Ketkaket Ketkaket komentáře u knih

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Děsivě surové, fantasticky napsané a napínavé....

17.08.2019 5 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Super, nemohla jsem se odtrhnout. Doporučuji těm, kdo mají rádi napínavé detektivky.

17.08.2019 5 z 5

Varvara: kniha o velrybím putování Varvara: kniha o velrybím putování Marka Míková

S touto knihou nešlápnete vedle. Zajímavé velrybí putování, napsané poutavou formou doplněné faktickým poznámkami.Knížka která nezastírá pravdu a předkládá čtenáři realitu velrybího života. Vřele doporučuji. Četla jsem 4 leté dceři a moc se nám příběh líbil.

29.07.2019 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Faja slovo o čtyřech písmenech, ale za nim se skrývá neuvěřitelně poutavý a napínavý příběh, který je stejně čtivý jako první díl. Myslím, že sama autorka je takový naslouchač, neboť svět a děj, který se ji podařilo stvořit, je famózní a někdo ji ho musel našeptat. Za mě se tento příběh se stane klasikou fantasy. Říci, že se těším na další díl ani, zdaleka nevystihuje pocity které mám. Takže kdo váha, čtěte a těšte se. :-)

12.02.2018 5 z 5

Řeky Londýna Řeky Londýna Ben Aaronovitch

Váhala jsem zda dát ty 3 hvězdičky, opravdu, vím že by se mi to mělo líbit a taky líbilo, ale něco tomu chybělo... Jakýsi žár nebo šťáva, bylo to na mě jakési ploché, neříkám že to nebylo čtivé, nebo příběh zajímavý...jen to prostě není žádký detektiv Herry Potter v Londýně jak říká anotace. Tak nečekejte moc a možná vás to dostane.

24.08.2017 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Na doporučení kamarádky jsem knížku vzala do ruky s trouchou skepse začala číst, ale ta skončila po první kapitole, opravdu mě dostala...zajimávý, krásně napsaný příběh o životě a činech na které by se nemělo zapomenout. Vřele doporučuji. Těším se na další knihy od autorky. :-)

24.08.2017 5 z 5

Batman: Ticho (limitovaná edice) Batman: Ticho (limitovaná edice) Jeph Loeb

Batman ve své nejlepší formě....nápaditý a strhující příběh, který vás nutí přečíst to jedním dechem. A kresby... neskutečná nádhera.Povinná četba pro komiksové fanoušky.

22.08.2017 5 z 5

Pastýřská koruna Pastýřská koruna Terry Pratchett

Poslední, to je je první co člověka napadne, když si vezme do ruky Pastýřskou korunu.
Přečetla jsem ji jedním dechem... a ano nebyla nejobsáhlejší, ano nebyla propletená jak jsme u Terryho zvyklí, ale je to on pořád ve skvělé formě. Tonička ani Nac mac Fíglové nezklamali. :-) Krásný příběh...jen bitka mohla být delší a krvavější.

22.08.2017 5 z 5

Deník plejboje nad hrobem (84 let) Deník plejboje nad hrobem (84 let) Ron Ellis

Knihu Vám nedoporučuji číst v autobuse nebo v dopravních prostředcích vůbec.... SMÁLA jsem se docela dost nahlas a nebyla jsem k zastavení... prostě báječný relax ...

05.09.2016 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Bomba, opravdu jsem nečekala, že mě to tak chytne. Je to čtivé, má to nápad i myšlenku a určitě se těším na pokračování ..... Vřele dopručuji

24.08.2016 5 z 5

Operace Arktida Operace Arktida Eoin Colfer

Přestože je to "dětská" četba, já se nasmála a opravdu začetla. Musím přiznat, že autor umí vtáhnout do děje a je jedno kolik vám je. Miluji v tomto díle hlášky Břízného... nesmrtelná je "Vede nás idiot s pastelkou". Za mě palec nahoru.

17.06.2016 5 z 5