klarinka9974 Online klarinka9974 komentáře u knih

Potopené lodě Potopené lodě Tami Fischer

Já jsem si prostě Fletcherovu univerzitu zamilovala už od prvního dílu ale i ten druhý díl byl super. Od začátku se hnedka ponoříte do příběhu a zamilujete si každou postavu. V jednu chvíli máte neskutečný pocit štěstí, ale v té druhé už máte zlomené srdce na tisíc kousků. To, že má někdo strach z věcí, které jsou pro nás běžné, je velmi zajímavé téma v knize. Carla se pomalu mění a Mitchell je prostě úžasný miláček. Nebudou chybět ani předchozí postavy z prvního dílu. Těším se na další pokračování a doufám, že tím to nekončí.

10.10.2023 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Myslela jsem si, že kniha Shari Lapeny je výhra a nikdy mě nezklame. Ale tato kniha se mi že všech líbila nejmíň. Mělo to skvělý nápad, do poslední chvíle vlastně nevíte kdo to udělal a opravdu nikomu nevěříte ale celé to bylo takové zdlouhavé. Některé kapitoly byly úplně zbytečné a kdyby měla kniha ještě míň stránek, vůbec by to nikomu nevadilo. Začátek hrozně zmatený, než si zapamatujete kdo ke komu patří a kdo je jak příbuzný. Tak snad příště bude další knihy lepší.

01.10.2023 3 z 5

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

Milý příběh o spí lásce a jedné ztracené duši na venkově. Nejdříve jsem měla velké obavy, ale kniha mě mile překvapila a nakonec jsem si to užila od začátku do konce. Vůbec mi nevadilo, že tam vystupuje labrador a další psi, bylo to spíše takové obohacení. A konečná kapitola dopadla přesně tak, jak od půlky knihy doufáme. Určitě dám šanci dalším knihám od této oblíbené autorky.

21.09.2023 4 z 5

První chyba První chyba Sandie Jones

Začátek byl celkem nudný, hrozně dlouho trvá než se to rozjede ale když se to rozjede, pak už je to dost silná jízda. Alice byla skvělá postava, snažila se dělat opravdu vše pro rodinu a pro to aby je uživila ale byl Nathan ten pravý muž? Příběh Beth se mi velmi líbil a byla to další vsuvka do příběhu, který pomalu všechno vysvětloval. A samotný konec. No páni, velké odhalení, překvapení a v neposlední řadě, životní rozhodnutí. Ale jestli jsem to dobře pochopila, řekla bych, že se rozhodla jak nejlépe mohla.

13.09.2023 4 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Já jsem si prostě zamilovala každý příběh z Green Valley. Hrozně moc se mi líbí to, že když se v předchozí knize rozloučíte s hlavníma postavama, v nenadání se objeví v dalším díle. Opět skvělý příběh plný nových snů, naděje a hlavně spousty hvězd. Elara byla skvělá postava a už hned od začátku se sní musíte smát. Děj je vážně vtipný ale i plný lásky, zamilujete si každou postavu v této knize, dokonce i babičku. Rozhodně se těším na další díly a potřebuji je co nejdříve.

08.09.2023 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Už první díl byl perfektní a druhý díl s Izzy byl taky vážně super. Žádný dlouhý, nudný příběh. Ale skvělý děj, pořád se něco dělo a o zábavu nebylo nouze. Samozřejmě jsem hlavním postavám od první stránky fandila a konečná kapitola byla opravdu třešničkou na čokoládovém koktejlu.

06.09.2023 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Tento díl hodnotím jako nejvíc zdařilý. Kniha se skvěle čte a nejvíc super na tom je, že tam kde kniha končí, další začíná a i když si oblíbíte nějakou postavu, nadále svámi bude v dalším díle. Líbilo se mi, jak se Isaac postupně měnil v toho skvělého kluka a jak i sama Sawyer zahodila svoji masku tvrďačky. A ten krásný a sladký konec... Rozhodně už musím dočíst poslední dva díly.

30.08.2023 4 z 5

Všechny, které pohřbil Všechny, které pohřbil Victoria Selman

Přečteno za dva dny. Zajímavý a velmi čtivý příběh. Nedočkáte se popsaných vražd ani vyloženě krve, ale spíš je to příběh o Sophii a jejím nevlastním otci. Mělo to zajímavý děj i menší odhalení na konci. Líbilo se mi to.

23.08.2023 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Dobře, kniha byla skvěle napsaná, dobře se četla a děj plynul celkem v poklidu. Ale rozhodně se mi líbil první díl víc. Nějak spíš jsem nechápala Dawn jak dokáže, tak dlouho Spencrovi odolávat, sakra, vždyť to byl ten nejvíc sexy chlap.... Kniha měla sice menší tajemství a průběžné odhalení, ale jinak to byla prostě taková klasická romantika. Jsem zvědavá na další díl.

