komtesa komtesa komentáře u knih

Malevil Malevil Robert Merle

VIKY KLENIK - BYLO MĚ JIŽ 76 LET ALE PAMATUJI SI DOUFAM DOBŘE ŽE MALEVIL BYL ZFILMOVANY FRANCOUZI A ČLOVEK LITOVAL ŽE NEUMI DOBŘE NEMECKY BYLA NA RAKOUSKE TELEVIZI V TECH LETECH JSEM SE ČASTO NA NI DIVALY PROTOŽE V BRNE BYL DOBRY SIGNAL TAM JSEM VIDELY HODNE FILMU I PISNI -MLUVIM O DOBE 70 -80 LET
KNIHU MAM DODNES A ČETL JSTE BIDNE ROKY JE TO NĚCO PODOBNYHO TAKY NADHERA VYCHAZELY DOBRY KNIHY JEN SI ČLOVEK MUSEL BUD VYSTAT FRONTU JA JSEM BALA V ODEONU TAK JSEM MĚLA MENŠI PROBLEM SE ZHÁNĚNIM KNIH DOUFAM ŽE SE NA MĚ NEZLOBITE ŽE JSEM VAS OSLOVILA KOMTESA

29.07.2022

Hastrman Hastrman Miloš Urban

DOBRY VEČER,TAK JSEM SE DOČKALA ,KNIHA OCENĚNA JIŽ BYLA A PŘED CHVILI SKONČIL NA ČT 1 ČESKY LEV A TAM BYL FILM --HUDBA ,PAN DOBRY OCENĚNY TAK CO BYCH SI MOHLA JEŠTĚ PŘAT -- ABY PAN HAVELKA NATOČIL I DRUHOU ČAST A JDU SE ZNOVU PODIVAT NA FILM A ZNOVU SI PŘEČTU KNIHU -JE TO TO NEJLEPŠI CO JSEM VIDĚLA ZA LONSKY ROK DOPORUČUJI VŠEM-JAK KNIHU TAK I FILM
POŘAD TO OKOUZLENI JAK KNIHOU TAK FILMEM TRVA

23.03.2019 5 z 5

Hastrman Hastrman Miloš Urban

KNIHA HASTRMAN SE MĚ MOC LIBILA , -MUSI ČLOVĚK VYDRŽET A ČIST POMALU , ABY VŠEMU POROZUMĚL I DRUHOU ČAST I KDYŽ JSEM JI NEČETLA TAK PEČLIVE JAK PRVNI ČAST
PO ZHLEDNUTI FILMU NADŠENI A OKOUZLENI A OČAROVANI HLAVNĚ PŘEDSTAVITELEM HASTRMANA ,DIALOGY ,KRASNOU KRAJINOU A VÝTEČNA REŽIE PANA ONDŘEJE HAVELKY -KRASA-- DOUFAM, ŽE PAN HAVELKA SE PUSTI I DO DRUHÉ ČASTI ZFILMOVANI KNIHY A NENECHA SE OTRAVIT NEGATIVNIMA PŘISPEVKAMA OD NĚKTERYCH KRITIKŮ ---TAKY POSTAVY VE FILMU---
PAN FARAŘ ,I POSTAVA SLUHY , PAN NADLESNI I DIVKA KATYNKA BYLY OPRAVDOVY A NEVIM KDO JINY BY JE HRAL NEŽ TY CO JE HRALY --PAN REŽISER MĚL ŠTASTNOU RUKU PŘI VYBĚRU HERCŮ
PŘIZNAM SE ŽE FILM JSEM VIDĚLA JIŽ 3 KRAT DOKONCE JSEM SI KOUPILA DVD
A KNIHU JSEM ČETLA JEŠTĚ JEDNOU PO ZHLEDNUTI FILMU
NEOPOMENU I PANA SPISOVATELE MILOŠE URBANA , OD NĚHO JSEM VIDĚLA FILM SANTINIHO JAZYK , MAM KNIHU LORD MORD A CHYSTAM SE KOUPIT SEDMIKOSTELI OBOJI BYLO PRO MĚ NEPŘEKONATELNÝ ZAŽITEK
PŘED TIM JSEM VIDĚLA FILM DOGMAN A TAKY BYL NADHERNY I KDYŽ JINY SOUDEK ,ALE TO JE ŽIVOT
CHYSTAM SE ZNOVU PODIVAT NA FILM

31.01.2019 5 z 5

Prokletý ostrov Prokletý ostrov Dennis Lehane

Chtěla jsem si knihu koupit ,ale nikde není v nabídce ,jenom všichni prodejci ji měli ve výprodeji svého času do 200 kč ,je zapomenutá ve skladech nebo kdepak jsou všechny výtisky ,to ji má každý doma ,a nechce se s ni rozloučit ,ráda bych si ji přečetla ,ale 1000 kč nedám , prosim poučte mě o omylu

12.02.2016

Poslední upír Poslední upír Suzy McKee Charnas

Já jsem ji četla ještě před Stmíváním ,ale tam jsou zvonky typu ,Lidi ,jsou pro mě potrava -dobytek Pářila byste se ,se svou potravou-krávou .Škoda ,že pani spisovatelka ,nenapsala pokračováni ,bylo tam nejmeně několik možnosti a neuzavřeno ,Jenom znovu usnul ,k té ženě ,ho něco táhlo -a sex měli ,,no omlouvám se mám moc velkou fantazii Libila se mě

03.01.2016

Stíny mých otců Stíny mých otců Helena Šmahelová

Včera mě kniha došla ,jsem velice spokojena ,kniha je velice čtivá ,už se těšim na další dily
Komentáře k této knize dobře knihu popsaly .Taky doporučuji k čteni , kdo má rád historii a jak žili lidi v těch dobách .

20.06.2015