kejss044 kejss044 komentáře u knih

Kouzelný náramek Kouzelný náramek Viola Shipman

Nepopsatelná, neuvěřitelná kniha, která Vám aspoň malinko změní pohled na svět a život :o)
Ještě větší překvápko bylo zjištění, že tuto knihu napsal chlap.
Denně mu skláním poklonu, protože toto bylo prostě NĚCO :3

14.09.2016 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Bohužel jsem knihu četla v nesprávný čas a to se na mých pocitech z ní podepsalo :(
Určitě si ji plánuji v budoucnu přečíst znovu, protože napětí, akce, tajemství, špetka romantiky... zkombinujte to a máte skvělou knihu- Annu krví oděnou.
Mrzí mě, že v knize není více příběh Anny a Anna samotná, protože jsem si ji, jako postava, velmi oblíbila :)

08.09.2016 4 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Malinko slabší než první díl, ale i tak skvělé :)
Rvu si vlasy za to, že jsem se vůbec dívala na filmy a ještě před knihami :(

06.09.2016 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Jamie McGuire je prostě skvělá! :)
Je sice pravda, že místy mě kniha (hlavní hrdinka) dosti štvala, ale podstata je pořád úžasná a hlavně styl Jamie je naprosto dokonalý :3
I když musím přiznat, že např. Sladké nic bylo mnohem lepší :)

06.09.2016 4 z 5

Výkřik do tmy Výkřik do tmy Manuela Martini

Ze začátku se kniha jevila celkem slušně. Téma, kdy je hlavní hrdina obviněn ze zločinu/ vraždy, který díky obranému mechanismu těla- šoku si nepamatuje mám velmi v oblibě. Tady se s tím autorka ale moc dobře (alespoň pro mě) autorka nepoprala :/
Postavy mi postupem času začínaly svou blbostí lézt na nervy a s tím mě zároveň čtivost příběhu a nadšení z něho opouštělo. Říkám si, že když jsem cílová skupina této knihy, nemohu být na ni stará, ale očividně spadly z Marsu postavy nebo já :/
Nakonec mě to až tak přestalo bavit, že část před koncem knihy jsem přeskočila a očividně jsem ani o moc nepřišla. Konec byl takový, jaký jsem měla vytipovaný od 50 strany, takže za mě bohužel jen 2*/ 45% (mimochodem moje nejnižší hodnocení vůbec :D) :/

29.08.2016 2 z 5

Kdybychom se neviděli Kdybychom se neviděli Cynthia Hand

Přišlo mi, jako kdyby se autorka do příběhu bála více obout a jako správný spisovatel dát do příběhu kousek sebe. Příčinou je pravděpodobně fakt, že ona sama prožila bolest, při ztrátě bratra, který si smrt vybral sám :(
Při ''smutných'' pasážích, kde jsem měla být zdrcená a ztracená v hromadě papírových kapesníčku, jsem proklínala autorku, proč do toho nedala víc sebe a hlavně svoje pocity, protože jak si má čtenář z knihy něco vzít, když tam nic není? :/
Kniha mi tedy přišla taková ''umělá'' a určitě by se z tohoto ''skvělého'' námětu dalo vytřískat mnohem více... :/

21.08.2016 3 z 5

Krabáci - Totálně trapná lovestory Krabáci - Totálně trapná lovestory Lucy Ivison

Pořád nevím, co si o knize myslet :/
Na jednu stranu to bylo opravdu čtivé (zhltla jsem ji za jedno dopoledne), vtipné a něco do sebe to určitě mělo, ale na druhou stranu? Nic ve mě nezanechala. Možná, že mi úplně až tak nesedla, protože mi přišlo, že se autoři snažili knihu udělat reálnou až tak, že to nakonec reálně vůbec nevypadalo...
Každopádně knihu beru jako skvělou oddechovku, u které vypnete, vyčistíte si hlavu a po dočtení se budete moci vrhnou na další knihu :) Nic převratného, krom pár vtipných scének, tedy nečekejte :)

19.08.2016 3 z 5

Dívej se, jak umírám Dívej se, jak umírám Erica Spindler

Nečekala jsem absolutně nic... podle komentářů a ohlasů jsem čekala velice předvídatelný a ''odflánkutý'' děj. Dostalo se mi opaku.
Kniha mě vzala už od prvních stran a neustále si mě držela. Stránky mi mizely pod rukama rychlostí světla a moje tipy na vraha? Měnily se pomalu každou druhou větou...
Autorka si dokonale pohraje s Vaší psychikou a nakonec knihu zavíráte s otevřenou pusou a říkáte si: ,,Kurňa! Já jsem to věděla'' Možná, že jste to tušili, možná že i věděli, ale neměli jste v tom jistotu a to je na knize to nejhorší/ nejlepší.
Při čtení nemůžete mít jistotu absolutně v ničem :3

15.08.2016 5 z 5

Město z kostí: Oficiální obrazový průvodce k filmu Město z kostí: Oficiální obrazový průvodce k filmu Mimi O'Connor

