Khagrael

NikdykdeNikdykdeN. Gaiman

Úžasná knížka přesně podle očekávání. Moje první beletrie od Gaimana a rozhodně ne poslední.

25.01.2018

Mega hustej nářezMega hustej nářezF. Kotleta (pseudonym)

„Tak jo, sežeňte mi granáty a nějaký hulení. Tohle bude epický.“ ...a bylo ;)

29.03.2014

Krize na nekonečnu zemíKrize na nekonečnu zemíM. Wolfman

Úžasný event. Sice je tam nepřeberné množství postav, že se člověk ztrácí, ale potřeba znát úplně každého hrdinu je zbytečná... stejně všichni umřou :D

07.07.2017

Kartosský gambitKartosský gambitV. M. Mahaněnko

opět na jeden zátah, ani jsem nešel spát, abych to dočetl ... :D

14.06.2018

Koralína (komiks)Koralína (komiks)N. Gaiman

Můžu jen doporučit, trochu mi to připomínalo Zámek a klíč, rozhodně stejně dobré ;)

20.10.2017

Úkol přežítÚkol přežítV. M. Mahaněnko

Luxusní čtení, vůbec jsem se nedokázal odtrhnout a přečetl jsem to na jeden zátah. Chytilo mě to jako skutečné MMORPG. Můžu jen doporučit a těším se na další díly.

28.10.2017

Syn člověkaSyn člověkaG. Ennis

Nechápu, že jsem se k tomuhle donutil až teď. Je to prostě úžasný Ennis, hovado a prase jak by řekl klasik :D

29.11.2017

PotopaPotopaB. Azzarello

neonacistický výklad Bible jsem teda viděl prvně O_0 ale za mě zatím nejlepší díl série

24.02.2018

Revoluce hrůzyRevoluce hrůzyN. Abadzis

ja mam proste Doktora rad v jakekoliv podobe ;)

12.06.2018

Poslední z nevinnýchPoslední z nevinnýchE. Brubaker

prislo mi to jeste lepsi nez jednicka

18.06.2018

Hustej nářezHustej nářezF. Kotleta (pseudonym)

Kulhankovsky dobre ;)

24.03.2014

PredátořiPredátořiM. Žamboch

Knizka je psana tak, ze jsem se od ni nedokazal odtrhnout. ;)

31.03.2014

ZabíjeníZabíjeníŠ. Kopřiva

Cetl jsem jako prvni Asfalt, takze jsem ocekaval od dalsi knizky hodne. Zabijeni je celkem zklamanim, pripadalo mi to i tak nejak prekombinovane a na rozdil od Asfaltu ne tak ctive, jak by se mohlo na zacatku zdat.

09.07.2014

Živého mě nedostanou!Živého mě nedostanou!D. Fabian

Knizka, ktera cloveka chytne od zacatku az do konce. Jednoduchy dej, spousta akce utrzenych udu krve mozku a dobrych hlasek ;)

27.07.2014

HolomrázHolomrázŠ. Kopřiva

Na knizce je videt, ze clovek muze mit rad i nestandartniho hrdinu ;)

07.08.2014

Za zrcadlemZa zrcadlemJ. Ringo

Knizka je velmi ctiva, uz se tesim na dalsi dil ;)

16.11.2014

Drsná magieDrsná magieL. Correia

Jestli jsem daval Lovcum monster 10 z 10, tak Drsna magie ma jednoznacne 11 ;)

21.07.2015

V posledním taženíV posledním taženíJ. Butcher

jako zombie dinosaur to je vazne mor :D

26.05.2016

PočátekPočátekJ. Lee

Muj prvni komiks o Lize spravedlnosti, ktery jsem kdy cetl a jsem velmi mile prekvapen. Hlavne naprosto uzasna kresba.

01.09.2016

Hellboy: Pekelná knižnice - Kniha třetíHellboy: Pekelná knižnice - Kniha třetíM. Mignola

No prostě luxus. Závěrečná epická bitva ve velkém formátu je úžasná.

23.06.2017

Světlo pulsaruSvětlo pulsaruA. Pitzmos

stylově hodně podobné Martinu Moudrému, takové čtivé, ale neohrabané, hádám že časem se zlepší u dalších knížek

09.09.2017

Zakuti v oceliZakuti v oceliM. Žamboch

Příjemné čtení, ale prostě zbytečně moc rozvláčné, takže jsem části někdy i přeskakovat aniž bych o něco přišel.

13.09.2017

NaposledNaposledC. Burns

Naposled od Burnse mě zaujalo jak graficky tak příběhově, ale cítím se jak když jsem poprvé četl od Hzy Bažanta Pána času, takže až to přečtu někdy v budoucnu podruhé pod vlivem nějakých rozumných narkotik, tak to snad bude fajn ...

26.09.2017

Spirála #1Spirála #1D. Itó

No paráda, četl jsem jako prvni Ryby, což mě připravilo na to, co mám čekat. Autor je určitě věčně zhulenej nebo nevím kde tohle bere ;)

11.11.2017

KlanKlanD. Rus

... no už aby byl další díl ...

14.04.2018