kittlerka kittlerka komentáře u knih

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Carter je opravdu mistr: opět velmi čtivě napsané (krátké napínavé kapitolky Vás nutí číst dál) a vraždy opět brutální a originální.

11.04.2018 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Děj mě úplně pohltil, napínavé až do konce, a ty morbidní vraždy.. dlouho už jsem tak dobrou detektivku nečetla.

07.03.2018 5 z 5

Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu kolektiv autorů

Moje nejoblíbenější kuchařka, recepty jsou výborné a nijak náročné. Už se těším, až budu mít v ruce druhý díl:)

08.02.2018 5 z 5

Cukrfree Cukrfree Janina Černá

Jednu hvězdičku ubírám za zbytečné plácání stránek stejnými recepty (ředkvičkové chipsy, cuketové chipsy, kadeřávkové chipsy). Jinak je kuchařka moc hezky zpracovaná, jednoduše s krásnými fotkami:)

07.02.2018 4 z 5

Byla jsem mužem Byla jsem mužem Alexandra

To byl opravdu hodně silný příběh..

05.01.2018 5 z 5

Byl jsem Mengeleho asistentem Byl jsem Mengeleho asistentem Miklós Nyiszli

Asi jsem od knihy čekala něco trochu jiného, každopádně to byl silný příběh.

14.12.2017 4 z 5

To To Stephen King

Tak To byla asi nejlepší knížka, co jsem četla.

Neskutečně jsem se zamilovala do všech dětských postav, ty byly uplně báječný. Celý ten nápad, myšlenka, jak to celé bylo napsané byla naprostá pecka. Byla to moje první kniha od Kinga, kterou si ještě ráda přečtu někdy znova.

07.12.2017 5 z 5

Evoluce touhy: Strategie sexuálního chování Evoluce touhy: Strategie sexuálního chování David M. Buss

Kniha se mi zdála celkem povrchní, nic nového jsem se bohužel nedozvěděla.

30.11.2017 2 z 5

Největší kniha otázek a odpovědí Největší kniha otázek a odpovědí Lance Hattatt

Moje nejoblíbenější kniha dětství:)

09.11.2017 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Na začátku se kniha tvářila jako průměrný thriller, ale pak mě hlavní postavy i děj pohltily, příběh skvěle napsaný a perfektně popsaný. Trochu mě zklamal tak krátký časový úsek, ve kterém se vše odehrálo.

29.08.2017 4 z 5

Jak pálit a neukládat Jak pálit a neukládat Petr Novák

Tato kniha by měla být v povinné četbě; nejen, že nás učí jak bychom se měli stravovat, ale hlavně nám vysvětluje PROČ to tak má být, a JAK to naše tělo celé funguje. Věřím, že tahle kniha dokáže změnit myšlení mnoha lidí. Děkuji, že jsem si něco takového mohla přečíst.

13.08.2017 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Další skvělá severská detektivka!

Jen jsem se občas ztrácela v jednotlivých dějích - uplně přesně jsem nedokázala odhadnout, co je pro pokračování knihy to zásadní..; postavy byly velmi sympatické, krátké kapitoly mám prostě ráda, udržují vás pořád v pozoru; závěr by mohl být trochu delší:)

10.08.2017 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Knížka byla nádherná, úžasně napsaná. Lou byla úplně skvělá výrazná postava a příběh byl tak srdcervoucí..

05.07.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha není náročná na čtení a děj je trochu průhledný. Nijak zvlášť mě příběh nenadchnul.

02.07.2017 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Bylo to dost jednoduché a povrchní čtení. Určitě je mnohem více knížek, které by si zasloužily takovou pozornost i u nečtenářů.

12.06.2017 3 z 5

Zhubněte jednou provždy Zhubněte jednou provždy Antónia Mačingová

Po vyzkoušení musím říct, že při dodržování opravdu můžete zhubnout (ještě aby ne, když jíte většinou jen zeleninu) a v mém případě i bez jojo efektu. Bohužel ale nejsem zastánce jednorázových drastických diet/detoxů..

12.06.2017 3 z 5

Biochemie: chemický pohled na biologický svět Biochemie: chemický pohled na biologický svět Milan Kodíček

Kniha je velice čtivě napsaná. Na pochopení metabolických drah je úžasná!

12.06.2017 5 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Za mě opravdu skvělé čtení, asi nejvíc se mi líbilo prostředí do kterého byl děj zasazen. Kniha je velmi čtivá, téměř jsem se neodtrhla:)

Prolínání současnosti a minulosti mě vždycky baví, ikdyž musím přiznat, že Fionino vyprávění bylo o dost napínavější a čtivější, že bych klidně mohla mít samostatnou knihu, která by se týkala pouze příběhu z minulosti.

03.05.2017 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Neuvěřitelně silný příběh a dokonale napsaná kniha.
Když Minka vypráví, čtete se zatajeným dechem..

07.03.2017 5 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Zpočátku se mi nedařilo do knihy vůbec začíst, líbilo se mi, že děj byl z pohledu hlavní hrdinky, nicméně některé její myšlenky by mohly být vynechány, občas jsem je musela přeskočit. Na druhou stranu v druhé polovině už jsem se neodtrhla, celkové propojení s vraždami Jacka Rozparovače bylo skvělé a konec stál za to:)

23.02.2017 4 z 5