KrisV. KrisV. komentáře u knih

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Nemohla jsem se začíst ze startu - konec byl velmi rychlý. Průmerný thriller pro mě

02.05.2020 3 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Po přečtení knihy Ta přede mnou jsem se těšila na další povedenou knihu - bohužel mě částečně zklamala. Čekala jsem od knihy více, ale v určitých kapitolách jsem se nemohla odtrhnout od děje. Konec bych více promyslela.

11.06.2019 4 z 5

Nehoda Nehoda C. L. Taylor

Velmi čtivý autor - kniha se mi celkově líbila. Jen konec mohl být propracovanější.

26.02.2019 5 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Kniha velmi čtivá od začátku až do konce - líbilo se mi, že současnost byla vždy jen krátce popsaná, jelikož jsem se vždy těšila až přijde opět minulost.

30.01.2019 5 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Kniha byla velmi čtivá - některé události byly předvídatelné. Ani jedna postava z této knihy mi nepřišla kladná - každá měla své tajemství :) fandila jsem Lilly, která nakonec měla tajemství ze všech největší. V této knize platí: karma je zdarma.

07.06.2018 5 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Hlavní hrdinka mi příjde nevyspělá - myslí si, že se kolem ní bude točit svět ... první díl byl dějově zajímavější a druhou sérií se mohl příběh ukončit.

28.05.2018 3 z 5

Andílek Andílek Mary Kubica

První polovina knihy byla nezáživná - druhá polovina mě nenechala klidně spát. Stále jsem měla divný pocit z děje. Nezáživné části bych vyměnila za lepší zpracování konce knihy. Hodná holka byla TOP od spisovatelky.

28.02.2018 3 z 5

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

Třetí díl mi připadal nejslabší - dějově nic moc + hodně neuzavřených otázek - vztahů

28.12.2017 4 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

Do knihy jsem se ze začátku nemohla začíst, proto jsem ji odložila nedočtenou.

21.11.2017 1 z 5