KiyomiAsuka KiyomiAsuka komentáře u knih

Pegas Pegas Danielle Steel

Moje první Steelová a za mě spokojenost :) moc krásný příběh :). Kniha mě nezklamala ba naopak příjemně potěšila.

31.05.2018 5 z 5

Hvězdný prach Hvězdný prach Neil Gaiman

Pěkné, milé a zajímavé ... nehledejte za touhle knihou, ale film :)

15.05.2018 4 z 5

Ledový drak Ledový drak George R. R. Martin

Krásná knížka s nádhernými ilustracemi :)

10.05.2018 4 z 5

Zahrada stínů Zahrada stínů Virginia Cleo Andrews

Paráda, skvělé... stejně tak jako první díl i tento nezklamal.

17.04.2018 5 z 5

Setba minulosti Setba minulosti Virginia Cleo Andrews

Za mě nejlepší první dva díly : Květy z půdy a Lístky ve větru (i když ty taky pokulhávaly pomalu) ... tento díl je pro mě nejslabší ze všech čtyř. Neuvěřitelně mě tam štval Chris, který šel úplně do pozadí, práce, práce a neřekne nic, jakoby mu bylo všechno jedno už. Uvídíme co přinese Zahrada stínů... doufám, že nebude takovým zklamáním jako poslední díl ... prostě jsem od toho čekala něco drobátko víc.

09.04.2018 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Čtivé a pěkně propletené, kolikrát jsem měla problém si ujasnit, kdo ke komu patří. Nijak zvlášť se mi do paměti asi nevryje...

06.03.2018 3 z 5

Cujo Cujo Stephen King

Wow, docela silný kafe. Ne, tak hororový, ale ty zvraty. Super počtení pro zimní večery.

23.01.2017 5 z 5

Červený drak Červený drak Thomas Harris

Napínavé do posledních stránek. Opravdu jsem si knihu užila. Je hezky napsaná. Děj je strhující. Hannibal je tu jen párkrát, což trošku zamrzelo, ale vynahradily to jiné pasáže. Spokojenost :)

02.10.2016 5 z 5

Zakletý v čase Zakletý v čase Audrey Niffenegger

Originální a zajímavé skrz cestování časem.

10.09.2016 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Hezká oddechovka :)

13.08.2016 5 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

Čtivé, originální a masakr :). Oba dva díly stály za to :)

07.08.2016 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Na to, ze ji moje sestra mela prectenou za tyden a nemohla si knihu vynachvalit, u me zanechla uplne opacny dojem. Hlavni hrdinka me neskutecne vytacela a cim vic neschopnejsi byla tim vic se ji jeji profesor nemohl nabazit. Doted nedokazu posoudit, co na ty knize sestra tak zabavneho a uzasneho videla.

08.06.2016 1 z 5

Záhada sedmi ciferníků Záhada sedmi ciferníků Agatha Christie

Luxusní kniha s neodhalitelným koncem! :)

25.04.2016 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Výborná kniha, stejně jako ostatní Měsíční kroniky, co jsem četla. Ale tohle byl díl, u kterého jsem chvilkama i vybuchovala smíchy a to se stane u málo které :)... zajímá mě o čem bude Winter a jak se Cinder bude vést na Měsíci. Za mě plný počet hvězdiček a spokojenost! :)

09.04.2016 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Kniha mě překvapila svým nápadem. Krom Cinder jsem si oblíbila Iko.

28.03.2016 5 z 5

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Celá série mě vlastně překvapila jak je hezky napsaná. Oblíbila jsem si Nica a Thalii. Plánuji si i přečíst Bohy Olympu.

24.03.2016 4 z 5

Zóna nebezpečí Zóna nebezpečí Jeremy Robinson

Kniha pro me svym tematem byla zajimava. Dej byl rychly a napinavy.

15.02.2016 4 z 5

Ozubí Reguly Ozubí Reguly Terry Goodkind

Spokojenost! :) Možná to někdo považuje za dlabší, ale děj měl spád. Za mě je to plný počet bodů! :)

06.01.2016 5 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Kniha se mi líbila. Měla svižný rychlý děj a prostředí Lunaparku bylo zajímavé.

02.01.2016 5 z 5

Hlas nože Hlas nože Patrick Ness

Kniha je napínavá, ale pořád o utíkání před nepřáteli, ale konec byl rozhodně nečekaný! :)

30.08.2015 4 z 5