koki.veru koki.veru komentáře u knih

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Opět povedený díl - postavu Frosta a Shacka jsem si moc oblíbila. Doufám,že bude brzy další díl,protože ten konec je dost otevřený a jsem velice zvědavá,jak to dopadne.

13.04.2024 5 z 5

Knihkupectví na Riverside Drive Knihkupectví na Riverside Drive Frida Skybäck

Pěkná romantická oddechovka. Knížka se moc pěkné četla a líbilo se mi propojení s minulostí.

10.04.2024 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Wau,po docela dlouhé době zase pěkný a povedený thriller pro ženy. Úžasná knížka,můžu jen doporučit,opravdu jsem vůbec netušila,jak to celé skončí a během celé knížky jsem byla nejednou překvapena.

31.03.2024 5 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Miluju tuhle sérii. A opět byl toto velice povedený díl a zajímavý příběh. Úžasná zápletka a popravdě jsem vůbec netušila, kdo bude vrah. Doufám, že bude pokračování této série.

25.03.2024

Super knížka. Postavu Draca jsem nikdy neměla ráda,ale Toma Feltona po této knížce obdivuju. Hodně si toho prožil a je super,že o tom dokázal napsat. Velice působivá autobiografie a i když tyto žánry nevyhledávám,knížka byla velice čtivá a zajímavá.

15.03.2024 5 z 5

Oko Oko Bernard Minier

Super kniha a příběh. Rozhodně lepší než předešlý díl. Tento se mi moc líbil,a doufám že bude co nejdříve pokračování.

13.03.2024 5 z 5

Lov Lov Bernard Minier

Tohoto autora a tuto sérii mám moc ráda a všechny díly byly super,ale u této knihy jsem se pořád nějak nemohla úplně začíst a něco mi tam chybělo. Za mě tedy jeden z nejslabších dílů,ale to mě neodradí od přečtení další knihy,snad se to tam zlepší.

06.03.2024 4 z 5

Nevlastní dítě Nevlastní dítě Nicole Trope

Knížka se četla hezky,bavilo mě,jak byl příběh psán že tři úhlů pohledu,ale něco mi tam chybělo. Začátek mi připadal takový zdlouhavý,až někde uprostřed knihy jsem byla napnutá,jak ti bude dál a pořádně jsem se začetla. Ale jinak pěkný a zajímavý příběh.

29.02.2024 4 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Knížka jako taková dobrá,pěkně se četla,zajímavá zápletka. Ale když bych to měla hodnotit jako knížka od Bryndzy,tak za mě zklamání. Rozhodně jsem od tohoto spisovatele čekala víc. Měl by se vrátit k sérii o Erice

21.02.2024 5 z 5

Tři sestry Tři sestry Heather Morris

Nádherný třetí díl této úžasné série. Miluju příběhy z období koncentračních táborů. Nedovedu si představit,jak to všichni ti lidi mohli zvládnout a obdivuju je. Byla to opravdu ztěžka a zlá doba a můžeme být rádi,že žijeme v této době. Párkrát jsem měla i slzy v očích a bylo mi moc líto,když kniha skončila.

17.02.2024 5 z 5

Postřižiny Postřižiny Bohumil Hrabal

Přečteno jen kvůli čtenářské výzvě a kniha mě vůbec nebavila a byla jsem ráda,když jsem ji dočetla.

08.02.2024 2 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Tak opět super zajímavý a napínavý příběh. Miluju tuhle sérii a asi není potřeba nic dalšího dodávat

07.02.2024 5 z 5

Hodinář z Dachau Hodinář z Dachau Carly Schabowski

Nádherný příběh z té nejkrutější doby. Miluju tyto příběhy a obdivuju lidí, kteří si tím prošli. Nedokážu si představit,že bych v té době žila. Povedená a moc pěkně napsaná knížka.

05.02.2024 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Super knížka,hlavně na přemýšlení. Člověk si vůbec neuvědomuje,že vše mohlo být jinak a že se máme v podstatě dost dobře. Jsem ráda že žiju v této době. Knížka se četla moc dobře a konec byl dost smutný,ale takový je život.

30.01.2024 5 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Když jsem viděla,kolik má knížka stránek,tak jsem se zhrozila,ale strašně to uteklo,četlo se to neskutečně krásně a svižně a nakonec jsem byla smutná,že už to končí. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu,opravdu povedená série.

24.01.2024 5 z 5

Tramín s příchutí krve Tramín s příchutí krve Věra Fojtová

Ke knížce jsem se dostala úplně náhodou díky čtenářské výzvě a jsem za to moc ráda. Vůbec jsem i této sérii nevěděla. Knížka se četla krásně a rychle,pěkná zápletka a hlavně zajímavé prostředí (Pálavu miluju a jezdím tam už kolik let na dovolenou). Určitě budu v sérii pokračovat.

16.01.2024 5 z 5

Ginny Napořád Ginny Napořád Benjamin Ludwig

Příběh zajímavý,ale chvílemi poměrně nudný a utahaný. Trvalo mi dost dlouho,než jsem knihu dočetla (mezitím jsem stále odbíhala k jiným knihám). Nedovedu si představit,že bych měla takové dítě a obdivuju všechny,co si tímto musí projít. Takže dost poučná kniha na zamyšlení,ale zdlouhavá na čtení.

04.01.2024 4 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Druhý díl o Josie byl stejně dobrý jako ten předchozí a už se těším,až se pustím do dalšího. Moc jsem si tuto sérii oblíbila.

01.01.2024 5 z 5

Balada o ptácích a hadech Balada o ptácích a hadech Suzanne Collins

(SPOILER) Jelikož mám sérii Hunger Games moc ráda,těšila jsem se,až se dostanu k této knize. Ze začátku jsem byla dost překvapená, jaký Snow byl, chvílemi jsem ho měla i docela ráda,ale postupně se začal pěkně vybarvovat. Konec byl velice překvapivý, zvlášť co se týče Lucy,ale na druhou stranu jsem to asi měla čekat,že ti nějak takhle dopadne. Byla jsem trochu zklamaná ze samotných hladových her,že tam nebyl víc popisovaný ten jejich souboj a že byly takové nijaké,ale je pravda,že on je teprve Snow (jakmile se stane prezidentem) více rozvine a "zlepší". Každopádně se velice těším na film.

01.01.2024 5 z 5

Tři dny do pekla Tři dny do pekla Heather Chavez

Čtivý příběh, napínavý, ale některé části možná trochu přehnané. Ale líbilo se.

19.12.2023 5 z 5