Knihomolka582 Knihomolka582 komentáře u knih

January a Deset tisíc dveří January a Deset tisíc dveří Alix E. Harrow

Jako knížka a její dějová linka není špatná. Bohužel mě trochu zamrzela trocha kopírování co se týče procházení světů ze Zlatého kompasu (pokud někdo četl celou trilogii, tak pochopí) Ale za mě jako takové relaxační čtení supr????

04.01.2021

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Knížku jsem dostala k Vánocům a moc jsem od ní nic neočekávala. Příběh byl moc krásný a ani tam nebylo žádné klišé. Moc se mi líbila. Skvělá oddechovka.

05.01.2020 5 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Četla jsem celou sérii Skleněného trůnu a pokaždém díle jsem byla o to z děje knížky nadšenější. Prožívala jsem každý okamžik děje. Poslední díl ,této úžasné série,byl prostě dokonalý. Mělo to všechno, měla jsem pocit, že u každé skupinky naších vílých přátel byla jakási cestička, která nakonec zkončila, tam kde má být. Strašne se mi líbilo ukončení celé knížky.

09.09.2019 5 z 5

Temný experiment Temný experiment Gwenda Bond

Viděla jsem všechny díly ST a tohle si přečíst byla nutnost. Od knihy jsem se snažila co nejméně očekávat. Hrozně mě bavila a bylo to čtivě napsané. Líbilo se mi vyprávění z více pohledů postav. Prequel k seriálu se mi opravdu moc,moc líbil. Splnilo to co jsem chtěla vědět o matce Jane a opravdu to bylo dobře napsané.

25.07.2019 5 z 5

Super koťata Super koťata Lenka Lanczová

Knížka se mi moc líbila. Příběhem jsem byla úplně pohlcena a děj se mi moc líbil.

15.07.2019 5 z 5

Prázdniny pro zaláskované Prázdniny pro zaláskované Lenka Lanczová

Knížka se mi moc líbila, i když je starší a doporučila mi ji mamka, která ji četla také. Líbil se mi zbůsob psaní a četla se rychle a krásně.

12.07.2019 5 z 5

Ema a kouzelná kniha Ema a kouzelná kniha Petra Braunová

Knížku jsem četla asi ve druhé třídě a to byla, tak strašně krásná knížka. Byla jsem z ní nadšená.

08.07.2019 5 z 5

Zámek v oblacích Zámek v oblacích Kerstin Gier

Moc pěkná oddechovka, která se četla sama.

08.07.2019 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Jako první díl mě tento zase moc překvapil. Mělo to rychlý spád, plno zvratů a když už jsem si představola, jak by to mohlo skončit nebo, kdo umře, bylo to uplně jinak. A to mě na tom nejvíce bavilo, nevěděla jsem co čekat. Moc se těším na další díl.

16.06.2019 5 z 5

Tri temné koruny Tri temné koruny Kendare Blake

Knížka se mi líbila. Byla velmi čtivá s originálním nápadem. Nikde nebyly zbytečné zdlouhavé natahování příběhu. Za mě průměrná pěkná knížka, kterou můžu je doporučit. Moc se těším na další díl.

24.04.2019 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

To bylo naprosto BOŽÍ. Originalní smyšlený svět nesmrtelnosti. Moc doporučuji.

31.03.2019 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Nádherná oddechová knížka, která ukazuje jaké může láska způsobit zázraky.

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Do této knižní série jsem se absolutně plně zamilovala a nedá se na ní najít nic negativního. Četla jsem ji před Trůnem, ale i tak mám trochu radši Aelin, protože někdy mi přišla Feyre moc ukňouraná a přecitlivělá. Ale zase ty erotické scénky stojí určitě za to u Dvoru :-).

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Okamžitě jsem se zamilovala do této trilogie. Moc se mi líbil nápad lucidních snů. Bylo to naprosto skvělý.

21.03.2019 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Díky této knížce jsem zjistila jak se od filmového vydání liší a jsem ráda, že jsem si ji přečetla.

Moje sestra Jodie Moje sestra Jodie Jacqueline Wilson

Líbil se mi moc nápad příběhu, ale bohužel jsem nedočetla...

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Trilogie Drahokamy byla moje první fantasy série. Jsou to ÚŽASNÉ knížky plné dobrodružství, napětí a romantiky. Hlavní postavy jsou naprosto dokonalé a hned jsem jim záviděla jejich knižní dobrodružství. Hned jsem si knížky přečetla znova. URČITĚ DOPORUČUJI, PROTOŽE JE TO NAPROSTÁ BOMBA.

Motýlí klub Motýlí klub Jacqueline Wilson

Knížku jsem bohužel nedočetla, protože na mě byla moc dětská a nudná. Příběh byl moc krásný a měl co do sebe.

Válka proti superkrávám Válka proti superkrávám A. Audhild Solberg

Tuhle knížku jsem četla v období kdy mě moje spolužačky šikanovaly a Anne na tom byla podobně. Hlavní hrdinku jsem si hned oblíbila a sžila se s ní. Také její láska ke klukovi, kterého nikdy nezíská byla naivní jako ta moje. Moc doporučuji.

Dvojčata v průšvihu Dvojčata v průšvihu Jacqueline Wilson

MOC se mi knížka líbila.