KlubKnihomolu KlubKnihomolu komentáře u knih

Vzdelaná Vzdelaná Tara Westover

„Tohle není příběh o mormonismu. Ani o žádném jiném náboženství.“ Těmito slovy Tara Westoverová otevírá jeden z největších memoárových bestsellerů posledních let nazvaný Vzdělaná. Po přečtení anotace zní tato věta přinejmenším překvapivě. Přesto je pro pochopení knihy klíčová.

31.05.2020 5 z 5

Vychoval mě gangster Vychoval mě gangster Père René-Luc

Skvělá kniha. Silné svědectví o tom, že nikdy není pozdě změnit život. Ivka

14.07.2014 5 z 5

Síla modlitby teenagera Síla modlitby teenagera Stormie Omartian

Úžasná kniha, vřele doporučuji! Ivka

17.06.2014 5 z 5

To jsi můj Bůh? To jsi můj Bůh? Heiner Wilmer

Skvělá kniha, autor mluví o své víře otevřeně, jde do hloubky a odkrývá i své pochybnosti. Modlitba duše Kristova je opravdu inspirující!

11.06.2014 5 z 5

Háčkujeme květinové čtverce a jiné tvary Háčkujeme květinové čtverce a jiné tvary Betty Barnden

Moc pěkná kniha, jsou zde jednodušší u těžší vzory.
(Jen chybí přehled technik pro úplné začátečníky.)

09.10.2013 4 z 5

Gorilí táta Gorilí táta Markéta Pilátová

Moc pěkná knížka pro děti i dospělé!

09.10.2013

Hrob třinácté panny Hrob třinácté panny Naďa Horáková

Opravdu parádně napsaná detektivka!! Výhra v soutěži o českou detektivku O poklad byzantského kupce byla velmi oprávněná. Četla se velmi dobře, napětí bylo místy až až , a překvapivé rozuzlení také nechybělo.
Něco na pomezí červené knihovny a thrillerem. Skvělá kombinace zejména pro ženské čtenářky!
ABA

02.05.2013 5 z 5

Pro jméno a čest Pro jméno a čest Naďa Horáková

Kniha mě velice zaujala, ač historické romány nepreferuji. Strhla mě však svojí atmosférou a propleteným dějem, takže jsem ji přečetla takřka na jeden zátah :). doporučuji všem, komu se líbil film (seriál) Ať žijí rytíři! Není tu sice tak veselo, ale děj pěkně odsýpá.
ABA

02.05.2013 4 z 5

Prožila jsem něco neuvěřitelného Prožila jsem něco neuvěřitelného Věra Řeháčková

Prosím, opravte autorce křestní jméno ! Jmenuje se Věra, nikoliv Lenka, jak je chybně uvedeno. Děkuji..

10.04.2013