klara8886 klara8886 komentáře u knih

Ústav Ústav Stephen King

Má první kniha od Kinga a musím říct WAU! Děj v prostředí ústavu mě neustále udržoval v napjetí. Celkově téma bylo velmi povedené. Kniha se četla velmi dobře a měla jsem problém se od ní odpoutat. Super!!

23.01.2021 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

V prvních okamžicích jsem se v knize trochu ztrácela. Měla jsem drobný nepořádek ve jménech a vztazích, které mezi sebou měli. Po čase jsem se do toho začala dostávat a děj mě vtáhl do sebe. Absolutně jsem do poslední chvíle netušila, kdo je vrah. A to zakončení, super. Kniha se četla velmi dobře.

23.01.2021 5 z 5

Kdo o tom ví? Kdo o tom ví? Lesley Kara

Za mě v prvních stránkách trochu zklamání. Oproti Fámě, ze které jsem byla nadšená, jsem se do této knihy zprvu nemohla začíst. Ale nakonec jsem ráda, že jsem knihu neodložila a četla do konce. I přes pár nudných stránek byl děj zajímavý a závěr překvapil.

22.10.2020 4 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Musím říct, že Jáma mě bavila mnohem víc než Kříďák. Těžko jsem se od knihy odlepovala. Příběh byl zajímavý a dobře vymyšlený. Za mě rozhodně kladné hodnocení.

02.03.2020 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Už od první chvíle jsem věděla, že tuto knihu musím mít a jsem velice ráda, že jsem do toho šla. Čtení mne velmi bavilo, zvraty v knize byli překvapivé a nečekané. Není to taková ta kniha, u které už v půlce tušíte co se stane. Velmi mě potěšila.

02.03.2020 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Bála jsem se knihy, když jsem jako první viděla film. Ale po přečtení jsem byla nadšená. Určitě si přečtu další knihy od této spisovatelky.

15.03.2019 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Pokusila jsem se dát knize šanci, i přes to, že mě první díl nezaujal.
Jediné co mě nadchlo byly obrázky v knize. Zbytek nezáživný.

15.03.2019 2 z 5

Kriedové správy Kriedové správy C. J. Tudor

Na začátku jsem chvilku váhala, jestli vůbec knihu dočtu.
Když jsem se k ní po týdnu vrátila, rychle jsem se začetla a musím říci, že mě opravdu bavila.

15.03.2019 5 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Čekala jsem od knihy mnohem víc, ale moje očekávání se nenaplnilo. I přes to, že jsem knihu celou dočetla, už z toho důvodu abych se dozvěděla kdo může za smrt její maminky a překvapivě se to odehrálo tak, jak jsem nepředpokládala. Bohužel celkový děj mě nijak neoslovil.

18.01.2019 3 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Naprosto překvapivý konec. Děj neměl chybu. Po dlouhé době opět pěkné čtení. Určitě půjdu do dalších. :)

12.01.2019 5 z 5

Kniha mě moc nezaujala.