Katy25 Katy25 komentáře u knih

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Pro fanoušky Harryho Pottera zkrátka povinnost.
Je to krásné doplnění. Povídky jsou velmi čtivé. Líbilo se mi také zpracování knihy, vložené komentáře Albuse Brumbála a také vysvětlivky spisovatelky!

09.03.2018 5 z 5

Komu zvoní hrana Komu zvoní hrana Ernest Hemingway

Kniha mě moc nezaujala. Jo jasně je to z války a každého to tak neláká si to přečíst. Je to vlastně o občanské válce ve Španělsku. Příběh mnoha myšlenek a pocitů. Kdyby jsem to neměla jako povinnou četbu, tak bych si to sama asi nikdy nepřečetla. Kniha mě už od začátku nějak nenakopávalá, že bych udělala jo to mě bude bavit. Dá se říct, že jsem stěží otáčela stránky této knihy. Četla jsem to jen kvůli referátu.

11.01.2018 1 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Protože miluju psy, tak jsem si tu knížku chtěla přečíst... Je krásně zpracovaná a dobře se čte. Kniha má také filmové zpracování, byla jsem zvědavá a mrkla se a musím říct, že mě to dojalo. Je to kniha stvořená rovnou pro pejskaře, určitě doporučuji.

29.12.2017 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

03.05.2017 5 z 5

Destrukční deník Destrukční deník Keri Smith

Naprosto dokonalý... :-) Hodí se když zrovna chcete něco zničit. Ale některé úlohy jsou opravdu nechutné -_-

17.04.2017 5 z 5

Rozdělená smečka Rozdělená smečka Erin Hunter

Zase jedno další pokračování suprové knížky!!! Tato knížka je naprosto dokonalá já jako nová série začíná skvělé! V této knížce mě překvapila Bouře a Ševel. Bode mě překvapila hlavně v tom jak se k Ševelovi chovala až moc bezcitně.

24.03.2017 5 z 5

Psí běsnění Psí běsnění Erin Hunter

(SPOILER) To to je ten nejúžasnější díl čím mohla být tato série zakončená!!! Všichni byly odvážní. A také mi je líto Marty. Nenávidím Blade za to jak zabila psy svého druhu nejdřív zabila Vrtika, když byl ještě štěně a pak dokonce i Tesáka, ktery byl vůči ní loajální a oddaný své smečce. Těším se na další řadu.

Nekonečné jezero Nekonečné jezero Erin Hunter

(SPOILER) Tento díl mě velmi zaujal. Jelikož jsem Alfu nenáviděla skoro od samého začátku, tak mě ani zas tak nepřekvapilo, že je zbabělec a zrádce. Nejvíc je mi líto Spring, která byla oddaná své smečce. Bojovala až dokonce.

Trnitá cesta Trnitá cesta Erin Hunter

V tomto díle mi bylo strašně líto Bouřliváka. Ale jediného koho mi nebylo líto tak to byl Alfa.
Erin Hunter je dobrá spisovatelka.

Temnota padá Temnota padá Erin Hunter

Zákon kniha, která je pokračováním zákonů smečky je zase skvělá!! V tomto díle mi bylo strašně energie moc líto Lízinky a Vrtika. Bručoun se mi zdál jako hloupé štěně, které si myslí, že když je štěnětem hlídacích psů že si může dovolit všechno a že je nejlepší ze všech. Moc jsem si ho neoblibila.

Skrytý nepřítel Skrytý nepřítel Erin Hunter

Je to druhé pokračování, které popisuje život psů po zemětřesení a jak to všechno zvládají. Kniha se mi strašně moc líbí a zákon smečky jsem si velmi oblíbila.

Mrtvé město Mrtvé město Erin Hunter

K této knize jsem přišla náhodou, prostě jsem ji uviděla v letáčků a řekla jsem si že to může být zajímavá knížka, která se mi bude dobře číst. Kniha se mi velmi dobře četla a těším že až budu číst další pokračování.

Můj kamarád Shiloh Můj kamarád Shiloh Phyllis Reynolds Naylor

Pro mě tato kniha byla něco! Jelikož mám ráda knížky se psy, tak mě velice zaujala a těším se až si přečtu další dily.

Už zase skáču přes kaluže Už zase skáču přes kaluže Alan Marshall

Tato kniha byla moje povinná četba, u které jsem si myslela, že bude pěkně nudná, a pro mě teda nudná byla, ale na to že to byl pravdivý příběh jak autor popisoval svou nemoc, tak mě trochu i zaujala. Je to velmi smutné. A to mi u toho bylo lito

20.03.2017 1 z 5

Vyhnanec klanů Vyhnanec klanů Michelle Paver