knihomolka12 knihomolka12 komentáře u knih

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Nemám slov. Poslední dobou jsem knihami od Colleen byla trochu zklamaná, ale tohle... Zase důkaz toho, jak skvělá a nápaditá spisovatelka to je. Rozhodně jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla.

04.02.2022 5 z 5

Být s tebou Být s tebou Antonie Nováková

Dlouho jsem přemýšlela, jestli knihu hodnotit lépe, protože se jedná o prvotinu, ale nakonec jsem se rozhodla tak neučinit. Za mě tedy 3/5, věřím že příště bude zase o kus lepší. Zápletky pro mě byly trochu zklamáním, to s čím se oba trápí bylo jasné už od začátku. Navíc jsem absolutně nepochopila, proč Madden neudělal něco se svým problémem podstatně dřív. Přibližně do půlky mě kniha hodně bavila, ale pak jsem čekala nějaký moment, ze kterého bude jasné, že se do sebe opravdu zamilovali a proč. Vaja se při setkáních s Maddenem chovala vždy dost divně a nevidím tak důvod pro který by si ji měl tak oblíbit. Jinak pěkná kniha, jen už bych ji nečetla znovu.

01.12.2021 3 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Zdravím, nemáte někdo doporučení na další knihy podobného rázu jako tato série a série od J. Lynn? Jinak za mě palec nahoru, příběh ale mohl mít trochu více hloubky. Přeci jen už je to trochu to samé neustále dokola, ale co by od podobného žánru člověk mohl čekat. Jako oddychové čtení splňuje vše.

06.10.2020 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Další ukázka toho, jak fenomenální spisovatelka Colleen Hoover je! Nemohla jsem se odtrhnout a i když nejsem zrovna fanoušek slam poezie a poezie celkově, tohle bylo naprosto něco jiného, mělo to samotný příběh a kniha byla jednoduše úžasná.

22.12.2014 5 z 5

Země stínů Země stínů Alyson Noël

První díl celkem ušel, druhý byl ještě přijatelný, ale tenhle už ani dočítat nebudu, sice se to čte celkem dobře, ale je to naprosto o ničem.

03.11.2014

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Od knihy jsem měla docela velké očekávání, podle jedné recenze, která knihu vychvalovala až do nebe a mě rozhodně ani trochu nezklamala. Ze všech NA co jsem zatím četla, je tahle dle mého názoru propracovaná úplně nejlépe. Napínavý děj, ze začátky jsem se neustále smála, později jen zírala s otevřenou pusou a ani za jediný řádek knihy jsem nelitovala, že jí čtu.
PS: Odměnu tomu kdo najde jedinou podobnost s 50ti odstínama

31.07.2014 5 z 5

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Bohužel mě neoslovila, styl psaní mi nevyhovoval a chování postav také ne, vzhledem k jejich věku se jejich chování zdá dosti nepřiměřené. Příběh je možná sice originální, ale zpracování se mi nelíbilo víly co jsou vlastně rostliny a nemají křídla, ale květ a ta věc s Kamelotem. Tak proč se ta knížka sakra jmenuje křídla? jediný co se mi líbilo bylo, že se jim oči a kořínky vlasů zbarví podle toho co jedí, ale to je asi tak všechno. Kdybych si druhý a třetí díl nekoupila, tak bych s touto sérií nepokračovala. Takže za mě bohužel ne, možná pro mladší čtenáře.

19.07.2014 2 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Nevíte někdo, jestli se náhodou nechystá k vydání druhý díl? Jinak ovšem krásná kniha, která dokáže rozhodně upoutat vaši pozornost.

10.07.2014