21.08.2023 3 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Tak tato kniha C. J. Tudor je jedna velká pecka. Od začátku se pořád něco děje. Jedna záhada za druhou, pokračuje odhalením a překvapením. I když jsem od půlky už měla jasno, jak to asi všechno je i tak mě to neodradilo a četla jsem s chutí dál. Tato kniha s trochou nadpřirozena a duchovna ale také plná vražd, mě opravdu překvapila a musím říct, že i když to bylo lehce děsivé i tak se mi to skvěle četlo a nešlo se odtrhnout. Přijde mi, že každá její další kniha je lepší a lepší. Jen tak dál.

09.08.2023 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Začala jsem knihu číst hned, jak jsem dočetla Nové začátky a to rozhodně nedělejte. Protože, je to skoro na stejný brdo a tím mě to ze začátku trvalo delší dobu než jsem se začetla. Ale musím říct, že i tak se mi to líbilo, bylo to příjemné, romantické čtení. Je jasný, že v každé romantické knize se vyskytuje potetovaný drsňák a holka co chce začít znovu ale každý příběh je trochu jiný. Mám doma i další díly a těším se na ostatní příběhy.

06.08.2023 4 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Kniha byla velkým překvapením. Krásný příběh, úžasné prostředí a skvělé postavy. Příběh je od začátku velmi čtivý a plný lásky. Zvládla bych i dalších několik kapitol na víc. Po přečtení mám pocit, že co nejdříve musím mít další díl.

28.07.2023 5 z 5

Poslední slova Poslední slova Linda Green

Silný a krásný příběh plný tajemství a odhalení. Kniha se skvěle četla. Není to sice žádný extra Thriller, nenajdete zde žádný vraždy, nepoteče ani krev ale za to vás čeká spousty otázek a překvapení. Každá žena má svoje tajemství a přesto jsou stejná. Doporučuji, jako nenáročný, oddechový příběh pro ženy.

21.07.2023 5 z 5

Anonymita Anonymita Arno Strobel

Další skvělá detektivka, i když se mi do ní vůbec nechtělo, vysoké hodnocení mě hodně lákalo a dala jsem tomu šanci a musím říct, panejo, klobouk dolů. Tahle kniha se vážně povedla. Celé to bylo promyšlené, spousty akce, napětí a hlavně samotné odhalení byla pro mě velkým překvapením. Rozhodně doporučuji, tato kniha se čte úplně sama a je vážně super.

17.07.2023 5 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Kniha se mi moc líbila, nic náročného a přesto čtivého se špetkou záhady. Každý člen rodiny měl něco do sebe a i když byla Diana občas dost ostrá, nelze jí to zazlívat. Vše bylo dobře vysvětleno a odhaleno. Skvělé a rychlé čtení na letní večeři.

10.07.2023 5 z 5

Spálené mosty Spálené mosty Tami Fischer

To bylo tak skvělý. Potřebovala jsem romantiku, ne moc přeslazenou a sáhla jsem po tom správným. Skvěle se to četlo, mělo to zápletku, bylo to zamilovaný ale taky napínavý a plný přátelství. Moc se mi kniha líbila a samotná obálka je krásná. Určitě se chystám na další knihu. Ella a Chese byli boží postavy. Naprosto super kniha.

01.07.2023 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Po přečtené knize Les v domě, jsem se rozhodla sáhnout i po další knize autorky ale udělala jsem špatně... nějak se mi kniha vůbec nelíbila, když už jsem se konečně začetla, po chvilce mě zase kniha začala nudit. Občas jsem i stránky přeskakovala. Zajímavé téma jak by to vypadalo a i s překvapivým koncem ale nic víc mě nenadchlo.

24.06.2023 3 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Ze začátku knihy jsem měla pocit, že to nedočtu. Vůbec mě to nebavilo, ztrácela jsem se v postavách a všech jménech a četla jsem jenom z povinnosti. Stále jsem doufala, že v půlce už se konečně bude něco dít a ono se to stalo a rozjelo se to. Není to rozhodně nejlepší kniha, hodnotila bych jako průměr ale ten konec mě překvapil. Chystám se na další díly a doufám, že ty začátky budou lepší.

18.06.2023 4 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Kniha se dobře četla, krátké kapitoly, které na sebe skvěle navazovaly. Od začátku se rychle do příběhu začtete a těžko knihu odložíte. Ale není to žádný extra thriller. Snad až na samém konci se něco odhalí ale od začátku máte jasné tušení co se nejspíš stane. Přijde mi to jako román pro ženy s menší zápletkou a tajemstvím.

06.06.2023 4 z 5

Záblesk ve tmě Záblesk ve tmě Stacy Willingham

Nebylo to vůbec špatné, určitě jsem četla lepší thrillery ale i tento se řádí mezi povedené. Kniha se skvěle četla a jelikož v knize vystupuje poměrně málo postav, je jasný, že jeden z nich je vrah. Jenže, i když si myslíte, že víte, tak vůbec nevíte. Rozhodně mě to překvapilo a jestli bude mít autorka další knihy, určitě si ráda přečtu.

31.05.2023 4 z 5