kelve kelve komentáře u knih

Další prima mýtus Další prima mýtus Robert Asprin

Druhé čtení - opět pobavilo :-)

29.08.2019

Zrození mýtu aneb Další pěkná šlamastyka Zrození mýtu aneb Další pěkná šlamastyka Robert Asprin

Druhé čtení - opět velmi pobavilo :-)

29.08.2019 5 z 5

Outsider Outsider Stephen King

Po velmi dlouhé době jsem se pustila do čtení knihy od mého oblíbeného auta. Velmi mě její obsah překvapil. Čekala jsem velmi drsnou knihu, která bude samé překvapení. Detektivní příběh měl pro mne mírně slabší začátek, ale děj a vyšetřování brutální vraždy nabralo pak spád. Zakomponování určitého nadpřirozena je jemné a s určitou mírou fantazie i ve skutečnosti reálné.Knihu řadím mezi své velmi oblíbené a časem si ji přečtu znovu.

29.08.2019 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Velmi pěkná kniha. Přinutí Vás zamyslet se nad tím, kam i náš svět se ubírá... Nikdy nevíme jak se kdo zachová a v jaké situaci...Víra v dobro a lepší svět.

03.08.2019 5 z 5

Trajekt Trajekt Mats Strandberg

Kniha na mě nezapůsobila.

07.12.2018 odpad!

Elixír Elixír Alma Katsu

Rafinovaný příběh a lásce, která není opětována.

07.12.2018 4 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Velmi pěkný detektivní příběh.

07.12.2018 5 z 5

Mrtvý posel Mrtvý posel Vlastimil Vondruška

Letopisy královské komory - nezklamaly. Důvtipný a logicky napínavý příběh královského písaře Jiřího Adama z Dobrodína. Krásně se četlo.

26.11.2018 5 z 5

Velhartické pastorále, Vražda v lázních Velhartické pastorále, Vražda v lázních Vlastimil Vondruška

Dva hezké příběhy, čtené téměř jedním dechem.

06.08.2017 5 z 5

Střežit a bránit Střežit a bránit Vince Flynn

Dobře se čte, považuji za nadprůměrné. Dávám tedy 80%.

06.08.2017 4 z 5

Velice pěkná kniha. Jedna z mála u kterých jsem se smála nahlas.

20.07.2017 5 z 5

Cirkus zlodějů a tombola zkázy Cirkus zlodějů a tombola zkázy William Sutcliffe

Jednoduchý příběh, hezký napsaný, pro začínající čtenáře tak akorát.

15.05.2017 4 z 5

Filuta Filuta Terry Pratchett

Moje první od tohoto autora a musím říci, že mě pobavila :-)

28.03.2017 5 z 5

Serafina a čarodějná hůl Serafina a čarodějná hůl Robert Beatty

Dobrý den, knihu jsem si vybrala v knihovně náhodně, v dětském oddělení. Velice mě překvapila, jak lehce se četla. Pěkně napsaná. Svého čtenáře si najde jak u dětí, dospívajících tak i u dospělých. Příběh je poutavý. Autor si nechává možnost v linii příběhu pokračovat. Náročnějšímu čtenáři asi moc vyhovovat nebude. Za mě 100%.

10.03.2017 5 z 5

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

Hezký zpracovaná, čte se dobře. Pro dospělého čtenáře jako oddychovka. Pěkně propojené pohádkové postavy.

23.02.2017 4 z 5

Kráva nebeská Kráva nebeská David Duchovny

Dobrý den, dokáži si knihu představit na divadle typu na stojáka. Za mě nic moc, není to můj žánr.

08.02.2017 2 z 5

Zabít Alexe Crosse Zabít Alexe Crosse James Patterson

Četla se dobře, rychlý děj. Únosy dětí a terorismus, dvez silná témata. Musím vsak říct, že když si čtenář snaží v ději sám hledat pachatele, skoro dojde ke stejnému závěru.

Ulička hanby Ulička hanby Vlastimil Vondruška

Moje první detektivka od českého auta a musím napsat, že se velice líbila. Pravděpodobně se stane mým oblíbeným autorem.

Říše divů Říše divů Robert B. Parker

Příjemně se četla. Příběh i zápletka je dobrá. Možná na někoho moc vulgarit, ale asi to patří ke slengu padouchů.

Zmizelé dívky Zmizelé dívky Ed McBain

Přečetla jsem za jednu noc. Možná proto dávám takové hodnocení.

24.02.2015 5 z 5