Klarisska1 Klarisska1 komentáře u knih

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Zvláštní, ale přesto nádherná. Taková strašidelnější pohádka, ale do knihovny večer asi nepůjdu.

21.07.2017 5 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Celou knížku jsem si jen říkala, proč je to jen tak oblíbené. Knížek o podobných tématech je přece mnoho a jsou o mnoho lepší. ALE pak přišel konec a ten všechno změnil. Takže určitě musím dát 5*.

21.07.2017 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Miluju knihy, které se věnují právě tomuto tématu a proto jsem si také říkala, že už mě nemůže nic překvapit. To jsem se, ale pletla může. A to jak příběh ,,Josefa" tak i příběh Minky. Kdo to nečetl nepochopí.

14.07.2017 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Moje první knížka od Jojo. Musím uznat, že kniha mě vtáhla mezi své stránky a já jsem ani neměla možnost dostat se ven než kniha skončila. Jinými slovy předtím než otevřete tuhle knihu tak si vezměte dovolenou, budete ji potřebovat.

14.07.2017 4 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Naprosto úžasná kniha..... nemám slov jak byla nádherná... Vyvolávala ve mě mnoho pocitu a nebudu lhát, ale dokonce jsem i brečela a jak.... :-D

27.01.2017 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Celá série pro me byla velmi čtiva a nemohla jsem se od ni odtrhnout.... Ale musím uznat ue me tento poslední díl v něčem zklamal.....
SPOILER
Fandila jsem Adrianovi do poslední chvíle i když mi bylo jasné jak to celé dopadne...... Bylo mi Adriana líto ze to takhle s ním dopadlo.

04.12.2016 4 z 5

Kečupová mračna Kečupová mračna Annabel Pitcher

Velice zajímavý námět..... Knížka se mi celkově velmi líbila az na ten konec ten jsem očekávala trošku více popsány a šťastnější.

03.12.2016 5 z 5

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Knížka mi přišla chvílemi velmi zdlouhavá a docela nudná, ale i tak jsem ji nemohla odložit a nějak se dopracovala az do konce a jsem ráda ze jsem tak učinila. Konec byl jako vždycky fenomenální a ihned jsem musela popadnout další a zároveň poslední díl.......

03.12.2016 4 z 5

Řekni mi tři věci Řekni mi tři věci Julie Buxbaum

Velmi rychle jsem se do ní zacetla a bez problémů přečetla za jeden den. Určitě doporučuji :-)

20.11.2016 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Hltala jsem každou stránku doporučuji :-)

21.07.2016 5 z 5

Něco končí, něco začíná Něco končí, něco začíná Zuzana Francková

Proste nadhera doporučuji

Sandra Sandra Zuzana Francková

Nadhera urcite doporučuji je velmi dojemna v nekterych chvilich se mi po tvari spustili slzy

Zůstaň taková, jaká jsi Zůstaň taková, jaká jsi Věra Řeháčková

Nemam slov nadhera

Hvězdy s nadějí Hvězdy s nadějí Irena Piloušková

Nadherny avsak smutny pribeh je i velmi k zamysleni precetla jsem ji velmi rychle

24.10.2015 4 z 5

Osudná jízda Osudná jízda Christophe Léon

Nadherna kniha ovsem byla by hezci kdyby byl vice popsany konec

24.10.2015 4 z 5

Prázdniny v Londýně Prázdniny v Londýně Ann Brandon

Krasna ale cetla jsem mnohem lepsi ovsem obsahovala zajimavy dej

24.10.2015 3 z 5

Za bílými mřížemi Za bílými mřížemi Věra Řeháčková

Nejlepší kniha od Řehackove a to ze ma spoustu nadhernych knih ale tato je podle me nej dojemna a navic podle skutecne udalosti

24.10.2015 5 z 5

Anetin příběh z lůžkového oddělení Anetin příběh z lůžkového oddělení Věra Řeháčková

Jedna z nejlepších knih od Řeháčkové

Kdo vlastně jsem Kdo vlastně jsem Jana Žujová

Nadherna kniha urcite doporučuji

24.10.2015 5 z 5

Karel IV. - Příběh českého krále Karel IV. - Příběh českého krále Veronika Válková

Nadherna knizka urcite doporucuji