KimPossible KimPossible komentáře u knih

Obludárium aneb kabinet lidských kuriozit Obludárium aneb kabinet lidských kuriozit Frederick Drimmer

zajímavé lidské příběhy. Kdekdo by si pomyslel, že takovýto lidé jen sedí doma a schovávají se, bohudík, je tomu naopak

25.10.2013 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

prvních 500 stran nuda...10-20 stran akce..a nuda zakončená trapným happy endem

08.10.2013 3 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

první část mě zaujala rozhodně více, ale alespoň je zde nějaká zápletka a dozvídáme se více o Christianovi

29.09.2013 3 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

rozhodně lepší než film, nemohla sem se odtrhnout :)

12.08.2013 5 z 5

Ze začátku se mi kniha líbila, ale pak to začalo být nudné, neustálé omílání stejných situací a zákazníků stejných charakterů. Nicméně bylo hezké přečíst si tento příběh i z druhé strany(Madam Camillu to asi baví)

09.07.2013 2 z 5

Agáta Hanychová - Diagnóza: Rebelka Agáta Hanychová - Diagnóza: Rebelka Zita Marinovová

Knihu jsem si koupila, jelikož jsem fanynka Agáty, ale kdybych si jí nekoupila o nic nepřijdu...když si přečtete archiv super.cz vyjde to nastejno ;)

30.06.2013 1 z 5

Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Silvia K.

místy až přehnané, ale kniha se čte dobře :)

27.06.2013 3 z 5