Koška Koška komentáře u knih

Amélie a duchové Amélie a duchové Petra Neomillnerová

Tento třetí díl nebyl moc zajímavý a celkově se mi nelíbil. Jediné co tuhle knihu pozvedlo, jsou obrázky, které jsou úchvatné.

03.04.2016 2 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Kniha je spíše k zamyšlení. Jde hlavně o pocity chlapce Petra a Lucie. O různé pohledy na svět, které spojí válka a láska.

23.01.2016 5 z 5

V knížce se každý najde aspoň jednu povídku. Nepotkala jsem někoho komu by se líbili všechny. 100% však zpříjemní zimní vánoční večery.

23.01.2016 3 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Knihu jsem se donutila přečíst až po shlédnutí filmu a myslela jsem, že se nepotvrdí "kniha je lepší než film". Nakonec se tato věta opět potvrdila. Kniha byla úžasná. Ještě lepší je, když použijete svoji fantazii, sny a touhy. Vše si představujete podle sebe.

Dash & Lily: Kniha přání Dash & Lily: Kniha přání Rachel Cohn

Velice dobrý nápad na knihu. Velice dobré a uvolněné čtení.

Selekce Selekce Kiera Cass

Nejlepší kniha, když začneš číst už nutně potřebuješ další díly. Tohle se spisovatelce velice povedlo. Mám už celou triologii a těším se na další díly, co mají teprve vyjít.

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Skvělá knížka!! Sice jsem čekala více popisu bojů a intrik, ale romantika mi rozhodně nevadila. Těším se až si koupím další díl.

23.01.2016 4 z 5