Kolka97 Kolka97 komentáře u knih

Zahrady od Dany - Naplánujte si zahradu krok za krokem Zahrady od Dany - Naplánujte si zahradu krok za krokem Dana Makrlíková

Pěkné fotky i zajímavé rady, ale v podstatě jen pro novostavby a moderní domy, což zrovna není můj styl.

16.04.2023 4 z 5

1000 divů přírody, které musíte vidět 1000 divů přírody, které musíte vidět Kath Stathers

Pěkné fotky, ale většinou zvířat, která člověk zná, ta zajímavá neznámá nafocena nejsou. Na dvou stranách je třeba 5 různých informací, fotky pouze k jedné a zbylé zmíněné, pokud vás zajímají, si musíte najít sami na internetu.

08.01.2023 2 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Příběh výborný, ale strašně se vlekl.

05.08.2017 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Zajímavý příběh, do poslední chvíle jsem opravdu netušila, kdo je vrah. Děj byl ale místy zdlouhavý.

06.03.2017 4 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Knížka byla svým způsobem zajímavá, ale měli by se spíše držet detektivek.

10.02.2017 4 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Super knížka, stejně jako všechny této autorky.

03.12.2016 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Přijde mi to jako parodie na 50 odstínů šedi. Není to sice tak drsné, což je za mě plus, ale je tam hodně podobnosti.. i tak stojí za přečtení.

13.09.2016 4 z 5

Neviditelný strážce Neviditelný strážce Dolores Redondo

Tato kniha si určitě nezaslouží takto malé hodnocení, protože za mě je přímo dokonalá. Hned od prvních stránek mě chytla a byla jsem napjatá, jak to skončí. Za mě určitě můžu doporučit.

05.09.2016 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Skvělá knížka, i když trochu smutná, ale jinak super!

02.06.2016 5 z 5

Tajemné touhy Tajemné touhy Jennifer L. Armentrout

Ze začátku jsem si říkala "Panebože, co to je za kravinu?!", po 50 stránkách jsem se začetla a jsem ráda, že jsem to na začátku nevzdala a knížku neodložila. Ale ten konec? Nemůžu se dočkat pokračování! Určitě doporučuji!

07.03.2016 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Skvělá knížka!!!!

22.06.2015 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Pro mě nejlepší díl! Ale i předchozí se mi líbily. Už se těším do kina na film.
Jen co opravdu nedovedu pochopit, proč tu knížku čtou lidi, kterým se tento žánr nebo prostě tato trilogie nelíbí a stěžují si jak je ta kniha hrozná.
Mě když se nějaká kniha nelíbí tak ji prostě nečtu a nenadavam na ni.

09.02.2015 5 z 5

Můj křeček a já Můj křeček a já Peter Hollmann

Krásně napsaná knížka. Hezky se čte.

02.02.2015 5 z 5

Savci - Encyklopedie školáka Savci - Encyklopedie školáka kolektiv autorů

Úžasná encyklopedie, jako malá jsem si v ní ráda listovala. Má krásné obrázky. Jednoduše zpracováno.

02.02.2015 5 z 5

Dobrodružství s myškami Dobrodružství s myškami Carlos Busquets

Moje první knížka, co jsem přečetla! Krásná

29.01.2015 5 z 5

Bleděmodrá kafkárna Bleděmodrá kafkárna Ivona Březinová

Bohužel mě tato kniha naprosto zklamala, vůbec mě nebavila.

29.01.2015 2 z 5

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Úžasná kniha mého dětství :)

28.01.2015 5 z 5

Život na ostro Život na ostro Lenka Lanczová

Podle mě snad nejlepší knížka co jsem od Lenky četla, akorát ten konec byl až moc otevřený. Doufám, že bude pokračování :)

28.01.2015 5 z 5