kosmas kosmas komentáře u knih

Hloubka Hloubka Eduard Fiker

Smutné ,byl jsem na měko když jsem knihu dočetl . Asi tuším proč nevyšla ve své době ,nehodila se v době radostného budování a optimismu radostných zítřků . Takže děkuji dědicům autora ,že knihu vydali. E. Fiker si zaslouží náš obdiv.

25.11.2017 5 z 5

Čichač Čichač Eduard Fiker

Nápad dobry, jinak kvalita postupně upadá, zdá se to takove nedovařené možna při oběmu tvorby autora došly nápady nebo nemoc? Zemřel celkem brzo škoda.

25.11.2017 2 z 5

U tří kufrů U tří kufrů Eduard Fiker

Starý román ,trošku překombinovane na svou dobu asi dobré ale autorovy detektivky jsou lepší a to jej považuji spolu s V. Erbenem za nej v naší detektivni tvorbě.

25.11.2017 3 z 5

Svědomí hrdinů: Jiná tvář odbojové činnosti skupiny bratří Mašínů Svědomí hrdinů: Jiná tvář odbojové činnosti skupiny bratří Mašínů Miroslav Kačor

Masinove nejsou hrdinove jen vrazi kteri se chteli vyrovnat svemu otci to byl hrdina s velkym H oni pouzi dobrodruzi .Hrdina te doby byl Josef Hasil Kral Sumavy nezabijel kdyz nemusel a pomohl mnoha lidem.

09.08.2014 5 z 5

Mlynáři od Babic Mlynáři od Babic Luděk Navara

Dekuji autorum ze napsali tuto knihu jako vzpominku na slusne lidi jako byl pan Gustav Smetana a jini kterym komunismus vzal uplne vse .Nectu tyto knihy z touhy po senzacich ale abych vedel na co se nesmi zapomenout.

09.07.2014 5 z 5

Dějiny psané Římem Dějiny psané Římem Vojtech Zamarovský

Skvela kniha ...

08.07.2014 5 z 5

Rudá zrada Rudá zrada Rudolf Ströbinger

Neni je skvele napsana.

08.07.2014 5 z 5

Sen o Tróji Sen o Tróji Heinrich Alexander Stoll

Krasna kniha o velkem snu ktery se splnil mam tu knihu moc rad.

07.07.2014 5 z 5

Mrazi z toho v zadech kdyz to clovek cte .

06.07.2014