KnihomolTerka KnihomolTerka komentáře u knih

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Nádherný , dojemný příběh ♥♥♥♥

26.08.2017 5 z 5

Jane - moderní příběh Jany Eyrové Jane - moderní příběh Jany Eyrové April Lindner

Moc hezká kniha . Zpracovat příběh Jany Eyrové byl dobrý nápad . Mám ráda i klasickou verzi , ale vážně.. Tohle se autorce povedlo ..

25.07.2017 5 z 5

Příští láska bude šťastnější Příští láska bude šťastnější Zuzana Francková

Moc dobrý příběh , ke konci hrozně napínavý . Knížce jsem se dost vyhýbala, nevím , proč . Kniha je nejlepší podle mého , co čtenář od této autorky může číst, opravdu klobouk dolů

25.07.2017 5 z 5

Úkol z počtů Úkol z počtů Janina Wieczerska

Kniha je nezáživná . Nic moc se tam neděje :(

14.01.2017 odpad!

Doktorka z konce světa Doktorka z konce světa Meredith Appleyard

Úžasná kniha , která stojí za přečtení !

06.01.2017 5 z 5

Povstalecká trilogie (box) Povstalecká trilogie (box) Veronica Roth

Budu se opakovat, vím to, ale nejde nic jiného říct, než že je to úžasné. Těším se a další knihu této autorky, která má vyjít už brzy

Cukrová vata Cukrová vata Jacqueline Wilson

Kniha je sice určena mladším čtenářům, ale mně se velmi líbila jako všechny od této autorky.

Dvojí tvář Dvojí tvář Kathrin Lange

Napínavá kniha od začátku do konce

04.08.2016 5 z 5

Prožila jsem něco neuvěřitelného Prožila jsem něco neuvěřitelného Věra Řeháčková

Hezká kniha. Četla se jedním dechem a dozvěděla jsem se pno zajímavých a zároveň pravdivých informací o šungitu.

Pacientky Pacientky Věra Řeháčková

Hezká kniha. Ovšem nejlíp jí pochopí ten, kdo něco podobného ne - li to samé prožívá.

Dáreček a jeho trampoty Dáreček a jeho trampoty Josef Drmota

Tuto knížku by si měl přečíst každý pejskař. Stojí opravdu za to . :)

Říkají mi Betty Říkají mi Betty Zuzana Francková

Hezká knížka o psích trampotách , které jsou mnohdy i legrační. Opravdu vřele doporučuji.

Bertík Bertík Miroslava Moučková

Hezká , legrační knížka. Oddechovka na 1 odpoledne. Moc se mi to líbilo. Doporučuji všem, kteří mají rádi pejsky. :)

04.08.2016 5 z 5

Moc hezká, odpočinková kniha. Přečetla jsem ji ted v nemocnici.

20.07.2016 5 z 5

Doktorka z konce světa Doktorka z konce světa Meredith Appleyard

Příjemné čtení . Sean na mě působil velmi sympaticky a Megan taky. Charlie Cooper - největší blb na světě.

08.07.2016 5 z 5

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Nelíbí se mi , že tato kniha je plná vulgarismů .

07.07.2016

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Moc hezká, citlivá velmi čtivá kniha. Přečetla jsem jí jedním dechem .

07.07.2016 5 z 5