Krysap Krysap komentáře u knih

Vánice Vánice Vladimir Georgijevič Sorokin

Tohle mě dost bavilo, přečteno na dvě posezení. Minikoníci, sprostý mlynář, to feťácké doupě. Občas jsem se i smála nahlas, nakonec skoro i slzu zamáčkla. Nejvíc mě pobavil obří sněhulák s erekcí, který jakoby chtěl na svůj pyj napíchnout celý ruský svět. Z toho se hrdý ruský člověk upřímně připos..l a prchl, aby se uchýlil do svého pofidérního zaprděného teplíčka. A před jistou smrtí ho zachránil kdo jiný než Číňani. Jak aktuální..

09.07.2023 4 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

Kdyby mi bylo 15, byla bych asi na vrcholu blaha.. Jinak velmi prumerna scifi. Hezky napsane, ale bez napadu. Absolutne nechapu to vysoke hodnoceni.

01.04.2018 2 z 5

Kosmonaut z Čech Kosmonaut z Čech Jaroslav Kalfař

Kdyby polovinu knížky nezabírala nudná červená knihovna o Lence, byla by to pro mě osobně pecka. Hodně mě bavil samotný let, Hanuš. Ještě víc vzpomínky na dětství.. ale ta Lenka, to byla teda těžká nuda.. Škoda.

21.08.2017 2 z 5

Spánek Spánek Haruki Murakami

Hezky napsané, krásně ilustrované, ale absolutně o ničem. Co jsem to vlastně četla a proč?

31.03.2014 2 z 5

Robokalypsa Robokalypsa Daniel Howard Wilson

Téma mě nelákalo, protože už jsem o vzpouře strojů četla příliš mnoho knížek. Ale zkusila jsem to a dobře jsem udělala. Knížka je velmi čtivá a je psaná stylem, který mi sedí. Vyloženě mě baví, jak i během té nejkratší kapitoly jsem se "zažrala" do děje tak, že se mi nechtělo přeskočit na jinou linii. Rozhodně doporčuji.

18.12.2013 5 z 5