Katka7922 Katka7922 komentáře u knih

Královsky v háji Královsky v háji Emma Chase

Tahle autorka mě prostě nemůže nikdy zklamat. Jen je škoda, že od ní vychází tak málo knih.
Nádherný romantický příběh o princi co v kavárně štěstí našel. Olivia je od začátku sympatické děvče do nepohody. A princ Nicholas je prostě typické princátko, následník trůnu co má pocit, že za peníze se dá koupit všechno. Takže prostě klasika, která ale baví svým humorem.
Vedlejší postavy v příběhu hrají velkou roli a je to jejich příprava na další pokračování, takže je paráda, že to zase čtu v době, kdy už jsou všechny díly venku :-)
A teď negativa - TEN PŘEKLAD JE PROSTĚ DĚSNÝ, některá slova jsou hnus a hrozně mi tam vadí. Síla příběhu a lásky překonala mou chuť ubrat za to jednu hvězdičku.
Vzhledem k tomu, že jsem koukala, že i další díly překládala ta samá osoba tak to budu asi opakovat u každého dalšího kousku.
No ale nedá se nic dělat - jdu na to :-)

24.06.2023 5 z 5

Sleduj mě Sleduj mě Stacey Kennedy

Tenhle díl se mi líbil ze všech nejvíc. Jediný problém byl, že to bylo moc krátké, ale i tak jsem se stihla do Hunta zamilovat.
Příběh Lottie mě zajímal hned od začátku a moc se povedl. Napínavý, zajímavý a nakonec parádně napsaný.
Hunt a jeho trpělivost, oddanost a přesvědčovací metody :-) no prostě nádhera. Ten chlap je prostě jednička.

25.05.2023 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Stacey Kennedy

Příběh Hazel a Kierana byl fajn, ale bylo to pro mě moc krátké, takže než jsem si k nim stihla vytvořit vztah, tak bylo po všem. Konec byl předvídatelný a jediné zajímavé co mělo potenciál na zápletku, bylo vyzrazení identity osob z fotografie a potažmo celého klubu. Ale toho autorka nevyužila vůbec.

28.04.2023 3 z 5

Řekni, že mě chceš Řekni, že mě chceš Willow Winters

Další kniha co jsem nedočetla. Tohle se fakt nedalo i když jsem se hodně snažila. Jednu hvězdičku dávám za obálku, která se mi líbí.
Jinak je to děsné. Překlad se podle mého vůbec nepovedl, hodně vět jsem musela číst vícekrát a stejně jsem nepochopila co tím překladatelka (no možná autorka) chtěla vyjádřit.

13.03.2023 1 z 5

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

Z mé čtecí krize mě to nevytáhlo, ale příběh je to milý a nenáročný. Hodně předvídatelný a bez velké zápletky. Prostě jen spousta manželského sexu :-) :-)

04.03.2023 3 z 5

Tři drobné chybičky Tři drobné chybičky Nikki Sloane

Jedna hvězdička dolů za překlad. Ten byl fakt hrozný a hned po pár stránkách jsem věděla, že tohle překládá jiná osoba než ta, která překládala 1 a 2 díl (to byla paráda). Takže jsem hned zjišťovala a k mému velkému zklamání jsem zjistila, že tato překladatelka bude dělat i 4 díl.
Kniha byla super. Na Josephův příběh jsem se nijak zvlášť netěšila, protože jsem ho tak nějak z předchozích dílů měla za záporáka a nepřála jsem mu krásný a milý konec :-). Ale nakonec jsem se v něm asi pletla a vztah, který si spolu s Noemi vytvořili jsem jim moc přála.
Tohle bylo hodně o BDSM, kam se hrabe 50 odstínů :-)
Příběh fajn a jinak hodně a hodně sexu. Vlastně jsem i docela ráda, že na 4 díl si musím chvilku počkat. I když bych to do sebe neřekla, ráda si teď přečtu něco, kde je toho sexu o trochu míň.

