knihomolkadorfa knihomolkadorfa komentáře u knih

Klekánice Klekánice Tereza Bartošová

Četba na jedno odpoledne, zajímavý námět, smutné čtení. Další autorčiny knížky si ráda přečtu.

04.07.2023 4 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Trochu zdlouhavé, ale dobré. Série s Erikou se mi líbí víc.

03.07.2023 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Zajímavý námět, hlavní postavy sympatické, četla se dobře, ale ... Prostě tomu něco chybělo.

25.06.2023 3 z 5

Nalezení Nalezení Jiří Březina

Tak tohle bylo velké překvapení. První knížka od tohoto autora a rozhodně ne poslední. Pěkně vykreslený příběh, hlavní postavy sympatické a uvěřitelné, dobrá četba !

12.06.2023 5 z 5

Zrádná paměť Zrádná paměť Lisa Gray

Skvělá detektivka. Nezbývá, než držet Jessice palce, ať to stihne ...

04.06.2023 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Přečteno na jeden zátah. Knížka na těžké téma, které mi ještě hodně dlouho bude ležet v hlavě.

25.05.2023 5 z 5

Chemie smrti Chemie smrti Simon Beckett

Moje druhá kniha od autora, stejně tak skvělá jako Chladný popel a ke konci napínavá, že se prostě nedala odložit. A vraha jsem neuhodla ani náhodou :)

20.05.2023 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Prostě Carter ! Vše dokonale promyšlené, napínavé, bez jediného hluchého místa a konec překvapivý, i když ... A možná už pro nás autor chystá další čtenářskou lahůdku :)

08.05.2023 5 z 5

Kočičí stopa Kočičí stopa Dominik Dán

První knížka DD, kterou jsem četla v češtině. No... k detektivu Krauzovi a celému oddělení vražd z Našeho Mesta ta slovenština prostě patří. V češtině to, alespoň pro mne, nemá ten správný "švih".

24.04.2023 4 z 5

Kouzlo všité do šatů Kouzlo všité do šatů Barbara Davis

Taaak. Tuhle knížku jsem si vypůjčila díky vysokému hodnocení na DK. Není to úplně můj šálek kávy a i když jsem už od začátku tušila, jakým směrem se bude příběh ubírat, četla se velmi dobře.

24.04.2023 4 z 5

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

A tohle bylo dobrééé ! Další díl si rozhodně nenechám ujít.

08.04.2023 5 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Maarten S.Sneijder mě prostě baví. I když - o pár desítek stránek méně by určitě prospělo.

06.04.2023 4 z 5

Píseň mrtvých Píseň mrtvých Graham Masterton

Prostě Masterton. Já jsem spokojená.

27.02.2023 5 z 5

Hlas do ticha Hlas do ticha Jenny Blackhurst

Vražda nebo nešťastná náhoda ? Sonda do života lidí z "lepší čtvrti", jaká tajemství se skrývají pod uhlazeným povrchem ? Kniha mě tentokrát úplně nevtáhla do děje, ale vcelku dobré čtení.

28.01.2023 3 z 5

Návrhářka z Paříže Návrhářka z Paříže Georgia Kaufmann

Na knížku jsem se moc těšila, ale nakonec tak úplně nesplnila mé očekávání. Na nedělní odpoledne dobré.

18.01.2023 3 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Opět příběh spojený s hlavní postavou. Zajímavý námět, dobře se čte, jen větší množství postav je náročnější na orientaci. Ovšem korektor by se měl polepšit.

18.01.2023 4 z 5

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

Parádní detektivka.

26.12.2022 5 z 5

Dítě noci Dítě noci Karen McQuestion

(SPOILER) Bohužel jsem čekala něco úplně jiného, ale kniha byla velmi čtivá. Mia, úžasná holčička a i všechny hlavní postavy sympatické. Ovšem až na tu příšernou Suzette. Příběh promyšlený a nakonec vše do sebe zapadlo.

27.11.2022 3 z 5

Jménem mojí sestry Jménem mojí sestry Barbora Linke

Tak tato kniha mě, bohužel, vůbec nezaujala.

19.11.2022 1 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Hooodně dobré ! Asi nejlepší z celé série.

06.11.2022 5 z 5