knihomolkadorfa knihomolkadorfa komentáře u knih

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Další skvělý příběh od Michaely Klevisové. Sice mi ze začátku Josef Bergman chyběl, ale nakonec vše vyřešil tak, jak to umí jen on. Perfektní vykreslení postav, situací, drsná a ponurá atmosféra ostrova, to vše přispělo k tomu, že knížku nebylo možno odložit.

12.03.2022 5 z 5

Mráz pod kůží Mráz pod kůží Allie Reynolds

Napínavý příběh, skvěle vykreslené postavy a v neposlední řadě i zajímavé nahlédnutí do prostředí tréninku a závodů profi sportovců. No, a troufám si tvrdit, že konec odhadne jen málokdo.

05.03.2022 5 z 5

Ženská na odstřel Ženská na odstřel Martin Goffa

Důkaz, že i na pouhých 200 stranách se dá vytvořit zajímavý, napínavý a strhující příběh. A to vše bez potoků krve, překombinovaných a těžko uvěřitelných situací. Pan Goffa prostě umí a moc dobře ví, o čem píše. Skvělé !

13.02.2022 5 z 5

Sleduj mě Sleduj mě Kathleen Barber

I když se v knížce vlastně nic moc neděje, je velmi čtivá a ukazuje, jak nebezpečné může být sdílení vlastního života s "celým světem". Můj tip na stalkera vyšel a konec překvapil.

06.02.2022 4 z 5

Beze svědků Beze svědků Lisa Jewell

Trochu neuvěřitelné, ale velmi čtivé.

25.01.2022 4 z 5

Hřích náš každodenní Hřích náš každodenní Dominik Dán

Hodně smutný a drsný příběh. První Dánovka, kterou jsem četla v češtině. U dalších se vrátím zase k originálu, prostě mi to k tomu pasuje líp.

24.01.2022 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Skvělý thriller, který nutí k zamyšlení. Jen to vzalo zbytečně rychlý konec.

15.01.2022 5 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Tento díl trochu méně povedený, ale přesto skvělý.

08.01.2022 5 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Audio. Super načtené Janem Šťastným. Přesto mi tento díl přišel nejslabší.

02.01.2022 3 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Audiokniha skvěle načtená Terezou Vilišovou. Napínavé od začátku až do konce. Jen na thriller trochu moc sexuálních scén. No a konec ? Pravda nebo lež ...

17.12.2021 5 z 5

Klíč Klíč Kathryn Hughes

Od autorky jsem četla i Dopis, ale Klíč se mi líbil ještě trochu víc. Doporučuji.

15.12.2021 5 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Dobré čtení. A konec tedy hodně překvapil.

05.12.2021 4 z 5

Takový hněv Takový hněv Cara Hunter

Na knížku jsem se hodně těšila, ale nedokázala jsem se do ní úplně ponořit a četla jsem ji docela dlouho. Na můj vkus se děj trochu vlekl. Ale ... nic nebylo tak, jak jsem předpokládala. O to víc překvapivý a děsivý byl závěr. Pokračování si určitě přečtu.

05.12.2021 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Audiokniha a opět naprosto skvělý Carter !

19.11.2021 5 z 5

Lovec Lovec Jack Heath

Tak občas se mi dělalo špatně, ale nešlo přestat číst a Timotyho si prostě nezamilovat. Ještě pár knížek s tímto sympatickým konzultantem, a je ze mne vegetarián.

16.11.2021 4 z 5

Moře vzpomínek Moře vzpomínek Fiona Valpy

Romány pro ženy moc často nečtu, ale potřebovala jsem změnu po všech těch drsných thrillerech. A udělala jsem dobře. Dojemná knížka plná lásky, odvahy, přátelství a vzpomínek. I slzička ukápla. Hezké čtení.

02.11.2021 4 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Audiokniha. Kruté, zvrácené, nechutné a velmi napínavé. Dávám plný počet a jdu se odreagovat nějakou romantikou.

24.10.2021 5 z 5

Mlčící žena Mlčící žena Karin Slaughter

Tak nebylo to úplně špatné, ale zbytečně natahované. Mám ráda tlusté knihy, ale tady by stačilo o 100 stránek méně a nic by se nestalo. Vraha jsem jsem tipovala. A trefila se.

24.10.2021 4 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Paráda. Ze všech dílů ten nejlepší !

30.09.2021 5 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Tento díl se mi zdál slabší než dva předchozí. Trochu moc překombinované a chaotické. Nicméně tu věčně uhoněnou a tak trochu šílenou Lottii mám ráda, takže se vrhám na další příběh.

23.09.2021 4 z 5