Kerberos Kerberos komentáře u knih

Coura Coura Jana Bernášková

Taková oddechovka pro ženy s trochou erotiky.Hlavní hrdinka je trochu rozporů plná herečka,která občas neví co vlastně chce.Další pokračování si asi přečtu.

13.04.2024 4 z 5

Emilka Emilka Ivana Fajnorová

Knížka,kterámi tématicky velmi sedla.Historie jedné rodiny odehrávající se v minulém století v okolí Brna.Nejedná se o příliš šťastný příběh.

13.04.2024 5 z 5

Zápisky šílencovy Zápisky šílencovy Ivan Mládek

Poslouchala jsem audio knihu namluvenou Ivanem Mládkem ,zasmála jsem se.

21.03.2024 4 z 5

Sudetenland Sudetenland Leoš Kyša

Ma první kniha od autora,poslouchal jsem audio verzi ,příjemný poslech pana Brouska.Co se tyče obsahu není to můj šalek kávy..

21.03.2024 3 z 5

Kralevic Karel (1334 - 1348) Kralevic Karel (1334 - 1348) Vlastimil Vondruška

Asi půjdu proti proudu ,za mě horší než jsem čekala.Ten kdo četl Vaňkovou a zná trochu historii nemůže byt spokojen.Do dalších dílů už nepůjdu.

12.03.2024 3 z 5

Strmý pád Strmý pád Linda Castillo

Příběh patří mezi nejlepší v sérii ,překvapivý konec,který jsem nečekala.

03.03.2024 5 z 5

Makléř Makléř Martin Kodýdek

Poslouchala jsem audio knihu,zajímavé prostředí,snaha získat investory,rivalita,nečestné praktiky,příběh má spád .

26.02.2024 4 z 5

Chirurgova dcera Chirurgova dcera Audrey Blake

Pokračování osudu schovanky Nory,studentky medicíny na Boloňské univerzitě,její boj o prosazení se v mužském světě.Příběh se mi líbil,třeba bude i pokračování.

11.02.2024 5 z 5

Plameny Plameny Vojtěch Martínek

Pokračování osudů rodiny Obervů,syn Kubíček žije v dostatku na statku,který řídí strýc .Nemanželský syn Jakub Sršaň se těžce protlouká osudem.Oba zažívají první lásku ani pro jednoho není šťastná a poznamená jejich osud.

15.01.2024 5 z 5

Jakub Oberva Jakub Oberva Vojtěch Martínek

Od Vojtěcha Martínka už jsem četla Kamenný řád a tato kniha taky popisuje tvrdý život na statku.Sedlák Oberva ,který se oženil se starší ženou aby získal statek celých třicet let čeká na její smrt.Až po padesátce se zamiluje do mladé vdovy a má s ní syna.

12.01.2024 4 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Velmi akční příběh,hodně střílení,vybuchů ,vražd ,hlavní hrdinka v ohrožení.Příběhy s inspektorkou Fosterovou mi vyhovují víc.

02.01.2024 4 z 5

Dům tisíce šepotů Dům tisíce šepotů Graham Masterton

Graham Masterson patří mezi mé oblíbené autory.Horory zrovna moc v oblibě nemám,ale tohle byla spíš duchařina.Tajemný starý dům ve kterém straší,uvězněné zlo jež není lehké porazit.

05.12.2023 4 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Ne že by kniha byla úplně špatná,ale to téma mě neoslovilo.Brala bych to spíš jako parodii.

28.09.2023 3 z 5

Pod Palcem Pod Palcem Jarmila Pospíšilová

Detektivky paní Pospíšilové čtu ráda,poklidné z českého prostředí .Nový sympatický hrdina Viktor Palec bývalý policista ,který teď dělá starostu.Uvidíme kam jeho příběh bude směrovat.

01.09.2023 4 z 5

Reminiscencie Reminiscencie Dominik Dán

Knihu jsem poslouchala v slovenštině,skvělý zážitek.Pro mě je nejlepší Červený kapitán ,tento díl bych řadila mezi pět nejlepších.Zajímavý námět na zfilmování.

11.08.2023 5 z 5

Putování za švestkovou vůní Putování za švestkovou vůní Ludvík Aškenazy

Prázdninové čtení s vnoučaty, dobrodružné putování skřítka Pitríska.

01.08.2023 4 z 5

Manželky po letech Manželky po letech Táňa Keleová-Vasilková

Doporučuji si před čtením přečíst Manželky jinak se budete v ději trochu ztrácet.Osudy čtyř kamarádek,které se stýkají léta,ale každá má trochu jiný osud.Jsem v jejich věku takže mi byly blízké,občas řeším podobné problémy.

11.07.2023 4 z 5

100 dní štěstí 100 dní štěstí Fausto Brizzi

Celkem úsměvný příběh na velmi závažné téma .Jak se smířit v relativně mladém věku s tak konečnou diagnozou.Jak se užít posledních 100 dnů.

10.07.2023 5 z 5

Jestli se probudí Jestli se probudí Zoe Lea

Dvě kamarádky ,jedna vdaná dvě dospívající dcery ,druhá svobodná ,bezdětná co mají společného kromě podnikání a nesmírné naivity ? Zlo které jim oběma zničí život.

09.07.2023 4 z 5

Ostrov tisíce hvězd Ostrov tisíce hvězd Anne Jacobs

Autorku mám ráda,ale Africká sága se jí moc nepovedla,průměrné čtení.

06.07.2023 3 z 5