Katie46 Katie46 komentáře u knih

Bez dechu Bez dechu Lusy Adams (p)

Kniha byla skvělá! Zábavná, napětí a zároveň jiskření mezi hlavními postavami bylo fajn. Děj byl zajímavý, překvapivý a zauzlený a mě to neskutečně bavilo. Knihu určitě doporučuju.

01.08.2023

Milé, vtipné oddechové čtení o tom, jak si dva kluci pořídili zámek a že život na zámku není jako z pohádky.

Třinácté znamení Třinácté znamení Elizabeth Briggs

Začátek knihy mi přišel průměrný, četla se dobře, hlavní hrdinka byla fajn ale tak do půlky knihy jsem si říkala, že to není nic, co by mě vystřelilo a pohltilo. Rozdělení vlkodlaků podle zvěrokruhů je na jednu stranu dobrý nápad, na druhou stranu mě to k vlkodlakům vůbec nesedělo. Byla jsem z toho dost rozpolcená. Celkově byl příběh pěkný ale nebála bych se ho víc rozvést.
Nakonec mě kniha ale mile překvapila, bavila a dost pohltila a po přečtení jsem ji nedostala z hlavy a fakt si říkám, že už by mohl být další díl.

01.08.2023 4 z 5

Uchvatitel duší Uchvatitel duší Patricia Briggs

Mercy miluju. Začátek knihy byl vydařený, rozbíhal se pěkně, odhalila se konečně identita jednoho vlka, která mě fakt dlouho zajímala. =D Nakonec tu informaci přebylo zmizení upíra Wulfeho a už se to zaměřovala jen na něj. Což nebylo špatné, bavilo mě to ale tentokrát mi přišlo, že to bylo vše moc urychlené a nevyužil se potenciál zápletky.

01.08.2023 3 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Romány běžně nečtu a tak jsem neměla velké očekávání a tak mě mile překvapilo, jak mě kniha vtáhla do děje. Přečetla jsem ji během jednoho dne. Děj byl poutavý, vtipný a jiskření mezi hlavními hrdiny mě bavilo.

01.08.2023 5 z 5

Jal Jal Veronika Kutičková

Kniha se četla pomalu sama, děj byl poutavý, svižný a vtipný. Hrdinky jsem si hned zamilovala, byli mi sympatické. Líbilo se mi, že se děj odehrával v Egyptě. Rozhodně se těším na pokračování, protože mám dojem, že tam to teprve začne.

01.08.2023 4 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Kniha se četla velmi dobře, jak už je tu zmíněno, je to tentokrát poklidnější průběh vyšetřování i když podle názvu jsem čekala něco temnějšího. I tak se mi děj líbil, zaujal a já si knihu užila.

10 rande naslepo 10 rande naslepo Ashley Elston

Romány čtu jen výjimečně a tato kniha si mě získala obálkou, která je dokonalá! A příběh? Tak ten je taky naprosto skvělý. Přišel mi vtipný, originální (možná to je tím že moc romány nečtu) s rodinou atmosférou a samozřejmě Vánoce. Za mě skvělá kombinace. Milostný příběh byl pěkný, milý a děj proložený sms zprávama byl fajn.
Knížku určitě doporučuji.

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Opět skvělý napínavý díl s Kate a Tristanem. Bavil mě o něco víc než předchozí. Přišel mi více promyšlený, pátrání bylo složitější a prostě neodtrhla jsem se opět od toho dokud jsem to nedočetla. Trochu jsem se motala v postavách, měli dost podobná jména. Měla jsem typ na vraha ale nečekala jsem, že to je až tak zamotané.
Za mě to byl dobrý díl!

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

Milá oddechová knížka s hlavní hrdinkou knihomolkou. Příběh sice předvídatelný ale i tak mě to bavilo číst. Taková romantická vtipná jednohubka. Moc pěkný styl psaní.

10.04.2022 3 z 5

Bez duše Bez duše Lusy Adams (p)

Za mě opět skvělá kniha z pera této autorky. Líbí se mi ten svět, příběh a hlavní hrdinka se mi zamlouvá trochu víc, jak to v Odstínech života. Bylo to napínavé, překvapivé, vtipné a magické.

10.04.2022 5 z 5

Odstíny života Odstíny života Lusy Adams (p)

Mám doma nové vydání této knihy a jsem nadšená. Mám ráda fantasy svět a všechny monstra co tam patří, tak že nesmějí chybět vlkodlaci, upíři, čarodějnice a spousty jiných. Samozřejmě lovci, napětí, trochu sarkasmu a vtipu a nějaká milostná lince.
Hlavní hrdinka mi zatím k srdci nepřirostla ale příběh se mi líbí. Navíc od české autorky, což mě velice překvapilo a potěšilo.
Za mě palec nahoru!

Divoký symbol Divoký symbol Patricia Briggs

Další díl mých dvou oblíbenců a musím říci, že mě se velice líbil. Napínavá detektivní zápletka a dokonce jsme se dozvěděli více o Leah, kterou osobně moc nemusím ale její příběh se mi líbil. Moc se těším na další díl.

10.04.2022

Mýtonoši Mýtonoši Tracy Deonn

Za mě je to dobrý příběh! Kniha je hodně obsáhlá. Žádné protahování a rovnou akce na začátku, což se sice pak trochu projevilo dál ale nevadilo mi to tak moc.
Velká část je o struktuře toho jejich spolku a jak se tam dostat a popisování rodů, tak že je toho moc a občas bych něco vynechala ale nakonec je to poutavý příběh s magií, legendami a démony.
Ke konci to nabralo větší spád a neskutečně mě to bavilo! Některé postavy jsem si konečně oblíbila, i když musím říct, že hlavní hrdinka mě tolik neoslovila.
No a na konec pro mě osobně zvrat, který jsem nečekala. Tak že za mě palec nahoru! Věřím a doufám, že další díl bude super.

22.02.2022 4 z 5

Dům vzpomínek Dům vzpomínek Barbara Wood

Kniha mile překvapila. Bylo to napínavé, chvílemi strašidelné, poutavé a mě kniha bavila.

27.11.2019 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Přiznávám Erika mi ze začátku dosti chyběla ale nakonec jsem i Kate přišla na chuť. Děj byl zajímavý, napínavý, bavilo mě to jako u ostatních jeho detektivek. Rozhodně jsem nebyla zklamaná a těším se na další knihu.

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Těšila jsem se na knihu, zaujala mě ale nakonec jsem byla zklamaná. Děj neměl moc velký spád, skoro žádná akce, samé zdlouhavé a nutné popisování a hlavní hrdinka nebyla moc sympatická.

27.11.2019 1 z 5

Město duší Město duší Martina Čekalová

Kniha má dobrý nápad jen jsem se do toho tolik nezačetla, některé věci mi nedocházeli a postavy člověk taky moc z děje nepoznal. Ale dám rozhodně šanci druhému dílu.

27.11.2019 3 z 5

Spálená mrazem Spálená mrazem Patricia Briggs

Tentokrát se začala trochu z jiného úhlu. Mercy musí zjistit co se stalo Adamovy a hlavně ho najít. Musím říci, že mě i tento díl dost chytnul a bavila jsem se u něj.

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Miluju tenhle svět a postavy, ráda se do něj vracím, což díky tolika dílů je možné několikrát. Předchozí díly mě bavili ale nevtáhli mě do děje tolik jako tento.
Byl povedený, vtipný, napínavý. Užili jsme si Mercy a Adama jako páru a hrozně se mi líbí postava Kojota.