Kniha, která mě ještě více utvrdila v tom, že Nástroje smrti jsou prostě DOKONALÉ nic je nepřekoná :3
Díky tomuhle průvodci jsem se dozvěděla a došlo mi, jak moc je tento čtivý příběh výjimečný :3 Dozvídáme se, jak Cassandra získala srdce milionů fanoušků, jak se svět Lovců stínu přenášel do reality.... dozvídáme se každý detail a já mohu na nekonečno procent říci, že jedno ze srdcí, které Cassandra touto sérii získala je moje :))

13.08.2016 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Ano pravda, první díl byl o něco lepší, ale i tak. Jen to, že Vás baví číst jak se dva lidí pořád dokola hádají a pak se usmiřují zvrhlejšími způsoby je prostě geniální :D
Anna Todd si Vás jednoduše získá a bavil by Vás od ní i telefonní seznam- netuším proč, ale tak to prostě je :3
Jen doufám, že se v příštím díle Tessa trochu probere, protože se chovala jako husa -_-

13.08.2016 5 z 5

Pátá kolona Pátá kolona Robert Hofman

Ačkoliv knize dávám ''jen'' 3*, hodně pro mě znamená.
Díky ní se dozvídáme, jaké to asi je ''uvnitř'' firem a soupeřům v oblasti ekologie, ekonomika a jaké by to asi bylo, kdyby jeden našel řešení.
Hlavní myšlenka autora byla globální oteplování, ale nechybí v knize špetka napětí a hlavně akčních scén, které byly vážně povedené :)

12.08.2016 3 z 5

Čemu jsem věřila Čemu jsem věřila Huntley Fitzpatrick

Jak jo, bylo to fajn, ale přišlo mi, že se autorka nedokázala poprat se zpracováním :/
Základ a myšlenka příběhu je naprosto skvělá, ale kdybych to měla říci naplno, tak mi přišlo, že autorka ''neměla koule'' na to, aby to zpracovala :/
Čtivost a jak jsem psala myšlenku příběhu ale upřít nemohu :)

12.08.2016 4 z 5

Když padne noc Když padne noc Jenny Milchman

Neříkám, že to nebylo napínavé, ale NĚCO mi tam chybělo. NĚCO, co by mě od knihy nepustilo na krok a já se pořád dychtila po rozuzlení... Navíc jsem jednu ze zápletek uhodla předem, takže přemýšlím nad tím, zda knihu označit i za předvídatelnou :/
Každopádně bych knihu určitě neoznačila za průměr. Věřím, že někomu sedne lépe a vychutná si ji mnohem více. Plus je i to, že příběh vidíte z několika úhlů. Nejen z pohledu jednoho útočníka nebo jedné oběti, ale z pohledu všech zúčastněných (až teda na pejska :D ).
Za mě tedy čtyři hvězdičky s odřenýma ušima :)

28.07.2016 4 z 5

Plamen Plamen Amy Kathleen Ryan

Tato série je úžasné! Do děje vtáhne a jen tak nepustí!
Naprosto jsem si styl autorky a celkový svět, který vytvořila zamilovala a je opravdu těžké se s ním rozloučit. Každopádně ne na dlouho, protože k těmto knihám se 100% vrátím! :3

15.06.2016 5 z 5

Nebezpečná minulost Nebezpečná minulost David Morrell

Skvělá napínavá kniha,dalo by se říci,že i vyvražďovačka,která je vážně úžasná.Kniha je plná zvratů a v průběhu příběhu ani nevíte,co si máte vlastně myslet.
Určitě doporučuji! :)

09.01.2016 5 z 5

Bikini Bikini Janusz Leon Wiśniewski

Tuhle knihu by si měl přečíst opravdu každý.Nejen proto,že ukazuje minulost a druhou světovou válku,ale kniha má svoje kouzlo a donutí Vás přemýšlet.

10.11.2015 5 z 5

Čas mezi námi Čas mezi námi Tamara Ireland Stone

Úžasná kniha! :)
Autorka píše velmi poutavě,takže jak se do knihy začtete,tak nemůžete přestat.
DOPORUČUJI!

20.10.2015 5 z 5

Spoutáni osudem Spoutáni osudem Alice Moon

Autorku miluji a nezklamala mě.
I když s mnoha lidem nelíbí já jsem si tento díl a celou sérii zamilovala :)
Za mě 100% doporučuji :)

08.10.2015 5 z 5

Rozpolcení Rozpolcení Amanda Hocking

Amanda Hockingová nezklamala.
Její knihy jsou prostě jedny z nejlepších.Je to romantika,fantasy a dokonce se u toho i zasmějete.
Škoda,že knih klidně i sérii nemá více,protože bych si je 100% přečetla :)

03.10.2015 5 z 5

Nádherná svatba Nádherná svatba Barbara Cartland

Barbara Cartland mě prostě nikdy nezklame.
Její knihy jsou takové ty pravé oddechové historické romány,které pohladí po duši každého.
Moc se těším až si přečtu její další knihy :)
DOPORUČUJI!

27.09.2015 5 z 5