kristyna6532 kristyna6532 komentáře u knih

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Nemám slov. Je to jedna z nejlepších knih, jaké jsem kdy četla. Příběh Taťány a Alexandra mě dostal, na konci jsem si i poplakala. Nemůžu jinak, nez dat pět z pěti, kdybych mohla dám i víc. Jednoduše láska na první přečtení.

25.04.2017 5 z 5

Pokání Pokání Ian McEwan

Knížku jsem objevila prostřednictvím úžasného stejnojmenného filmu, z kterého jsem byla naprosto unešená. A ani samotná kniha mě nezklamala, ba dokonce byla ještě lepší. Popisné pasáže, jež nevyhovují úplně všem, jsem si užívala. No a ten příběh je prostě tak silný, je až neskutečné, že jedno nedorozumění může všechno tak moc pokazit. Celou dobu jsem Cecilii a Robbiemu fandila a stali se mými nejoblíbenějšími hrdiny. Na konci jsem bulela jak želva, a i když jsem z filmu věděla, jak to dopadne, byla jsem stejně zdracená tou strašnou nespravedlností života.
Jinak je v knize spousta hezkých myšlenek a některé pasáže přinutí člověka zamyslet se nad nejrůznějšími otázkami. Pan Ian McEwan se dostal do hledáčku mého zájmu a plánuji si přečíst nějaké další jeho knihy.
Toto dílo jednoduše stojí za přečtení a všem ho vřele doporučuji.

06.08.2016 5 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Jedná se o oddechovou knížku, která nezklame ani neohromí. Co se jí nedá upřít je originální námět: paralelní světy a dvě různé verze života, které závisejí na tom, jak se člověk rozhodne. Já sama jsem knížku četla na dovolené a splnila má očekávání.

06.08.2016 3 z 5

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Tato kniha je naprosto úžasná! Po prečtení se ihned zařadila k mým nejoblíbenějším knihám vůbec. Děj je naprosto strhující a mrazivý. Nechybí zde napětí a neustálé zvraty, čtenář je až do poslední stránky jen loutkou autorových slov. Kniha se nedá odložit, musíte pořád a pořád číst než se dostanete na konec, který je naprosto šokující. Moc všem doporučuji ;)

06.08.2016 5 z 5