Kubajzz Kubajzz komentáře u knih

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Dočteno :-) Četlo se to hezky, mělo to celkem spád, i když některé momenty mi připadly přehnané. Ale vzhledem k tomu, že mám celou sérii, tak se vrhnu na další díl :-)

12.04.2024 5 z 5

Temná pláň Temná pláň Andy Maslen

Třetí díl opět nezklamal, tahle série mi opravdu trochu připomíná sérii s detektivem Poem :-) Pořád bych řekl, že první díl byl nejvíc napínavý, ale četlo se to dobře a mělo to spád, takže doporučuji ;-)

03.04.2024 5 z 5

Škvíra Škvíra C. J. Tudor

No tak to byla pecka :-) A úvod ke každé povídce se autorce moc povedl. Přečteno rychle a musím říct, že vážně super :-)

30.03.2024 5 z 5

Temné dědictví Temné dědictví Andy Maslen

No nebylo to úplně špatné, ale první díl bych hodnotil jako napínavější. Rozhodně to ale stálo za přečtení. Už se chystám na třetí díl :-)

17.03.2024 3 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

(SPOILER) Tak tohle byla fakt pecka. Poea a hlavně Tilly mám moc rád. Trochu podobná je tomuto i série detektiva Henryho Forda, kterou čtu souběžně :-)
Toto ale byl super díl, parádní zápletka, mělo to spád a že se dá Poe s patoložkou konečně dohromady se dalo čekat :-) Rozhodně doporučuji :-)

07.03.2024 5 z 5

Závěj Závěj C. J. Tudor

Knížka byla super, a hlavně její druhá část, která mě jí nenechala odložit a musel jsem ji dočíst do konce :-) Temný mrazivý thriller, místama dost brutální zřejmě nebude pro jemné povahy, ale za mě byl super. Určitě doporučuji ;-)

06.03.2024 5 z 5

Temná hra Temná hra Andy Maslen

Dnes dočteno, nedám sice plný počet, ale bylo to super, čtivé a zajímavé :-) Určitě si přečtu i další díly. A ano, jak se tu píše, Technička je vážně podobná Tilly ze série Poe, ale to mi vůbec nevadí, protože tu čtu souběžně s touto sérií a je taky super :-) Určitě doporučuji

01.03.2024 4 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Za mě opět plný počet :-) Washington Poe a Tilly jsou prostě super. Příběh byl pěkně zamotaný a konec mě překvapil. Už se těším, až večer otevřu nový díl :-)

26.02.2024 5 z 5

Kukačka Kukačka Camilla Läckberg

Tak nevím, Camillu Läckberg jsem vzal do ruky několika letech a nějak mi chvíli trvalo, než jsem se začetl. První část knihy mi přišla trochu nezáživná, ale nakonec to dostalo spád a konec byl zajímavý :-)

06.02.2024 4 z 5

Kruh pochybností Kruh pochybností Tracy Buchanan

Kniha se mi docela líbila, i když ze začátku mi trvalo se do ní začíst. Ale druhá polovina měla docela spád a bylo tam i dost překvapení :-)

30.01.2024 3 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Moje první kniha od autorky a určitě se pustím do další. Poslechnuto jako audiokniha, příběh chytne a nepustí. Zajímavá zápletka i závěr. Určitě doporučuji k přečtení ;-)

10.01.2024 5 z 5

Oko Oko Bernard Minier

Paráda, prostředí hororových filmů byl super nápad. Je to čtivé, má to spád a napětí. Knížka Vás nepustí a přelouskl jsem ji za dva dny :-) Už teď se těším na další díl, abych se dozvěděl, kdo že to zvoní na Martinovy dveře .... Knížku určitě doporučuji ;-)

27.12.2023 5 z 5

Lovci štěstěny Lovci štěstěny Jan-Erik Fjell

Tak tohle byla jízda od začátku až do konce. A konec opravdu překvapil :-) Dávám plný počet a určitě doporučuji;-)

25.12.2023 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Tak nevím, nebylo to špatné, nechybělo napětí, ale občas mi to přišlo překombinované a naopak některé části tak rozvláčné, že jsem je přeskakoval :-)

25.12.2023 4 z 5

Predátor Predátor Jan-Erik Fjell

Super, stejně jako předchozí díly. Knížka pomalu nešla odložit a konec mě nakonec docela překvapil :-) Rozhodně knihu doporučuji a jdu na další díl ;-)

13.12.2023 5 z 5

Vražedný rej Vražedný rej Andreas Gruber

Tak to byla zase jízda :-) Tentokrát to nebylo až tak moc krvavé co se týká popisu vražd ale rozhodně tomu nechyběl spád a napětí. knížka nešla odložit a proto jsem dnes v práci pěkně nevyspaný :-)

13.12.2023 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Poslechnuto jako audiokniha a musím přiznat, že se mi téma líbilo. Asi bych knihu také nedefinoval jako horor ale thriller, ale jinak byla fajn. Nápad i zápkletka za mě dobrý :-)

07.12.2023 4 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Tak tohle bylo skvělé od začátku až do konce. Akce, překvapení a hlavní dvojce naprosto super :-) Řekl bych, že od prvního dílu je každý další díl lepší a lepší :-)

Jo a taky jste si všimli jedné malé nesrovnalosti? :-) V prvním díle Vražedné lhůtě je uvedeno, že přezdívku Veverka dostala Sabina od svého otce, když byla malá... V tomto třetím díle se už ale uvádí, že tuto přezdívku jí dal až Sneijder při řešení jejich prvního společného případu :-) :-) :-) Tak jak je to tedy? :-) :-) :-)

Kniha je vážně super, ale tak jak už jsem psal u předchozích dílů, rozhodně není pro citlivé povahy ;-) Už se těším na Vražedný rej :-)

26.10.2023 5 z 5

Povznesení Povznesení Stephen King

Poslechnuto jako audiokniha poprvé ve skvělém podání Jiřího Lábuse :-)
Hrozně fajn knížka s humorem ale i chytne za srdce ;-) Za mě mohla být klidně i delší :-) Rozhodně doporučuji

22.10.2023 5 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Tak musím říct, že tento díl se mi líbil ještě víc než první :-) Vraždy a jejich motivy, propracování a postupné odhalování jednotlivých skutečností bylo perfektní. Navíc hlavní vyšetřovatel se svou svérázností je úplně super :-) Knížku rozhodně doporučiuji k přečtení (ne slabším povahám ;-) ) a jdu na Vražedné pohádky :-)

17.10.2023 5 z 5