klarence klarence komentáře u knih

Po pravdě Po pravdě Gilly Macmillan

za mne krapet zklamání, kniha se četla dobře, jen jsem asi čekala něco víc ..

04.07.2021 2 z 5

Nezvyklý zájem o mrtvoly Nezvyklý zájem o mrtvoly Ann Granger

tuto autorku mám ráda, a příběh zasazený do jiného období mi nalákal.
trošku mi přišel zkrácený konec, ale jinak pohodové čtení.. když odpustíme chybky

02.07.2021 3 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

na knihu jsem se těšila, raději jsem měla Claire.. konec mi trochu zklamal , přišel mi krapet zmatený nebo možná moc náhod na jednou.. jinak se ale dobře četla

01.06.2021 3 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

v jednu chvíli jsem měla pocit, že jsem tuto knihu už četla, ale myslím, že mi to spíš připomínalo jeden z příběhů před tím. jinak se mi kniha dobře četla , možná pomalejší, ale mi to nakonec vyhovovalo a připomnělo mi to naši chatu a léto tam a i ty lidi, co ví o sobě ,,vše" .klidná, pohodová knížka , ráda si přečtu od autorky další.

14.05.2021 3 z 5

V obležení V obležení Martin Nesměrák

krapet rozvláčnější místy, souhlasím s níže s hodnocení, že některé komentáře do té doby úplně nepatří, ale jinak se mi kniha líbila

27.04.2021 3 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

celkově musím říct, že se to dobře četlo , ale nebylo tam dotažených pár věcí, jenda z nich nůž , nemusím mít v knize tolik erotických scén, ty jsem přeskakovala. konec byl možná překvapivý , i když jsem cosi tušila (ne všchno) jen mi úplně nezaskočil a na to jak kniha celou dobu probíhala jsem čekala asi víc... vím, že tento žánr autorka většinou nepíše a pro mne je to její první kniha ,tak úplně nemohu posoudit , ale řekla bych , že se jí to docela povedlo

14.03.2021 3 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

kniha se mi velmi dobře četla , chvilku se mi zdálo, že se určtitá věc vysvětlovala dvakrát, konec mi přišel trochu zkrácený, ale celkově vzato kniha byla super a zhltla jsem ji

09.03.2021 4 z 5

Na zemské stezce Na zemské stezce Martin Nesměrák

ze začátku jsem se nedokázala začíst, ale postupně jsem se do toho dostala, místy se mi to zdálo zdlouhavé , ale celkově se mi kniha líbila a bylo to příjemné čtení , určitě se k autorovi vrátím

28.02.2021 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Kniha se opět velmi dobře četla, ale musím přiznat, že v jednu chvíli jsem začala mít podezření , ale přeci jen mi konec překvapil.

07.01.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

příjemná detektivka plná zvratů, která se velmi dobře čte

31.12.2020 4 z 5

Takhle jsem si to teda nepředstavovala Takhle jsem si to teda nepředstavovala Halina Pawlowská

příjemná oddechovka k pobavení , bavila mne

31.12.2020 4 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Kathryn Croft

Kniha se mi velmi dobře četla, udržela v pozornosti , určitě si od autorky přečtu další

23.10.2020 3 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

tak přiznám se, že mne kniha krapet zaskočila a to nejenom ve stylu psaní, ale musím říct, že se mi kniha nakonec četla dobře.. konec mi trochu zklamal,ale kniha jinak se mi celkově líbila

09.09.2020 3 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

tentokrát mne příběh zas tak moc nenadchl, čekala jsem asi krapet něco jiného dle anotace, ale na dovolenou jako oddechovka to docela šlo. Četla se docela dobře

22.08.2020 2 z 5

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

za mne tentokrát docela zklamání, mám tuto autorku ráda, ale tentokrát jsem se s knihou docela prala

22.08.2020 2 z 5

Smrtící duchové Smrtící duchové Stacia Kane

na chvilku jsem si odskočila do jiného žánru a musím říct, že se to četlo docela dobře, začátek mi přišel krapet zmatený a na hlavní hrdinku jsem si musela chvilku zvyknout i na ty její ,,nervíky" celkově to šlo,když si odmyslím ten fet. Knihu jsem si koupila na výstavě knih v akci za 20 Kč a mám všechny tři díly a postupně je zřejmě i přečtu, ale asi bych za to nedala plnou cenu :-)

22.08.2020 3 z 5

Policejní stanice Brooklyn Policejní stanice Brooklyn Lawrence H. Levy

na mne trochu neuvěřitelný příběh. Jinak hlavní hrindka se mi líbila a pokud vyjde další díl, určitě si ho přečtu

06.08.2020 2 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Krapet jsem od knihy čekala více, místy zdlouhavé , ale jinak celkově oddechové čtení

06.08.2020 3 z 5

Deníky cizince Deníky cizince Elly Griffiths

klidný pomalý příběh, docela oddechové čtení , docela se mi příběh líbil

16.07.2020 4 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

kniha se velmi dobře četla , ke konci jsem sice začínala cosi tušit , ale za mne spokojennost

27.06.2020 3 z 5