Katka7922

VýpověďVýpověďW. G. (pseudonym)

Konečně, konečně, konečně. Zase jsem se po dlouhé době u knihy bavila. Bylo to moc vtipné, sexy a hlavně mezi oběma to jiskřilo od začátku do konce. Žádná velká přehnaná gesta lásky, ale o to víc jí tam bylo :-) Láska se u nich projevuje v maličkostech, které pro sebe navzájem dělají. A o tom to je.
Tahle kniha za mě mohla být klidně i delší :-) Bez váhání 5 hvězdiček a prosím jen víc takových knih.

17.06.2020

RiskRiskElle Kennedy

Já prostě nemůžu jinak než napsat zase BOŽÍ :-)
Elle Kennedy a její humor mě neskutečně baví. Brenna je zábavná a Jake ji skvěle doplňuje. Jejich slovní přestřelky jsou k popukání :-)
A bublinový zadek - tak takhle jsem se už dlouho nenasmála.
A bože podprahový příběh Mike a Rupi - no fakt by si zasloužili ti dva svoji knihu - nemyslíte holky?

20.10.2019

MyMyElle Kennedy

Jedním slovem DOKONALÉ :-)
Tento díl se mi líbil mnohem víc než ten první.
Asi to bude tím, že kluci v tomto díle řeší problémy mnohem vyzráleji a dospěleji a i Jamieho "útěk" dává smysl.
Hlavně v tomto dílu má pro mě každá postava svůj charakter, takže se mi to nepletlo jako v díle předchozím.
Blake je k popukání a ani se nedivím, že si ho Jess zamilovala, však ten obr nemá chybu :-) Jeho jehněčí kotleta na závěr mě fakt rozesmála - prý nejlepší obrana je útok :-) :-)

05.11.2019

Láska onlineLáska onlinePenelope Ward

Moc hezká obálka, překrásný obsah. Ano bez větších dramat, ale o to zábavnější, smutnější a pro mne kouzelnější. Všechny knihy od autorky se mi moc líbily, ale tahle u mě od teď bere první místo.
Netradiční seznámení Eden a Rydera, prostě dvou lidí, kteří se neměli za normálních okolností nikdy setkat, bylo napsané fakt báječně.
Ollie byl bonus navíc v celé knize. Při jeho "krvavém" SOS jsem se musela nejdřív smát a pak mi došlo, že je to vlastně hrozně smutný.
Konec byl přesladký a překrásný - prostě něco pro mojí romantickou dušičku :-)

06.03.2020

SkóreSkóreElle Kennedy

Tak tuhle prostě miluji. Z celé sérii, která je bombastická je tahle pro mě nejlepší :-)

20.11.2020

Až léto skončíAž léto skončíPenelope Ward

Wau. Tahle kniha se mi moc a moc líbila. Dostala jsem od ní mnohem víc, než jsem čekala. Vztah Noaha a Heather se krásně vyvíjel, měl průběh, náboj a hlavně překrásné zakončení. Noahovo rozhodnutí bylo určitě obtížné, ale hlavně moc správné.
Moc se mi líbila postava Heather. Holka co ví co chce a jde si za tím.
U knihy jsem se moc bavila, smála jsem se a chichotala, ale také tam byli pasáže u kterých jsem ronila slzy jako hrachy, což se mi už dlouho nestalo.
Je mi "líto" knih, které budu číst jako další, protože tohle fakt patřilo podle mého do vyššího levelu a bude těžké navázat na takovou úroveň.

30.06.2020

Chci těChci těJen Frederick

Kniha je vážně skvělá. 100% zanechá dojem.
Jen musím napsat, že podle anotace jsem čekala něco úplně jiného. Ani dokonalá, překrásná a úchvatná titulní stránka mi k té knize nesedí. Může to být, ale jen můj dojem.
A teď k samotné knize: mnohem víc se mi líbila 1 část knihy, kdy byla Bitsy malá. To jak se o ní dokázal Leka postarat bylo prostě brutálně skvělé.
Myslela jsem, že "nepřekousnu" změnu vztahu mezi nimi, ale nakonec jsem to dala. A překvapivě to nebylo ani nijak moc divné, přesto že jsem je vnímala spíš jako sourozence - ze začátku.
EPILOG - jedním slovem DOKONALÉ - jen mohl být klidně delší :-)

06.02.2020

Jedna noc s nímJedna noc s nímElle Kennedy

Příběh fajn, trochu Popelka :-) Benova "arogance" mně vůbec nevadila, naopak mi to přišlo celkem milé. Maggie jsem chápala, za celý život nezažila, že by ji někdo s něčím pomohl tak proč by měl pomáhat zrovna tenhle arogantní herec.
Hvězdičku dolů jsem dala za ten extrémně rychlý konec. Jsem si myslela, že si ze mě dělá čtečka srandu, když 2 stránky před koncem ještě "nebylo jasné, jak to dopadne". (tak je to romantická kniha, takže se očekává happy end, ale nikdy člověk nevím, že?)
Takže kdyby k tomu napsala Kennedy ještě aspoň další 10 stránek tak bych se vůbec nezlobila. Asi ji tlačil termín vydání knihy, protože jinak to nechápu.

22.11.2020

Láska a tetováníLáska a tetováníJ. D. Hawkins

Kniha je hodně předvídatelná a od začátku jsem tušila co se před 7 lety stalo. Chybí tomu wou efekt :-). Jinak je to, ale milé a lehce se to čte.
O hodně lepší než hvězdný šéf.

09.08.2019

Defy: Nebezpečná láskaDefy: Nebezpečná láskaL. J. Shen

L.J.Shen se pro mne stává jednou z těch velmi oblíbených autorek, které nezklamou. Už Barva půlnoci pro mě byla boží a teď tohle.
Krásně se to četlo, rychle to ubíhalo, bylo to i vtipné, humorné a trochu smutné. Jednu malou chybku to mělo, bylo to krátké. Ale protože je to jen krátká novelka - představení postav, tak jsem spokojená. Moc se mi líbily epilogy :-)
Vicious bude určitě skvělý a už se nemohu dočkat. I když zatím ho spíš nesnáším a líbilo se mi co mu udělal kámoš Dean :-)

02.09.2019

RacerRacerKaty Evans

Já jsem prostě nadmíru spokojená. Další verze "Remyho" mě naprosto uspokojila :-) a skutečný Remy v 50 leté verzi je dokonalý taťkovský tip.
Stačí jeden telefonát a už je na cestě tam kde ho Racer potřebuje a jedno jestli to je až na druhém konci světa.
Na můj vkus Lana až moc dlouho odolávala :-) to já bych podlehla těm krásným zářivým očím mnohem dřív.
Trochu mi vadili občasné "chybky" v posloupnosti textu možná si toho moc lidí nevšimne, ale já si jich prostě všímám. Protože, když autorka v jedné větě napíše, že si Racer stáhne košili a za dvě věty mu jí Lana znovu svléká tak to mi prostě můj mozek a oči neberou :-) a takových "přešlapů" tam bylo víc.
Jinak mi tam ještě chybělo víc ostatních, ale asi do tohoto příběhu nepatřili, tak to beru.
Přála bych si i další díl třeba o Iris.

12.12.2019

Jak randit se sestrou nejlepšího kamarádaJak randit se sestrou nejlepšího kamarádaMeghan Quinn

Přesně tuhle zábavu jsem teď potřebovala.
Kniha je vtipná a zamilovaná. No která z nás by takového egomaniaka se zlatým srdcem, jako je Bram, nechtěla, že?
Julia je normální holka co věří vědě víc než svému srdci, ale když si do svého života pustí nejlepšího kamaráda svého bratra tak se dočká nejen příjemných večerů, ale i krásné a zasloužené lásky :-)
Prostě romantika jako hrom.
Všechno je to protkáno skvělým humorem takže jsem se u knihy moc a moc bavila.

10.02.2020

Ruckus: Šílená láskaRuckus: Šílená láskaL. J. Shen

Teda to byl zase fičák :-) Já prostě tuhle autorku miluji. Jak tak pročítám komentáře tak budu jedna z mála komu se tento díl líbil víc než Vicious.
Prostě mít hvězdičky navíc tak je udělím.
Líbil se mi ten příběh od začátku do konce. Bylo jasné, že Dean něco podělá, ale tohle bylo tedy fakt o fous. Už jsem myslela, že je konec .... A říkala jsem si to snad nemůže být pravda.
Kniha podle mého měla prostě všechno, náboj, emoce, sex :-) a to parádní, radost, smutek a NESKUTEČNĚ kouzelný epilog, který nás zavedl trošku do dalšího dílu.
Jsem taky autorce neskutečně vděčná za provázání postav z předchozích dílů to je podle mého dokonalost sama.

24.03.2020

LovLovElle Kennedy

Rozhodovala jsem se mezi 4 a 5 hvězdičkami. Nakonec kvůli překrásné dívce na obálce, která se k této knize fakt hodí, jsem se rozhodla pro 5 hvězdiček i když jsem četla od Elle lepší. U mě prostě navždy bude vítězit Dean a Allie. Kdyby v téhle knize bylo více Deana tak bych se fakt nezlobila :-)
Moc se těším na příběh Brenny a jejího vyvoleného (tuším, že to bude asi nepřítel číslo 1 :-))
Mezi nimi by to mohlo dobře jiskřit :-)

08.05.2019

Odvrácená tvář láskyOdvrácená tvář láskyColleen Hoover

Miluji tuhle knihu

27.09.2020

Pravidla touhyPravidla touhyRachel Van Dyken

Oba díly byly skvělé. Bavila jsem se od začátku do konce. Mělo to vše - lásku, nenávist, legraci, tajemství ..... Prostě báječné čtení

14.06.2019

Vicious: Divoká láskaVicious: Divoká láskaL. J. Shen

Knihu jsem přečetla za dvě noci :-) Moc se mi líbila. Tak jak jsem v Defy nesnášela Viciouse tak teď jsem v téhle knize nesnášela Deana :-)
Vicious je skvělý drsňák a vůbec to není milý chlápek, ale po tom co všechno má za sebou se není čemu divit.
Parádně se vypořádal se všemi svými nepřáteli a nakonec získal i srdce překrásné dámy :-)

11.10.2019

Ve víru rockuVe víru rockuKaty Evans

Tak v tomhle příběhu mi Remy ani nechyběl. Ne že by přestal být mým oblíbencem, to určitě ne, ale Pandora prostě zvládla sama ukrást moje srdce.
Smála jsem se s ní, nenáviděla stejně jako ona, truchlila jsem pro její lásku a nakonec jsem tak jako ona propadla Kennově lásce a jeho stříbřitě šedým očím.
Jeho ukolébavka mě dostala do kolen a spustila potůček slz.
Prostě jsem musela dát téhle knize 5 *.
PS: rajčata byly fakt skvělý nápad jak upoutat jeho pozornost Pandoro :-)

31.10.2019

LegendaLegendaKaty Evans

Já prostě nemůžu jinak než 5 hvězdiček, protože REMY :-). Přesto, že je v této knize za hlavního hrdinu někdo jiný tak pro mě je největším hrdinou zase Remy. Racer byl boží a už se těším na jeho dospělou verzi.
Maverick je stejný jako Remy v době, kdy si nárokoval Brooke :-)
Jak už některé psaly, chybí mi tam hlavně Pandora, protože jejich příběh zůstal trošku nedovyprávěn.
Jinak po pravdě si myslím, že některé přechozí díly byly o něco málo lepší než tento :-)

04.12.2019

NeprofesionálNeprofesionálJ. D. Hawkins

Tak jsem to nakonec dočetla i když ze začátku jsem měla opět nutkání to odložit a už vůbec neotevřít.
Začátek mě vážně hodně nudil, ale když se to trochu rozjelo tak už to bylo lepší. Je to podle mého zatím autorova nejlepší kniha, ale stejně to má nějaké mouchy.
Hodně mi vadí některé často používané výrazy.
Po pravdě nějak jsem v tom příběhu necítila jiskru, vůbec netuším čím to je, ale tento autor u mě prostě neboduje.

16.02.2020

Pravidla dohazovačůPravidla dohazovačůRachel Van Dyken

Já byla nadšená. Kniha je vtipná, veselá a zábavná. Těším se na další díl.

08.05.2019

OnOnElle Kennedy

Rozhodovala jsem se mezi 3 a 4 hvězdičkami a EPILOG z toho udělal čtyřhvězdičkovou knihu :-)
Jinak jsem čekala víc humoru, protože od Elle a Sariny to prostě člověk čeká :-)
Mám moc ráda v knihách pohledy obou aktérů, ale tady by mi stačil klidně jen jeden, protože jsem měla často problém uvědomit si čí myšlenky vlastně čtu jestli Jamieho nebo Wese.

31.08.2019

V ringuV ringuKaty Evans

Tak tohle byl prostě URAGÁÁÁÁÁN. Vůbec, ale jako že vůbec netuším proč jsem se téhle sérii do teď vyhýbala.
Celá kniha je prostě klišé, ale tak krásné a přitom brutální až se mi z toho svíral žaludek.
Ten poslední boj mi zvedal žaludek stejně jako Brooke, ale vzhledem k tomu že už mám pár knih přečtených :-) tak jsem důvod prostě věděla. Jen jsem se modlila, aby Remy přežil bez úhony.
Zamilovala jsem se do jeho modré verze a zbožňuji černou verzi.
Trošku mi v knize vadilo časté opakování stejných frází, ale stejně jsem prostě musela dát 5 hvězdiček, protože Remy ani Brooke by si jiné hodnocení nezasloužili.
Poprvé jsem si poslechla písničku Iris a úplně mě dostala. Použít písničky místo slov je prostě dokonalý nápad.

12.10.2019

V podsvětíV podsvětíKaty Evans

Od prvního dílu jsem závislá na Uragánovi, takže mi tam prostě chyběl, hlavně ze začátku než jsem se začetla. :-)
Když se příběh rozjel tak už jsem vnímala jen dvojici Mel a Greye. Bylo to hodně moc povedené čtení, ale nakonec jsem ubrala jednu hvězdičku a to ze dvou důvodů.
Jak už jsem psala - chyběl mi tam Remy :-) a ten druhý důvod je titulka - to jako vážně, kde má sakra Greyson ten svůj piercing? Kdyby to bylo v knize zmíněno třeba jen jednou tak OK to se dá přehlídnout, ale jakmile byl bez košile tak jsme všechny věděly, že má piercing tak proč to sakra není vidět na obalu !!!

28.10.2019

JetJetJay Crownover

Tak kniha přečtena. A jedním slovem to tentokrát neumím popsat. Možná z ní mám trochu rozporuplné pocity. Začátek trochu zdlouhavý. Vadilo mi to, že autorka až zbytečně moc popisovala dění kolem těch muzikantských věcí - prostě mi to tam nesedělo.
Jinak Ayden i Jet si ve svých životech prošli peklem a hledali se tak dlouho až se nakonec našli. :-) I když Ayd byla pro Jeta fakt tvrdý oříšek.
Na tvrďáka z metalové kapely mi přišel Jet až moc "měkký" i když co já vím, třeba jsou metalisti takový :-)
A ještě poznámka k titulce - tahle za mě teda ne. Sice asi správně vyjadřuje temnotu toho příběhu, ale i tak mohla být o něco světlejší. A že by kluk na obálce byl nějak moc sexy mi prostě nepřijde. Ale to může být jen můj názor.
Shrnutí - Rule byl pro mě o dost lepší a jsem ráda, že se vztah R + S rozvíjí i dál :-) Na další knihu se moc těším jen by nemusely ty knihy vycházet s tak dlouhou pauzou. To člověk skoro zapomene co bylo v předchozím díle.

26.10.2019

Věřit znovuVěřit znovuMona Kasten

Tenhle příběh mě pohltil a vyplivl mě až na úplném konci totálně rozloženou a složenou - naštěstí to ti dva urovnali tak jak se na správný romantický příběh sluší a patří.
Kdybych měla tentokrát jednu nebo dvě hvězdičky navíc vůbec bych se nestyděla je tam šoupnout.
Už v první díle bylo jasné, že oni dva budou pár k pohledání. Bylo jasné, že má Dawn za sebou tíživou minulost v podobě Nate, ale to co potkalo Spencera a jak se s tím vypořádával bylo velkým překvapením.
Musím říct, že mě vůbec nepřekvapovala reakce Dawn na některé situace spojené s láskou, protože zlomené srdce fakt ku**vsky bolí a není jednoduché začít věřit znovu :-)
A poslední věc: většinou nečtu poděkování, ale tentokrát jsem prostě chtěla přečíst i poslední písmenko této knihy a tak jsem z poslední věty autorky neskutečně nadšená.
Pro ty co nečetly - shledáme se ve svazku 3 !!!!!
Jen doufám, že na třetí díl (který bude o Sawyer, že? a co třeba Isaacovi :-) - můj tip) nebudeme čekat rok.

29.11.2019

OchránceOchránceJodi Ellen Malpas

Ale jo, šlo to :-) Trvalo mi dlouho než jsem knihu přečetla a přitom jsem neměla problém se začíst, ale když jsem musela knihu odložit z nějakých nepodstatných důvodů jako je práce nebo spánek tak pak další den jsem neměla pocit jako u jiných knih, že musím hned teď číst nebo to nepřežiju. Knihomolky vědí co myslím.
Příběh se mi líbil, ale byly tam pro mne i wau části, kde jsem čekala, že to bude jinak. Jak při únosu tak v Jackově životě.

21.01.2020

Cítit znovuCítit znovuMona Kasten

Z knihy mám velmi rozporuplné pocity. Nejdřív mě moc nebavila, pak zase jsem se od ní nemohla odtrhnout a takhle se to střídalo možná 3x.
Sawyer i Isaac byli oba úžasní a hodně jsem si je oblíbila. Isaac na můj vklus prošel proměnou až moc rychle, dokázala bych si přestavit pozvolnější vývoj jeho přeměny a trochu víc srandy u toho.
Musím velmi pochválit obálku. Je kouzelná.
Jinak za mě tento díl byl asi nejslabší.
PS: podle komentářů, které tu čtu to vypadá, že mám spíš jen nějaký čtenářský blok :-)

27.04.2020

StrážceStrážceN. Peas (pseudonym)

Kniha přečtena :-) Dlouho jsem se rozhodovala jestli 2 nebo 3 hvězdičky. Předchozí díly se mi moc líbily a po pravdě tenhle celkem zklamal. Poslední třetina knihy to vytáhla až na 3 hvězdu.
Jiné vnímání může být u mě také tím, že jsem se za tu dobu od prvního dílu hodně posunula k jinému čtení a tohle mi prostě už nestačí. Mám ráda romantiku, erotiku, ale tak nějak jsem trochu změnila žánr a jsem teď víc pro fantasy, takže tohle asi nebylo to na co jsem teď měla chuť. Ale byla povinnost konečně ten příběh bratrů Maclachlanů uzavřít.
Spoiler: Příběh byl fajn i zápletka. Jen mi nějak vadila Jana jako osoba. 9 chlapů a pořád panna to jako vážně? Tomu neuvěří ani naivní dvanáctka.

15.08.2021

Rebelské srdceRebelské srdceVi Keeland

Já byla asi ovlivněná vzpomínkami na 1 díl. Ten se mi fakt moc líbil a tohle pro mne bylo takové nemastné, neslané :-) Nevím jak to vysvětlit. Vůbec jsem nepochopila Rushovy myšlenkové pochody. Proč zrovna v ten okamžik se rozhodl. Já bych to pochopila, kdyby to bylo o něco dřív (ti co četli vědí kdy myslím).
Giu jsem obdivovala jak byla trpělivá, ale láska už taková prostě je.
A ten konec byl prostě hrozně rychlý. Mohl být delší :-)

04.06.2019