Kikuška1 Kikuška1 komentáře u knih

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Celá série je hezká, má příjemnou atmosféru a když jsem ji zrovna nemohla číst, přemýšlela jsem jak to asi bude pokračovat. Líbí se mi vymyšlený svět i postavy. Bohužel se v knize střádaly části, které mě bavily a části, kdy jsem si říkala, že už to chci konečně dočíst. Také se mi zdálo, že všechny knihy byly zbytečně zdlouhavé. I když jsem si asi od čtyř set stránek říkala, že už to chci konečně dočíst a že je skvělý, že není další díl, když mi chybělo asi sto stránek do konce začalo mě to zase bavit a když jsem knihu dočetla, říkala jsem si, že je docela škoda, že není další díl, chtěla bych vědět, jak to s postavami pokračovalo. Na jednu stranu jsou v knize skvělé postavy, které jsem si oblíbila a skvěle stvořený svět. Na druhou stranu jsou všechny knihy zdlouhavé a střídají se tam nudné části s částmi, kdy si říkáte, že je tahle série naprosto skvělá.

15.12.2013 4 z 5

Nevinné Nevinné Sara Shepard

Je to dobrá knížka, ale jedna věc mi hodně vadila, a to, že byl děj strašně předvídatelný.

03.10.2013 3 z 5

Dívka dvou světů Dívka dvou světů Pierre Bottero

Naprosto skvělá fantasy knížka. Škoda, že v češtině nejsou i další díly, kdyby aspoň konec nebyl tak otevřený :/

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Já jsem se na tuhle knížku docela dost těšila, a docela mě zklamala. Tohle je nejděsivější Kingova kniha? To mě docela odrazuje přečíst si další jeho knihy.(Zatím jsem četla jenom tuhle.)

17.07.2013 3 z 5

Židovka z Toleda Židovka z Toleda Lion Feuchtwanger

Asi nejhezčí knížka, jakou jsem četla. Knížky nečtu dvakrát ale u téhle jakou jediné o tom uvažuji. Konec je smutný a dojemný.

Kruh ohně Kruh ohně Michelle Zink

Poslední díl naprosto skvělé série. Tenhle díl mě bavil asi nejvíc. Konec byl krásný, dojemný.

17.07.2013 5 z 5

Matyáš Sandorf - Nový hrabě Monte Christo Matyáš Sandorf - Nový hrabě Monte Christo Jules Verne

Od Verna jsem jako první četla Tajuplný ostrov, který mě bavil, ale byl to spíš takový průměr. Proto jsem od téhle knížky moc nečekala, prostě podobný dobrodružný příběh. To jsem se ale hodně spletla, tahle knížka mě překvapila, přečetla jsem ji jedním dechem. Ani nejde slovy vyjádřit jak moc mě ta knížka nadchla a jak mě bavila.

Lékařka Lékařka Noah Gordon

Tahle kniha je moje první z edice Cole, ale určitě si chci přečíst i první dva díly. Vůbec bych nečekala, že mě něco takového bude bavit, když čtu hlavně fantasy, ale Lékařka patří mezi moje nejoblíbenější knížky.

Krkavčí brána Krkavčí brána Anthony Horowitz

Naprosto skvělá knížka! Do knihy jsem se úplně vžila. Bylo mi líto hlavního hrdiny, zároveň ho obdivuji, nechápu jak to mohl zvládnout, já bych se asi zbláznila, být na jeho místě.

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Tak tuhle knížku všem doporučuju! Je to první Brownova kniha, kterou jsem četla a určitě si přečtu i další. Už od začátku jsem se od ní nemohla odtrhnout.
SPOILER
Když Langdon zjistil, jak jsou všechny čtyři kostely propojené, je tam obelisk, jeden ze čtyř živlů a jsou od sebe dané, tak aby, kdyby se na papíře spojily, vytvořily by kříž, naprosto mě to ohromilo! Jak mohl někdo něco takového vymyslet? (Teda jestli jsou ty kostely takhle ve Vatikánu doopravdy.)

17.07.2013 5 z 5

Na tuhle knížku jsem se hodně těšila. Začátek mě strašně bavil, nemohla jsem se od toho odtrhnout, říkala jsem si, že ten začátek nemůže nic zkazit (četla jsem si tady komentáře ke knize a v spoustě komentářů je, že je kniha od půlky nebavila). Bohužel, když jsem došla do půlky(asi v části, kdy se Jacob setkal s Emmou), jsem zjistila, že s ostatními komentáři budu muset souhlasit. Najednou se to změnilo na dětskou fantasy knížku. Bylo to pro mě velké zklamáni, protože první polovina knihy byla skvělá. Dál jsem četla jenom ze zvědavosti a konec byl strašně nudný. Tři hvězdičky dávám za první polovinu.

17.07.2013 3 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Zatím nejlepší a nejsmutnější díl! Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

04.03.2013 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Tuhle knížku bych si nekoupila, ale protože si ji koupila sestra(které jsem to vymlouvala) tak jsem si ji přečetla. Když jsem četla začátek, tak jsem si řekla, že jsem se spletla,protože první tři stránky byly úžasný. Zbytek mě ale zklamal. Oproti začátku byl nudný.A ani sestra, kterou okouzlil vzhled knihy a říkala, že ji určitě bude bavit, knihu nedočetla.

04.03.2013 1 z 5

Morová epidemie: Deník londýnské dívky z roku 1665-1666 Morová epidemie: Deník londýnské dívky z roku 1665-1666 Pamela Oldfield

Je to úžasná knížka! Rozhodně doporučuju :)

16.10.2011 5 z 5

11.55 p.m. : (za pět minut--) 11.55 p.m. : (za pět minut--) Jana Kawuloková

Je to dobrá knížka i když mi připadá,že neni dokončená...

26.08.2011 3 z 5