kneslova Online kneslova komentáře u knih

Pravidla hry Pravidla hry Neal Shusterman

Pro mě osobně jedna ze slabších knih mého velmi oblíbeného autora

21.04.2024 4 z 5

Co už nikdy nepřebolí Co už nikdy nepřebolí Lucy Score

Typické čtení pro ženy

14.04.2024 4 z 5

Šťastně až na věky Šťastně až na věky Michal Beck

(SPOILER) Kniha je přepsaný časosběrný dokument. A ty vztahy !! Přišlo mi , ze tam mnoho spokojených účastníků není

28.03.2024 4 z 5

Nedokončený příběh Nedokončený příběh Rebecca Yarros

Za mě takový standardní román pro ženy

09.03.2024 4 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Napinavá detektivka, téměř hororová

02.03.2024 5 z 5

Anatómia lži Anatómia lži Freida McFadden

Už delší dobu jsem nečetla tak napinavou detektivku, spíše psychothriller . Tahle pani píše skvěle, doporučuji , je to nadstandard..

22.02.2024 5 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Tak tohle je super čtení , nadstandardní thriller

18.02.2024 5 z 5

Smrt pod kůží Smrt pod kůží James Patterson

Po seznámeni s rozehraným dějem se kniha velmi dobře čte za mě téměř 5 hvězdiček , ale přece jen kvůli různým zmatkům a zvláštnímu konci ne úplně

18.02.2024 4 z 5

Vlku zaslíbená Vlku zaslíbená Hannah Whitten

Tak to mě prostě nebavilo.. složité a nezáživné se mi to jeví , mám ještě druhy díl , ale moc šancí tomu nedávám

09.02.2024 3 z 5

Storočí Storočí Alex Aster (p)

Dobrý námět , čte se dobře , slabších 5 hvězd

08.02.2024 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Knihy od Abby Jimenez čtu od poslední k první , tak tuhle jsem četla poslední , no porad je to zábavné čtení , ale ty další mě bavily ještě víc , každopádně super lehké čtení

04.02.2024 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Abby Jimenez

Knihy od této spisovatelky se proste skvěle čtou , od začátku zaujmou a dal samá pohoda je to mimo realitu ale tak příjemné

04.02.2024 5 z 5

Blízko obzoru Blízko obzoru Jessica Koch

Je to moc hezká kniha, to ze je napsaná podle skutečného příběhu autorky je neskutečné , zivot píše příběhy, které nevymysliš. Opravdovost je z celého příběhu cítit , je to jedna z knih, která by mohla zůstat v moji knihovně

03.02.2024 5 z 5

Život je příliš krátký Život je příliš krátký Abby Jimenez

To mě hodně bavilo tato kniha, je veselá a fakt dobře napsaná, hrdinové sympatičtí bez váhání 5 hvězdiček

27.01.2024 5 z 5

Černý korál Černý korál Andrew Mayne

Takový průměr , 3,5 hvězdy

22.01.2024 4 z 5

Kult Kult Camilla Läckberg

Nejlepší na této sérii jsou ti dva úžasni hlavní hrdinové . Jo , velmi slušná detektivka

03.01.2024 5 z 5

Dvojník Dvojník Brian Freeman

Trochu zvláštní , nemůžu říct , ze by toto byl Freemanuv nejlepší počin

03.01.2024 4 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

(SPOILER) Dobře napsaná detektivka, ale jak tu už psal někdo přede mnou, je tam dost málo uvěřitelných věcí a krajně nevěrohodná a nesympatická matka

27.12.2023 4 z 5

Než zmizela Než zmizela Lisa Gardner

Tohle je moje oblíbená autorka, tahle kniha není z těch úplně top, ale porad je dost dobrá

27.12.2023 5 z 5

Bez citu Bez citu Neal Shusterman