Knihomol2108 Knihomol2108 komentáře u knih

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Velmi průměrný román. Ploché vylíčení postav, žádná postava vás nevezme za srdce. Slabá zápletka.

08.04.2020 1 z 5

Přiznání Přiznání Jo Spain

Kniha byla čtivá až na posledních 80 stránkách. Téma zajímavé, ale pro mne nevyužité tak, jak by zasloužilo. Kniha zbytečně roztahaná. Nicméně nelituji, že jsem jí četla

26.03.2020 2 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha je čtivá a citlivě napsaná. Ovšem ohromné ovace, které jí provázely se u mne nekonaly. Je to dojemný příběh, ale beletristické zpracování tohoto tématu mi prostě nesedí. Je to ovšem pouze můj názor a rozhodně nechci nikomu ho vnucovat. Kniha totiž určitě stojí za přečtení a někoho dokonce rozpláče. Autorka je bezpochyby skvělá vypravěčka.

21.03.2020 3 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Četla jsem o vánočních prázdninách. Čárové, ale v půlce už jsem koukala , kdy bude konec. Za přečtení ovšem stojí.

18.03.2020 4 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Skvělá, číhá. Doporučuji.

18.03.2020 5 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Skvělé, čárové, napínavé. Doporučuji

14.03.2020 5 z 5

Purpurové řeky Purpurové řeky Jean Christophe Grangé

Já budu asi nejmenovaná, ale mě se kniha nelíbila. Viděla jsem i film a ačkoliv kniha je vždy lepší než filmové zpracování, tak alespoň dle mého to v tomto případě neplatí.

09.03.2020 1 z 5

Naivní manželka Naivní manželka Amy Lloyd

Kniha mne zklamala. Neakční, nevykreslené postavy. Na To co se tam neděje zbytečně dlouhà. Škoda, téma velmi zajímavé. Dočetla jsem. Přesto knihu doporučím. Hlavní hrdinové byli oba velmi nesympatičtí.

29.02.2020 1 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Opět skvělý King. Skvělá jako vše co tento autor napsal. Doporučuji.

21.02.2020 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

úžasná kniha...trochu rozvleklý děj, ale závěr to čtenářům vynahradí

20.02.2020 5 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Pěkná krimi, rychlý spád, dynamika. Doporučuji.

18.02.2020 4 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Knížka má silné téma, a krásně a věrohodně vykresluje pocity obou hlavních hrdinek. Ovšem závěr se mi nelíbil. Mám ráda knihy s dobrým koncem, nicméně na tak závažné téma jaké je tu nastoleno to byl růžový přeslazený závěr...všichni si vše odpustí, všichni se pochopí a problém který je ústředním motivem knihy a výborně zpracovaný je v tu chvíli devalvován. Nicméně je to beletrie nikoliv literatura faktu tak to autorce promiňme. Navíc je to pouze můj názor a jiní na to mohou nahlížet jinak. Kniha rozhodně stojí za přečtení.

13.02.2020 3 z 5

Obhájce Obhájce Victor Methos

Úžasná kniha. Bez zbytečné omáčky. Nutí k zamyšlení. Sugestivní.

06.02.2020 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Přečteno v loňském roce. Kniha je krásně čtivě napsaná, stránky plynou tak rychle, že než se nadějete je konec. Bohužel jsem se zatím nedostala k jiným knihám tohoto autora, ale napravím to.

04.02.2020 5 z 5

Rivalka Rivalka Charlotte Duckworth

Po delší době kniha, která mne neoslovila. prvoplánový děj, prapodivně poskládaná, nečtivá. Je to pouze můj pohled a rozhodně nikoho od čtení nezrazuji. Každý jsme jiný a co pro mne není , může být pro druhého lahůdka. Takže směle do čtení.

04.02.2020 1 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Právě jsem dočetla. Každá kapitola končí napínavě. Nerada jsem odkládala. Překvapivé rozuzlení.

29.01.2020 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Přečteno vloni. Zajímavá, čtivá. Doporučuji.

29.01.2020 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Knihu jsem četla loni. Dočetla, ale nenadchla mne. Myslím, že téma mělo větší potenciál. Nicméně nelituji a knihu bych přesto doporučila.

26.01.2020 2 z 5

Naposledy se ohlédni Naposledy se ohlédni Janelle Brown

Přečetla jsem za tři dny. Napínavé, krásně napsané, máte nutkání se ke knize neustále vracet. Zajímavá zápletka, pěkně vykreslené postavy .

21.01.2020 4 z 5