konimka konimka komentáře u knih

Ztracené kosti Ztracené kosti Lincoln Child

Mě osobně se líbila daleko více kniha Bouře, kde je také hlavní hrdinka Nora a je o ztraceném zlatém městě indiánského kmene Anasazi.

12.09.2020 3 z 5

Rodový slib Rodový slib Elizabeth Peak

Kniha se mi líbila, i když mi hodně připomínala historické romance od Julie Garwood.

15.10.2019 5 z 5

Nehoda Nehoda Chris Pavone

Nic moc....

04.10.2018 2 z 5

Tvůj čas se krátí Tvůj čas se krátí Kay Hooper

Z knihy jsem byla docela zklamaná, chybělo mi tam víc napětí. Od Kay Hooper už jsem četla daleko zajímavější knihy.....

10.07.2018 3 z 5

Tajemný sir Argus Tajemný sir Argus Hannah Howell

Tato kniha mě osobně moc nezaujala, už jsem četla od této spisovatelky daleko hezčí....

15.03.2018 2 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Amanda Quick (p)

Je to takové milé odpočinkové čtení pro ženy, ale musím říct, že už jsem pak byla chvílemi alergická na neustále se opakující slovní spojení, že je Katy anděl /strážný/, a že Gilchristovi dost často přirovnává k čarodějnickému sabatu, jak všichni chodili pouze v černé atd....

11.02.2017 3 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Super knížka s napínavým dějem, moc se mi líbila.

04.09.2016 5 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Od knihy jsem čekala více, Tuesday mě moc nenadchla....Hlavní hrdinka je někde srovnávána s Lisbeth Salanderovou, ale té se absolutně nemůže vyrovnat, protože její postava je napsaná skvěle.

21.05.2016 3 z 5

Tajuplná žena Tajuplná žena Nora Roberts

Napínavá zápletka, romantika a sympatická hlavní hrdinka, to je opět další román ze skvěle napsaných knih od Nory Robertsové.

14.05.2016 5 z 5

Pomsta Pomsta Lee Child

Nic moc.

05.01.2016 2 z 5

Pravda o tobě Pravda o tobě Susan Lewis

Docela překvapivě umírněná kniha, protože všechny romány od této spisovatelky se vyznačují zajímavými dějovými zápletkami a zvraty /tady bych řekla, že pátrání po tajemství zrození hlavní představitelky mohlo být zajímavější/. Čekala jsem od této knihy víc...

02.08.2015 3 z 5

Ukradené začátky Ukradené začátky Susan Lewis

Napínavá knížka se zajímavými dějovými zvraty a překvapivým koncem.

02.08.2015 5 z 5

Tajemství Tajemství Vera Cowie

Romantika a napětí, kniha se mi moc líbila, zrovna tak jako Stíny lásky od této spisovatelky : )).

23.05.2015 4 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Kniha se mi líbila, hlavní postavy jsou popsány tak dobře, že si chvílemi připadáte, jako když je znáte doopravdy : )). Po přečtení jsem hned běžela koupit první díl : ).

12.05.2015 5 z 5

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

Pěkná detektivka i zajímavý děj, ale musím říct, že kniha Chyť mě se mi líbila daleko víc : ).

07.05.2015 4 z 5

Posedlost Posedlost Susan Lewis

Napínavý detektivní příběh, místy je děj hodně drsný. Všechny její knížky jsou skvělé, mě osobně se nejvíce líbila tato a Ukradené začátky.

19.05.2012 5 z 5

Za řekou Styx Za řekou Styx Patricia Cornwell

Napínavá detektivka s překvapivým koncem

11.02.2012 5 z 5

Poklad Poklad Lincoln Child

Jedna z jejich nejlepších knížek, napínavá četba o hledání pokladu s překvapivým koncem

09.12.2011 5 z 5

Chladná krev Chladná krev Lisa Jackson

Další výborný román od této spisovatelky

09.12.2011 5 z 5

Křič! Křič! Karen Rose

Napínavé detektivní příběhy od kterých máte problém se odtrhnout, milostná zápletka - spisovatelka píše podobně jako Lisa Jackson nebo Karin Slaughter

06.12.2011 5 z 5