kikush kikush komentáře u knih

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Podle toho “hypu” kolem knihy jsem očekávala, že to bude strašidelný, budu mít husinu... ale za řeč stálo max. posledních 40-50 stránek. Jsem hodně zklamaná
Není to kniha, ke které bych se někdy vrátila

12.07.2019 1 z 5

Paní Bovaryová Paní Bovaryová Gustave Flaubert

Kniha skvělá, na svou dobu úžasně napsaná. Po celou dobu jsem se moc bavila. Dala bych i tu pátou hvězdu, ale zkrátka Ema mi neseděla, proto jsem místami v té knize trpěla, prostě jsem ji vysloveně nesnášela, ikdyž to samozřejmě není autorova chyba.

15.02.2017 4 z 5

Revisor Revisor Nikolaj Vasiljevič Gogol

naprosto geniální divadelní hra. Až mě mrzí, že to už nikde nehrají, moc ráda bych na představení zašla. A to do divadla moc nechodím.

01.12.2016 5 z 5

Lady Susan Lady Susan Jane Austen

Tato kniha mne zase utvrdila v tom, jak skvělá autorka Jane je.

17.11.2016 5 z 5

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Epický závěr úžasné trilogie.
První díl mne tolik neoslnil, druhý díl byl už lepší, ale třetí je překonal na plné čáře.
Takže doporučuji každému se prvníma dvěma dílama prokousat, poslední za to stojí!

06.11.2016 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Silný příběh s promyšleným dějem.
Je neuvěřitelné a zároveň i strašidelné, že tohle se opravdu děje..

06.11.2016 5 z 5

Uzly a pomeranče Uzly a pomeranče Iva Procházková

když jsem knihu četla před 4-5 lety, nelíbila se mi moc, bylo to na mě moc vážné a pochmurné. ale teď když jsem si knihu přečetla znovu? mám na ní úplně jiný názor, jako kdybych četla jinou knihu. Myslím si, že kniha není pro děti ve věku 10-12 let, to knihu dostatečně neocení.

18.09.2016 4 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Prostě paráda. Jen tři slova mi fakt lezly na nervy a nechápu, proč to tímhle autorka (ale spíše překladatel) kazil. Chucpe, xakru a úža

12.09.2016 4 z 5

Láska mezi písmenky Láska mezi písmenky Jodi Picoult

zrovna to čtu a opravdu mě zaráží, že nepřeložili nejdříve první díl.. někdy by se hodilo vědět, co se stalo před touto knihou, takový ten odrazový můstek tam bohužel chybí... naštěstí se to dá ale nějak skousnout, ale stejně si nemůžu vysvětlit, proč přeložili až druhý díl serie :D

05.09.2016

Solitaire Solitaire Alice Oseman

hmm.. jak mám hodnotit knihu, kde se mi příběh a zápletka fakt líbily, skvělej nápad autorky, moc oceňuji! Ale zase na druhou stranu je mi hl. hrdinka naprosto proti srsti! kdykoliv něco udělala, já se chytila za čelo a myslela jsem si: můj bože, proč???
takže tak no.. nebýt mi Tori tak nepříjemná, hodnotím hned jinak, ale takhle to nejde..
alespoň tam byl pár z LGBT komunity, to mě fakt potěšilo :3

11.08.2016 3 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Kniha skvělá po celou dobu. Moc jsem si jí užila. Ale ten konec... Fakt mě zklamal :(

20.04.2016 4 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Lucas, Lucas, Lucas... Fakt úžasná knížka přečtená za jediné odpoledne. Kdyby tak jen Lucas existoval..

10.04.2016 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Kniha se mi velice líbila. Jsem velice převelice ráda, že už tam není annina bohyně, protože tam mi fakt v ostatních knížkách vadila. Christian není sice takový, jakého jsem si ho představovala, je jiný, ale nevadí mi to. Ani mi nevadilo, že to je v podstatě stejný příběh, jen z jiné perspektivy.

03.03.2016 4 z 5

Eldest Eldest Christopher Paolini

knihu jsem se snažila rozečíst, ale prostě to nešlo. Nikdy jsem se na ni netěšila, ale brala jsem to spíše jako nutnost. takže jsem knihu odložila a možná se k ní v budoucnu vrátim.

27.01.2016

Léto, jak má být Léto, jak má být Jen Calonita

opravdu skvělá kniha! při čtení jsem vzpomínala na vlastní zážitky z táborů a že jich není málo. Bohužel děj byl místy předvídatelný, ale to mi až tak nevadilo.Kniha je doopravdy oddechová, takže trošku předvídatelný děj k tomu podle mého patří.

10.01.2016 4 z 5

Kterak sejmout amatérského přírodovědce Kterak sejmout amatérského přírodovědce Gerald Durrell

Bohužel kniha mne moc nenadchla... Měla sice hezký děj, ale přišlo mi, že se vše jen popisovalo, děje tam moc nebylo.. Autor mě touto knihou bohužel zklamal. Snad si to další knížkou napraví

06.01.2016 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Nejdříve mi kniha přišla jako normální červená knihovna, než se tedy Ana seznámila s Christiánem, potom už se to přehouplo na trochu pornografickou vlnu. naštěstí ještě na únosné úrovní. abych to shrnula, celkově se mi kniha líbila, má to v celku jednoduchý a přímočarý děj, něco se tam opakuje. možná se ke knize časem vrátím.

03.01.2016 5 z 5

Trhni si! Trhni si! Andrea Kabeláčová

Kniha byla skvělá, velmi dobře se mi četla, ale děj byl někdy bohužel předvídatelný. Ale jako oddychová četba byla skvělá. Doporučuj

03.01.2016 4 z 5