kneprulka kneprulka komentáře u knih

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer

Tak tahle knížka je trefa do černého!
Pecka! Doporučuji všem čtenářům co mají rádi forenzní psychology a agenty FBI!
Chci od autora další knížku!

29.02.2020

Najdu si tě všude Najdu si tě všude Elsebeth Egholm

Zase tak špatná knížka jak je prezentována níže to není.
Dobře se četla a děj usípal plynule a systematicky.
Takový oddechový příběh.
Mně se kniha líbila. Myslím si, že autorka přijde s dalším pokračováním hrdinů Kataríny a poldy! ????

11.01.2020 5 z 5

Temná zahrada Temná zahrada Tana French

Opět skvělá knížka!
Vyprávění člověka, kterému se jedné noci změní celý život a pohled na něj!

02.01.2020 5 z 5

Ona to ví Ona to ví Lorena Franco

S Medovicí nemůžu souhlasit! Knížku Nutné lži jsem nečetla, ale tahle knížka je naprosto skvělý psychologický thriller! Nemohla jsem se od něj odtrhnout a i přes množství stran ani jedna strana nenudí a nutí vás číst a číst! Knížka má všechno. Nic nechybí všechny postavy jsou ucelené a nic není přehnané a nemožné. Vřele doporučuji.
Jen malé upozornění knížka opravdu není pro každého.

21.09.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Konec! Oddechová detektivka. Takové šodó bez buchtiček!
Konec alaaa věštecká koule a Fosterová nesmrtelná.

31.08.2019

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Jsem na 54 straně a že bych z knihy byla nějaká odvařená se tedy říct nedá. Četla jsem i lepší, ale jsem na začátku a třeba nějaká ta odvařenost přijde.

24.08.2019

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Početla jsem si! Škoda jen, že když se teda konečně začal příběh rosplétat knížka ukončila!
Jsem zvědavá, jak dlouho budu čekat na její pokračování.
Kniha se mi líbila víc než předchozí díl. Doporučuji.

08.08.2019 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Encyklopedie. Takže mi chcete říct, že se o chlapovi co vydloubavá oči polévkovou lžící nedozvíme nic ani v páté oběti? To je mrzuté ????
Jsem si to myslela, hned jakmile jsem přečetla dvě strany.
Tím pádem v tuto chvíli nemám co číst!
Co jsem četla dál, vypadá kniha zajímavě, ovšem, jestli jsou v ní útržky z předchozí knihy, obávám se, že bych ději neporozuměla jak bych chtěla. Takže dle Vás musím jít a koupit první díl!

18.05.2019 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Abych rozuměla Páté oběti. Je nutné přečíst Čtvrtou opici?
Pátou oběť jsem začala teď číst a poněkud mi nedává začátek smysl. Jako kdyby kniha začínala buď od Olomouce, nebo navazovala na předchozí knihu...

18.05.2019 5 z 5

Pouhý stín Pouhý stín Karine Giébel

Myslím, že něco na tom příběhů bude. Napsala to baba dobře. Mohla si trochu víc pohrát s postavou stínu. Déle se Cloé ukazovat. Nicméně, postava Cloé se mi moc líbila.

12.05.2019 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

No. Tak jsem se přemohla a knížku po trochách přečetla. Kdyby byla tak o 100 stran kratší, řekla bych: "bomba!" Takhle řeknu jen:" jsem ráda, že jsem ji přečetla a víckrat ji číst nebudu."

04.05.2019

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Přečetla jsem 111 stránek a zhodnotila, že se tam za tu dobu nic nestalo a přistihla jsem se, že mne knižní postavy začínají nudit a pokládám si otázku" Bude se v knize vůbec něco dít?"

14.04.2019

Klíč 17 Klíč 17 Marc Raabe

Žádná velká hitparáda. Dlouhé. Čtěte a nevíte co! Nedoporučuji.

31.03.2019

Strach Strach Jozef Karika

Přečteno na zátah. Konec mě nepřekvapil. Čekala jsem že to tak dopadne už od jelenů.
Jen současnost. Minulost kdy "kde se vzalo, tu se vzalo" jsem si přeložila do svého překladu, abych přestala přemýšlet. Ale co se opravdu stalo v roce 29? Co našel a vykopal a probudil?! To velká škoda, že Karika neosvětlil. Bych vysvětlení uvítala. Jak to vlastně bylo?

03.02.2019

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Ta knížka je tak nudná, že nevím, jestli ji dočtu...

26.11.2018

Lazar Lazar Lars Kepler

Knížka super už jen z hlediska životů hlavních postav. Sem tam sci-fi, hlavně hlavní postava a umění zdravotní sestry.
Ovšem, tak trochu nevím, jestli si Keplerovci nespletli knižní pořadí...

07.11.2018 5 z 5

Potopa Potopa Kristina Ohlsson

Tak nevím. I když dám knize všech pět hvězdiček nejsem spokojená se závěrem knihy.
Ano, je dobře propracovaná, ale pachatel? Závěr? Soud v knize? Ross? Kamarádka Malin? Nedodelané. Hmm, nějak se mi nedaří pochopit proč právě tento člověk je vrahem? Pomstu v souvislosti sebe samého pro uspokojení, dobře, ale marně v příběhu tápu po spojitosti ostatních mrtvích. A prstýnek? Proč? Takový důraz se na něj kladl a vůbec. Kdyby nebylo osobního příběhu Frederiky a Spencera, tak mě tahle kniha nezaujala ničím.
Jde opravdu vidět, že autorce už Frederika s Alexem lezou krkem!

18.10.2018 5 z 5

Křik Křik Nicolas Beuglet

Kniha nebyla špatná. Ovšem, spíše bych ji zařadila ne do detektivky, nebo thrillery, ale do sekce románů.
Hlavní hrdinové pro mě byly až moc velcí Vinettuové.
O projektu, projektech z historického hlediska tam z mého pohledu bylo málo. I o ústavu Gaustaudu, ale jsem ráda, že se na dejicí se události, nezapomnělo a jsou zajímavým námetem pro napsání knihy.

19.08.2018 4 z 5

Se mnou jsi v bezpečí Se mnou jsi v bezpečí K. L. Slater

Není jednoduché napsat dobrý psychologický thriller. Paní spisovatelce se to skoro podařilo. Proč skoro? Chybělo mi v knize pár stran jak dopadlo vyšetřování nehody a jestli byla Amanda obviněna či jak. V části rozuzlení mi trochu neseděla lichva, páč ..., a i Anna na můj vkus byla moc vlezlá, kór když žila osamělým životem, ale asi jak jde o chlapa, jde vše stranou. Ale nic se nemění na tom, že kniha byla při čtení ponurá a po odložení se člověk cítí sám. Rozhodně stojí za přečtení. Už se těším na další knihu.

14.04.2018 4 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Slátanina. Knížka by měla dostat pojmenování Terorismus alá lidská zbraň a ne Cizinec!
Hvězdička za rychlé čtení

27.03.2018 odpad!