KlarisKaymin KlarisKaymin komentáře u knih

Nesvá Nesvá E. Lockhart (p)

Po nadšení z Ostrova lhářů, mě tato kniha celkem zklamala. Příběh byl celkem poutavý, ale otevřený konec nedal knize to, co nejspíše autorka zamýšlela.
Do teď vlastně nevím, kdo Jule vlastně je a čím se vlastně stát chtěla. Imogen mi přišla jako rozmazlený spratek, který vlastně také neví co chce. Žádná z hlavních postav mě nezaujala. Přesto si ráda přečtu další autorčiny knihy, pokud bude možnost.

25.07.2020 3 z 5

Na útěku Na útěku Rachel Ward

Dobrý námět, celkem napínavé. Kniha se mi ze začátku vůbec nezamlouvala, ale po nějaké době jsem se začetla a řekla bych, že úplně zklamaná nejsem.
Můžu říct, že to byla, alespoň pro mě, oddechová YA kniha s kapkou napětí.

25.07.2020 3 z 5

Ostrov lhářů Ostrov lhářů Emily Jenkins

Skvělé a poutavé čtení. Po velice dlouhé čtecí krizi kniha, která mě dostala zpět do "sedla".
Po přečtení knihy jsem musela použít pár papírových kapesníčků a dlouho jsem na knihu jen nevěřícně zírala.
Rozhodně doporučuji přečíst, za mě skvělé dílo. Těším se na další autorčinu knihu.

23.07.2020 5 z 5

Lišáci, Myšáci a Šibeničák Lišáci, Myšáci a Šibeničák Věra Plívová-Šimková

Kniha není špatná, láska ke zvířatům a celkem zajímavé potyčky mezi bývalými kamarády jsou celkem zajímavé, nejlepší však konec, kde se vše dá zase dopořádku. :)

08.02.2019 3 z 5

Sanditon Sanditon Jane Austen

Krásný historický román z příjemného prostředí. Krásně napsané, he až neuvěřitelné, že knihu dopsal někdo jiný než Jane Austenová..:)

07.02.2019 4 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Úžasné, nic jiného k tomu neřeknu!!!

31.01.2019 5 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Na tohle se nedá říct nic jiného než PÁNI. Jednička se mi líbila, opravdu, ale tento díl měl něco do sebe. Četla jsem jej jedním dechem. Za mě opravdu super :)

31.01.2019 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Kniha mě popravdě maličko zklamala. Po recenzích, které pěli chválu, jsem očekávala něco trochu jiného. I tak můžu říct, že stojí za přečtení...napínavé a originální. Smekám před autorem, který dokázal vytvořit něco takového jako je Labyrint. Těším se až si přečtu pokračování :)

29.01.2019 4 z 5

Nepoučitelná Nepoučitelná Leah Raeder

Kniha je čtivá, na několika stránkách i sexuálně nabitá...za mě super oddechový příběh, klidně bych si ji přečetla znovu :)

27.01.2019 4 z 5

Léto mrtvých Léto mrtvých Gregory Hughes

Kniha se dala přečíst, některé pasáže byli i zajímavé a čtivé, ale pro mě celá kniha postrádala to něco. Pro knihu už určitě nesáhnu.

27.01.2019 2 z 5

Můj kamarád upírek Můj kamarád upírek Angela Sommer-Bodenburg

Nejoblíbenější knížka z dětství, i dnes si ráda přečtu a zasměji se ...

27.01.2019 5 z 5

Zvíře Zvíře David Burnie

Krásná encyklopedie plná nádherných obrázků..

27.01.2019 5 z 5

451 stupňů Fahrenheita 451 stupňů Fahrenheita Ray Bradbury (p)

Utopická kniha, která mě naprosto dostala svým dějem i myšlenkou...stupeň, při kterém hoří papír, úžasné.

26.01.2019 5 z 5

Artemis Artemis Andy Weir

Krásná kniha z měsíčního prostředí, občas napínavá, občas zábavná. Čtivá, četla se jedním dechem..Doporučuji, ale nejdříve přečíst tuto knihu a pak až ostatní od spisovatele.

26.01.2019 5 z 5

Tato kniha se mi neskutečně líbila, pořád nějaká akce, překvapení...smekám před autorkou, která dokázala vymyslet opravdu propracovaný a neskutečný svět.

26.01.2019 4 z 5

Fakt smůla Fakt smůla Jeff Kinney (p)

Skvělý díl, i když až skoro depresivní...

26.01.2019 3 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Úžasná kniha, hodně smutná.

25.01.2019 5 z 5

Americká hvězda Americká hvězda Jackie Collins

Oddechová, čtivá kniha, podle mě ale až moc zdlouhavá.

25.01.2019 3 z 5

Úlomky ženy Úlomky ženy Katarína Krnáčová

Úžasné, knihu jsem přečetla jedním, úžasným dechem. Příběhy života žen, se kterými do jednoho souhlasil, jsou zároveň šťastné i depresivní. Opravdu fajn kniha.

25.01.2019 5 z 5