Katka010 Katka010 komentáře u knih

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Byla to moje první knížka tohoto žánru a nelituji. Určitě to není poslední kniha od této autorky co jsem četla.

14.03.2021 4 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Já osobně české autory nemusím, nevyhledávám a ani nečtu. (Sáhla jsem po knize v domění, že autor je zahraniční :D) Ale Muffin a čaj toto prolomili a já se doslova zamilovala do příběhu a nemohla jsem se odtrhnout. Pokud vyhledáváte LGBT knihy určitě si nesmíte nechat ujít tento skvěle napsaný příběh Kita a Daniela.

03.07.2019 5 z 5

Pod vlivem Jupiteru Pod vlivem Jupiteru Gary D. Schmidt

Vzhledem k "tloušťce" jsem nic moc neočekávala, ale příběh je velmi čtivý a plný emocí. Za oddechovku bych to nepovažovala nakonci ukápla i slzička.

30.06.2019 4 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Přesto že mě na začátku překvapilo jak je kniha psaná (dopisy, maily, přáníčka,...) vtáhlo mě to do děje a nemohla jsem se odtrhnout. Jen mi občas scházely detaily, které tam nebyli popsány. Filmovou adaptaci miluju a není tomu jinak u knihy (samozřejmě se to musí brát odděleně, obojí je vlastně jiné). Pokud jste romantici rozhodně neváhejte!

26.02.2019 5 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Viděla jsem film a musela jsem přečíst knihu a nečekaně přečteno za 5hod :D hltala jsem každé slovo. Vysvětlili se nějaké nejasnosti z filmu. Ráda čtu knihy, kde je to z pohledu více osob, ale tady mi to nevadilo. Knihu jsem si zamilovala. Vlastně Simona i Bluea.

13.01.2019 5 z 5

Láska mezi písmenky Láska mezi písmenky Jodi Picoult

Předchozí díl sem sice nečetla, nevšimla jsem si ze je to už druhy díl ale nevadilo mi to. Všechno sem během čtení v pohodě pochopila. Spisovatelky to napsaly originálně. Za mě úplně skvělá kniha.

30.12.2017 5 z 5

Historie nás dvou Historie nás dvou Rachel Harris

Kniha mě nezklamala četla jsem již předchozí díl, ikdybych ho nečetla nevadilo by to byly tam sice návaznosti ale bez toho by se člověk obešel. Kniha se mi četla dobře už před tím jsem si oblíbila styl psaní- z obou stran ne jen ze strany hl. postavy. Za mě skvělý příběh a přečtený n pár zátahů.

27.12.2017 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Četla se mi dobře, mám ráda tento styl psaní ale chvílema sem se nutila to číst a rozhodně to stalo za to :)

22.11.2017 3 z 5

Když přijde láska Když přijde láska Veronika Kabátová

Na to že nečtu skoro od českých autorů se mi dobře četla, super knížka na víkend. Můžu jen doporučit :)

14.10.2017 4 z 5