29.12.2022 4 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

I když je podle mého tento díl o trochu slabší než ten první tak i tak si ode mě zaslouží plný počet hvězdiček, protože jsem se fakt bavila. Nikki Sloane se stává další mou oblíbenou autorkou.
Dominik se teda pěkně "vybarvil". Myslela jsem, že to bude obráceně, že Payton bude zaučovat jeho :-). Nakonec se z Dominika stal král sexu a z Payton závislačka :-) No holky, přiznejme si, všechny co tohle čteme, bychom mu podlehly, že?
Jsem moc zvědavá na Josephův příběh. Nevím, ale jak si v hlavě vymažu představu padesátiletého pasáka, kterou jsem získala z předchozích dvou dílů :-)

17.12.2022 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

No tedy tohle bylo nabité sexem od začátku do konce :-)
Nechápu proč jsem se téhle sérii tak dlouho vyhýbala. Přitom anotace parádní, obálka skvělá, recenze bomba a já to zdárně ignorovala až do teď.
Jen doporučuji dočítat knihu třeba odpoledne a ne tak jako já v noci, když už po dočtení poslední stránky jdu normálně spát. Ale copak se tohle dalo jen tak zavřít a nezačít 2 díl :-).
Miluju Logana je to neskutečný chlap. Skvělý v sexu a ještě si jde vždy a za každých okolností za svým. Evelyn je to samé, takže když se tyto dvě osobnosti dají dohromady tak je o zábavu postaráno.
Už se moc těším na Payton a jejího ročního panice :-) (to jsem se dočetla na začátku 2 dílu :-))

14.12.2022 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Kniha opět moc hezká, ale druhý díl a její dva hrdinové je pro mě pořád TOP. Tady pro mě bylo o dost míň humorných scén, ale zase tu je silný příběh Kate. To jak se znovu po 7 letech otvírá a nachází sama sebe je tu moc hezky a nenásilně popsáno.
Nejvíc jsem se smála u scény s rodiči. To bylo fakt parádní a já se zalykala smíchy :-)
Elliot mě hodně překvapil. Jeho víra v osud mi přijde trochu přehnaná, a to jak to řešil? No já být Kate tak se zachovám úplně stejně.
Příběh kolem baletky je opravdu trochu přitažený za vlasy. A celé to rozuzlení nereálné, ale co už, jedná se o "pohádku" pro dospělé holky :-)
Moc se těším na další příběh Milesovic neodolatelného chlapa, jen doufám, že nebudeme muset čekat moc dlouho.

04.12.2022 4 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Konečně zase po dlouhé době je pro mě 5 hvězdiček málo.
Bavila jsem se až tak, že mi tekly slzy smíchem (medvídek, užovka, vlasy, smrad atd.)
A pak jsem zase brečela smutkem (prstýnek, hřbitov, Francie)
Emoce se u mě přelévali ze stranu na stranu.
Délka knihy mi vůbec nevadila, budu jedna z mála, kdo napíše - mohlo to být klidně ještě delší :-). Do Tristana jsem se "zamilovala" už v prvním díle a tady vůbec nezklamal.
Claire mi bylo líto a její reakci ke konci knihy jsem chápala. Je složité do stávající rodiny zapracovat osobu, která chce změnit spoustu zavedených pořádků.
Letos jsem nejspíš nečetla lepší knihu a už se moc těším na třetí díl, protože podle hodně názorů je ještě lepší :-) Tak jsem fakt zvědavá.

25.11.2022 5 z 5

Drž mě Drž mě Stacey Kennedy

Já to věděla :-) Tenhle díl byl o hodně lepší než ten první. Archer by mi klidně mohl vstoupit do života i se svými přáteli :-)
Elise je báječná mladá dáma co přežila něco co by se žádnému dítěti nemělo stát. A Archer je prostě hrdina :-)
Mezi oběma to jiskřilo už v prvním díle, tak bylo prostě jasné, že to bude příběh plný erotického náboje a nakonec se z toho, zase jako už to v těchto příbězích bývá, stala velká láska.

10.11.2022 4 z 5

Pan O Pan O Lauren Blakely

Mě se tenhle díl líbil víc než první. Oblíbila jsem si oba dva což jsem u prvního dílu neměla. Spencer se mi v tomhle díle zamlouval víc než v tom jeho příběhu, možná proto, že ho tu nebylo moc.
Harper je skvělá sebevědomá žena, která podle mě jen předstírá, že to s muži neumí, aby dostala šanci svést toho pravého :-) a ten pravý se samozřejmě moc rád nechá.

07.11.2022 4 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Tak tohle bylo moc dobrý. Začnu od konce a musím říct, že se mi líbilo, že mu tak rychle neodpustila a že si ji musel zase získat a zasloužit.
První setkání - prostě senzace. :-) Emily je od první chvíle skvělá a moc jsem si ji oblíbila.
Jameson by občas potřeboval palicí po hlavě, ty jeho nálady může vystát jen Em :-).
Už se moc těším na Tristana, protože mi v tomto díly přišel jako pohodář, ale je jasné, že tichá voda břehy mele :-) a s Tristanem to určitě taky nebude lehké pořízení.

