knihovnaVP knihovnaVP komentáře u knih

Za Alpami Za Alpami David Zábranský

Kdo to nezažil, nepochopí,po přečtení této knihy si kladu otázku: co se to proboha stalo s celou jednou generací?

09.07.2018

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Za mne super!!! Stejný styl se Soukupovou (K moři), kdyby chtěli napsat společnou knihu, kde by bylo myšlení chlapa a zároveň ženy, byl by to super tah na branku!!!Moc se mi ten styl líbí.

27.02.2018 5 z 5

K moři K moři Petra Soukupová

Tedy musím říct, že je to ženský Hartl!!!mají úplně stejný styl, alespoň mně se to zdá a je super! nejvíc se mi líbí ty vsuvky v závorkách, kdy se dozvídáme o postavě i co se s ní stane za několik let ,třeba od myšlenek malého dítěte až po stáří a celý ten osud, to se mi fakt moc líbí.Takže tohle bylo hezky ukončené, ale Pod sněhem konec jaksi chyběl...to mě zklamalo.Tahle kniha je novodobý styl a jak jsem psala výš, umí ho jen Hartl a Soukupová...mohli by něco napsat spolu :-)

27.02.2018 5 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

už od začátku jsem si říkala, že snad autorce napíšu a poprosím, zda by tuhle knihu s ní nenapsal ještě nějaký chlap (Landsman, Hartl...)strašně by mě totiž zajímalo myšlení těch mužských postav, od zmetka Olivera po Libora a dědy...prostě Soukupová natvrdo napsala to, co si obvykle některé z nás opravdu myslí a nikdy neřeknou nahlas!až je to smutný, tak jsem se vyděsila, jak upřímné to je...bohužel a doufám, že takových lidí kolem sebe moc nemám...podle mne byly všechny sobecké mrchy.naštval mě konec, asi jsem se trošku těšila na to, že Blanka vleze manželovi do počítače, ale budiž ji zachována čest.Přesně takové Oliny s Oliverem znám dvě a jak kdyby je znala i autorka, to není možné, že se chovají úplně stejně!!!bravurně popsané, tak to totiž opravdu je...bohužel.Nikoho nesoudím, to by nikdo z nás, kdo jsme nikdy nebyl ve stejné situaci, neměl, ale průser s výchovou to je určitě!

02.01.2018 3 z 5

Anča a Pepík na stopě Anča a Pepík na stopě Lucie Lomová

Jdu ho hledat na půdu :-) můj 6ti letý synek je miluje!

03.04.2017

Kdo jinému jámu kopá... sám do manželství padá Kdo jinému jámu kopá... sám do manželství padá Alena Jakoubková

Opět jedna z nejpovedenějších knížek úžasné spisovatelky Aleny Jakoubkové!!!
Skvělá oddychovka.Cora stejně jako většina hlavních hrdinek byla moc sympatická a opět nezklamaly ani její kamarádky a kéžby existovala doopravdy takováhle seznamovací agentura!moc jsem se nasmála a opravdu je to ze života!čím příšernější chlap nebo ženská,tím větší má sebevědomí!seznamovací agentura+humor téhle spisovatelky byl super nápad!!!
Už se těším na další knihu :-)

23.11.2016 5 z 5

Miluju tě... i s natáčkama Miluju tě... i s natáčkama Alena Jakoubková

Vždycky se hrozně moc těším na knížku od této mé velmi oblíbené autorky a nejvíc právě na ten zlom hrdinky!jak se z ní pak stane ta femme fatale chlapovi navzdory! také jí hrozně moc závidím ty kamarádky!!!postava Pavoučice mohla být trochu víc rozvinutá,nejsou to jen matky mamánků,ale v podstatě asi každá tchyně je výborný vůdce a stratég ;-) je až neskutečné,jakou mají obrovskou moc,hlavně to jde vidět v historii např.u matek králů.Ženy vytvářejí dějiny!a i když jsme navenek křehké a pro někoho hloupé,tak v nás dřímá obrovský potencionál a vždy přijde náš čas....na satisfakci! :-) četla jsem někde zajímavý článek o tom,jak dívka svému chlapci poprvé uvařila večeři a on jí řekl,že maminka to umí lépe.....a bylo zle.Až můj syn poprvé ochutná jídlo od své milé a řekne jí,že to bylo to nejlepší jídlo jaké kdy jedl....budu vědět,že jsem ho vychovala dobře!

03.06.2016 5 z 5

Než milenec na střeše… lepší manžel v hrsti Než milenec na střeše… lepší manžel v hrsti Alena Jakoubková

Přečetla jsem jednim dechem!...ostatně jako všechny knihy této úžasné autorky!moc se mi líbila ta hra na kočku a myš,taky jsem si Přemka hned zamilovala a trnula jsem hrůzou,aby se nenechal odradit!Tak by to mělo být!správný chlap si musí svou milou získat,jinak by si jí ani nevážil!a taky se vždy těším na kamarádky shánějící ženichy :) možná by si zasloužily větší prostor ;) a miluju i vtipné glosy a samozřejmě i kouzlo Benátek...kam se díky autorce toužím podívat...prostě krásná červená knihovna

08.12.2015 5 z 5

Bianca Bianca Bertrice Small

Žádné další pokračování,autorka zemřela letos v únoru!

04.09.2015

Kouzlo všednosti Kouzlo všednosti Táňa Keleová-Vasilková

´Tato kniha mne chytila za srdce,až příliš jsem tam našla kus sebe samé...a také byla poučná a vím,čeho si mám vážit....právě těch krásně všedních dní...;)

19.05.2015

Vykoupená láska Vykoupená láska Francine Rivers

Moc jsem si poplakala.....věřící nejsem,ale kniha nádherná!

27.01.2015

Desatero přikázání pro Veverku Desatero přikázání pro Veverku Ana M.

Kniha mě velice překvapila!nečekala jsem tak moc otevřenou erotiku od české autorky..klobouk dolů ;)

27.10.2014