kokondel kokondel komentáře u knih

Analýza 17. listopadu 1989 + 10 bonusových textů Analýza 17. listopadu 1989 + 10 bonusových textů Miroslav Dolejší

Havel iste nebol ideálnym človekom - kto z nás ním ale je? Dve poznámky: 1. bol ale kľúčovou postavou nevyhnutnou k tomu, aby sa ČSFR a ČR dokázali "vrátiť" do slobodného sveta 2 . videu o súložení VH s 13 ročným chlapcom snáď neverí nikto so zdravým rozumom.

24.04.2021

Evangelium podle Brabence Evangelium podle Brabence Renata Kalenská

Káder, frajer, hrdina, správny chlap. Nepodceňujte kvôli vzhľadu a vypitému alkoholu! Grandiózne.

22.09.2019 5 z 5

To je hezký, ne? To je hezký, ne? Vlastimil Třešňák

skvelý umelec, samorast, strom vo vetre udalostí.

11.09.2019 5 z 5

U jídla se nemluví U jídla se nemluví Vlastimil Třešňák

nádhera!

11.09.2019 5 z 5

Albína Albína Vojtěch Mašek

Nádherná kniha - dejom, kresbou i emóciami. Navyše ide o reálny príbeh.

27.12.2018

1968 Polčas rozpadu komunistického režimu 1968 Polčas rozpadu komunistického režimu Juraj Alner

Jeden z najlepších titulov o bájnom roku 1968 na CS trhu. Denníkové záznamy sa prelínajú s citátmi agentúr a novinových výstrižkov mesiac po mesiaci - zachytávajúc takto atmosféru obdobia 1967 - 1972.

29.09.2018

Příliš pozdě zemřít mladý Příliš pozdě zemřít mladý Vladimír Jurásek

Pre p. Braunerovú: až na to, že Mejlove spomienky sú plne fabulovania. Vklad Iva Pospíšila je jednoducho nedoceniteľný.

15.07.2018

Punk a reggae v Babylonu Punk a reggae v Babylonu Robert Brylewski

Vynikajúca kniha, bohužiaľ, ak autora a jeho kapely nepoznáte, strácate určitý rozmer zážitku.

17.09.2016 5 z 5

Cesta za pravdou Cesta za pravdou Jaroslav Kočí

Jedna z najpresvedčivejších titulov na cs/sk duchovnom bazáre. Nie len esencia učenia, ale aj konkrétne postupy, debaty so známymi, listy priateľom - to všetko tvorí dokonalý koktail, ktorý Vám otvorí oči.

18.08.2016 5 z 5

Osvobození mysli Osvobození mysli Adžán Čá

Theravádoví majstri a ich prax budhizmu.

18.08.2016 3 z 5

Křišťál a cesta světla. Sútry, tantry a dzogčhen Křišťál a cesta světla. Sútry, tantry a dzogčhen Čhögjal Namkhai Norbu

Základné dielo dzogčchenu. Ako prílohu obsahuje aj spisok "Zrcadlo", čo je skvelá substancia učenia.

18.08.2016 4 z 5

Já, skutečnost o sobě Já, skutečnost o sobě Maruti Shivrampant Kambli