26.10.2022 4 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Já byla nějak málo nadšená, škoda. Kniha dobrá, ale nějak jsem asi mimo, protože já ten žár prostě necítila. I když představa takového klubu mě přitahuje :-)
Už se těším na drsňáka Archera a Elise doufám, že tenhle příběh pro mě bude žhavější.

10.10.2022 3 z 5

Utrpení těla Utrpení těla Monica J. O’Rourke

Odporné, neskutečné, děsivé, hrozné a ještě jednou odporné. Tak tohle jsem si celou dobu říkala. Ale protože jsem nejspíš asi větší úchylačka než jsem si o sobě myslela tak jsem se nemohla odtrhnout dokud jsem to nedočetla. Celou dobu se mi chtělo zvracet asi dokonce vícekrát než samotné Zoey.
Teď když mám první a hlavní část knihy přečtenou si říkám kam nejrychleji zajít, aby mi na všechny trička, svetry, mikiny atd. našili nápis - svoje kila navíc miluji a nechci se jich zbavit.
Jestli se mě v brzké době někdo cizí zeptá jestli náhodou nechci s něčím pomoct, tak vezmu nohy na ramena a zamknu se doma na 10 západů a neotevřu ani kdyby dorazila celá policejní jednotka.
Tentokrát nezvládnu "ohvězdičkovat" tuto knihu, protože fakt netuším jestli se mi to líbilo nebo jestli převládá ten odporný pocit v žaludku co mám. Ale jedno je jisté nikdy jsem nic takového nečetla a už vlastně ani nic takové číst nechci. To co má autorka v hlavě to ji tedy vůbec nezávidím.
Dočtu ty dvě krátké povídku, protože jsem prostě nejspíš cvok a pak si dám něco děsně romantického a sladkého.
Na tohle, ale opravdu dlouho nezapomenu.

28.07.2022

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Tento díl se mi líbil ze všech nejvíc i když tam bylo paradoxně nejmíň sexu :-).
Asi už stárnu :-)
Jediné moje výhrady nesouvisí s knihou jako takovou, ale s překladem a chybami, které se objevují ve všech dílech. To mě fakt neskutečně vytáčí. Ve druhém díle toho moc nebylo, ale v tomhle třetím to zase bylo něco, hlavně ke konci knihy. A to jsem typ čtenářky, která vidí jen takové ty do očí bijící věci. Nijak zvlášť se na to nesoustředím.

20.07.2022 4 z 5

Strážce Strážce Nika Peas (p)

Kniha přečtena :-) Dlouho jsem se rozhodovala jestli 2 nebo 3 hvězdičky. Předchozí díly se mi moc líbily a po pravdě tenhle celkem zklamal. Poslední třetina knihy to vytáhla až na 3 hvězdu.
Jiné vnímání může být u mě také tím, že jsem se za tu dobu od prvního dílu hodně posunula k jinému čtení a tohle mi prostě už nestačí. Mám ráda romantiku, erotiku, ale tak nějak jsem trochu změnila žánr a jsem teď víc pro fantasy, takže tohle asi nebylo to na co jsem teď měla chuť. Ale byla povinnost konečně ten příběh bratrů Maclachlanů uzavřít.
Spoiler: Příběh byl fajn i zápletka. Jen mi nějak vadila Jana jako osoba. 9 chlapů a pořád panna to jako vážně? Tomu neuvěří ani naivní dvanáctka.

15.08.2021 3 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Příběh fajn, trochu Popelka :-) Benova "arogance" mně vůbec nevadila, naopak mi to přišlo celkem milé. Maggie jsem chápala, za celý život nezažila, že by ji někdo s něčím pomohl tak proč by měl pomáhat zrovna tenhle arogantní herec.
Hvězdičku dolů jsem dala za ten extrémně rychlý konec. Jsem si myslela, že si ze mě dělá čtečka srandu, když 2 stránky před koncem ještě "nebylo jasné, jak to dopadne". (tak je to romantická kniha, takže se očekává happy end, ale nikdy člověk nevím, že?)
Takže kdyby k tomu napsala Kennedy ještě aspoň další 10 stránek tak bych se vůbec nezlobila. Asi ji tlačil termín vydání knihy, protože jinak to nechápu.

22.11.2020 4 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tak tuhle prostě miluji. Z celé sérii, která je bombastická je tahle pro mě nejlepší :-)

20.11.2020 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover