nejlepších :)

14.06.2017 5 z 5

Unesena stínem Unesena stínem Karen Chance

U téhle autorky se chvílema prostě ztrácím. A zdá se mi, že většina příběhu se odehraje na posledních 20-15 stranách.

20.09.2015 3 z 5

Vyhoďme ho z kola ven Vyhoďme ho z kola ven Ken Kesey

Tahle knížka se mi strašně líbila, takže byl pro mě film poněkud zklamáním.

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Celou sérii jsem milovala, stejně tak tuto knížku. Její konec jsem náležitě obrečela.

31.07.2015 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Tahle kniha mě moc nezaujala a musím se přiznat,že jsem ji ani nedočetla. Jde tady pouze o sex a nic jiného. Další knihy z této série jsou podle mého názoru mnohem lepší, takže se nenechte odradit.

31.07.2015 2 z 5

Ovčí pramen Ovčí pramen Lope De Vega

Tato hra se četla sama. Hrozně se mi líbila a mohu ji každému dopručit!

Válka s Mloky Válka s Mloky Karel Čapek

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek. Celá knížka je naprosto úžasná, ale díky jedné větě na konci je pro mě geniální. Ta věta pro mě tuto knihu posunula daleko dál.

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Vtipně napsané. Jedna z mála knížek tohoto typu, u kterých jsem se opravdu zasmála. Akorát konec se moc vlekl.

31.07.2015 4 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Od této knížky jsem čekala hodně, ale upřímně mě zklamala. Mám pocit, že se autor snaží akorát tak napodobit Malého prince.

10.06.2015 2 z 5